Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#381823
mirage έγραψε:Δεν ρωτησα ηταν αργα αλλα αμα με ξαναβγαλει ο δρομος εκει θα ρωτησω.
Η Giulia με αρεσει γενικα και στις απλες εκδόσεις. Σχεδιαστικα η Quadrifoglio παραμενει η επιλογη μου στην κατηγορια και με οσα διαβαζω εχει ολο το πακετο για να ειναι καλη επιλογή.

< >


Ωραίος!

Νομίζω ένα 350-400αρι θα το έχει.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#381875
Giuseppe Busso έγραψε:Μετά από ένα φεγγάρι που είχα πάθει SUVίτιδα, επέστρεψα και η Giulia μου αρέσει πολύ, η Stelvio πάλι όχι.


Εντάξει... έπεσε ο πυρετός... :s_thumbsup :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#383935 Εικόνα
Εικόνα


καλή είναι, αλλά είδα ένα Α6 allroad και ξέχασα τη giulia αμέσως :lol:

σαν αυτό της φώτο...

Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#383941 Ε λιγο το ειδικο βαρος λιγο το πρεστιζ. Λογικο.

< >
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#383945
mirage έγραψε:Ε λιγο το ειδικο βαρος λιγο το πρεστιζ. Λογικο.

< >

προπάντων ο χώρος για μένα πλέον. Τη giulia για να πω την αλήθεια θα την επέλεγα αν είχε station...
Το Α6 allroad απορρίπτεται για αγορά γιατί θα προτιμήσω να μείνω στα 2.000 κ.ε. στο επόμενο αμάξι για να έχω την οψιόν μετοικεσίας αν χρειαστεί στο μέλλον χωρίς να χρειαστεί να αγοροπουλώ...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#383963
PeterPan έγραψε:
mirage έγραψε:Ε λιγο το ειδικο βαρος λιγο το πρεστιζ. Λογικο.

< >

προπάντων ο χώρος για μένα πλέον. Τη giulia για να πω την αλήθεια θα την επέλεγα αν είχε station...
Το Α6 allroad απορρίπτεται για αγορά γιατί θα προτιμήσω να μείνω στα 2.000 κ.ε. στο επόμενο αμάξι για να έχω την οψιόν μετοικεσίας αν χρειαστεί στο μέλλον χωρίς να χρειαστεί να αγοροπουλώ...


Γιατρέ μου, πήγαινε να δεις επειγόντως τον συνάδελφό σου τον kostis που είναι οφθαλμίατρος. :lol:
Μπαίνεις σε Alfa και θέλεις να οδηγήσεις. Σου βάζει με το ζόρι το τιμόνι και τα τεράστια paddles στην μούρη σου! Μπαίνεις σε Audi και θέλεις να μεταφερθείς απλά. Το νεο Α5 έχει υπέροχο εσωτερικό... αλλά απλά για να το χαϊδεύεις, καμία οδηγοκεντρικότητα.:s_bored
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#384798 Το swift 07' της μανας μου περισσότερο με φτιαχνει και με διασκεδάζει οδηγικα απο το δικο μου Α3 και ας εχει τα μισα του άλογα...

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#385322 Έχω ανατριχιάσει... :omg:
Ο τύπος γράφει Ιστορία...

Τι είχε κατασκευάσει η Alfa Romeo τότε; :lipsealed:



http://www.driveexperience.it/test-alfa ... -itc-1996/
Άβαταρ μέλους
By dimik
#385325 Ξεκίνησε ο κολλητός ροικη στην 156, ήμουν εκεί και τον παρακολουθούσα σήμερα με το σβουρακι να γυαλιζει, χαρά στο κουράγιο του για λίγα ψωροαλογα σε συνδυασμό με μερικές ακόμα αλλαγές σε εκκεντροφορους, συμπίεση και εξάτμιση. Η δυναμομετρηση πριν το άνοιγμα του κινητήρα έδειξε 110 άλογα τροχό, για κοντά 200.000χλμ μια χαρά, μετά το πείραγμα δεν ξέρω αν θα δουλέψει για να φτάσει μέχρι το δυναμόμετρο

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#387748 https://www.car.gr/10003744-alfa-romeo- ... 9-v6-bi-tu

Αγαπητοί συμφορουμίτες,

σύντομα θα αναρτήσω λογαριασμό στην Alfa (όχι Alpha) Bank ώστε να αρχίσετε τα donation.
:help: :help: :help:


YΓ: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#387788
Giuseppe Busso έγραψε:https://www.car.gr/10003744-alfa-romeo-giulia-alfa-romeo-giulia-2-9-v6-bi-tu

Αγαπητοί συμφορουμίτες,

σύντομα θα αναρτήσω λογαριασμό στην Alfa (όχι Alpha) Bank ώστε να αρχίσετε τα donation.
:help: :help: :help:


YΓ: :inlove: :inlove: :inlove:


Παίξε σήμερα τους

3 - 5 - 12 - 21 - 23 και joker το 9, έχω εσωτερική πληροφόρηση.

ΥΓ. Θα έχει πλάκα να βγούν αυτά τα νούμερα και να με μπαγλαρώσουν που είπα ότι έχω εσωτερική πληροφόρηση, έ ! ρε γλέντια.
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#389336 Εχθές είδα μια Stelvio πάνω σε νταλίκα μαζί με άλλα άσχετα αμαξάκια στην Καβάλας... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#389431
RXristos έγραψε:Εχθές είδα μια Stelvio πάνω σε νταλίκα μαζί με άλλα άσχετα αμαξάκια στην Καβάλας... :inlove:


Από κοντά μου είπαν ότι είναι πολύ καλή.
Αναφέρομαι στο αισθητικό μέρος.
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#389464 Είδα και εγώ σε ένα γκρι ποντικιού...

Από μέρους μου δεν!
Μακράν ωραιότερα τα ανταγωνιστικά Range Rover, Jaguar , Macan