Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#443438 Να μιλάς για κούραση όταν το μισό φόρουμ σε τρολλάρει για το κόλλημά σου με τις ΜΕΚ πάει πολύ, δε νομίζεις; :roll:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#443440 Εσύ δεν μας πρήζεις με την βενζίνη δηλαδή και τους άσχετους που αγοράζουν ντίζελ ε;

Ούτε με τα ανοιχτά που τα αγοράζουν ανιωθοι;

Εσύ δια δεν πρήζεις. Εσύ διδάσκεις

Δία :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#443486 Μία απορία: ο νικητής αυτού του ζευγαριού θα διασταυρωθεί στον τελικό με τον νικητή του Κίκιζας-Ντίμης; Θα γίνει μικρός τελικός ή θα το πνίξουμε το χάλκινο μετάλλιο;
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#443500 ^^^Μεχρι να βγουν και οι αποδοσεις, διαλειμμα για διαφημισεις: :s_biggrin

Eδω ο Στελιος σε απλα περασματα που μπορουν και απλα hatchback του εμποριου να περασουν πολυ...απλα... :lol:

Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#443567 Είχα ακούσει ότι υπάρχει περίπτωση σύντομα μελλοντικά να διατεθεί και κάποιο off road pack στο Στέλιο.
Ακόμη δεν έχει διαρρεύσει κάτι.
Ίσως το κρατούν για παρουσίαση σε καμιά Γενεύη ξέρω 'γω.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#443711 Not bad.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#443712 Αν ηταν με αλογονου πρεπει να την ειδα κι εγω χθες σε πλυντηριο στο Ηρακλειο.

<+
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#443766
Κίκιζας . έγραψε:Eδω ο Στελιος σε απλα περασματα που μπορουν και απλα hatchback

Επρεπε να ειχα βαλει στην πρωτη υπερβολικη δημοσιευση μου οτι εχει καλυτερες γωνιες απο hatchback. Το διορθωσε ο RZ μαζι με την αποσταση απ το εδαφος. Εκει που ηθελα να εστιασω ειναι στις πολυ μικρες δοαδρομες αναρτησης που δεν επιτρεπουν επαφη με το εδαφος. Πρεπει να συγκριθει σε πραγματικες συνθηκες με αλλο μεσαιο suv.

Sent >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#444972 http://www.4troxoi.gr/epikairotita/kosm ... ebsite-rss

18 Οκτ 2017
Alfa Romeo και Maserati μειώνουν την παραγωγή τους
Η απόφαση οφείλεται στη μειωμένη εμπορική απήχηση των μοντέλων των Alfa Romeo και Maserati στην αγορά της Κίνας.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#445196 Το μεγάλο στοίχημα της Maserati ήταν η Κίνα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#445201 Εγω γιατι θυμαμαι καποια ουλελε αμαν αμαν τον αυγουστο που ηταν παχιες οι μυγες (για την ΑR); Τωρα μαυρες πλερεζες; :s_dunno
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#445294 Οταν σε βλεπω η καρδια μου χτυπαααα...πιο δυναταααα...πιο δυνατα...

Εικόνα

<+