Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#845012



Ντιμη θελω να μου πεις την αποψη σου για το 0:50 , μονο την δικια σου γνωμη επιστεφομαι. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#845020
g8777 έγραψε:



Ντιμη θελω να μου πεις την αποψη σου για το 0:50 , μονο την δικια σου γνωμη επιστεφομαι. :inlove:


απο το θορυβο που κανει ,καταλαβαινεις οτι θα δουλεψει μαξ 10 φορες. :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#845022 Είναι και αυτή η βλαχα πολύ εριστική πάντως .

Παει ακουμπάει τα χερούλια, πατ πατ πατ, ανοίγει πόρτες κριιικ,κάθεται μέσα στο κάθισμα φςςςςςς, κρακ κρακ οι διακόπτες λες και πλέκει τσουράπια. :s_hang


Ε πόσο να αντέξει το αυτοκινητάκι ;

Και πάλι καλά να λέμε έτσι; Κάτι Νισμο, Ξυσμο και δε συμμαζεύεται θα είχαν ραγίσει σασί.
:s_coffee
Άβαταρ μέλους
By Chris
#845024 τι λε ρε παιδι μου (και χωρις να ακουγεται σαν να μαζευει την αγκυρα η δημητρουλα)

Άβαταρ μέλους
By dimviii
#845026
Chris έγραψε:τι λε ρε παιδι μου (και χωρις να ακουγεται σαν να μαζευει την αγκυρα η δημητρουλα)



:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#845028 Σαν να μας λες ότι η Μέρκελ τραγουδάει καλύτερα από την Μόνικα Μπελούτσι.
Η αυτοκίνηση θέλει ψυχή και φαντασία, και οι Φριτσηδες την κατάντησαν μια τυπική διαδικασία.

(224 εσύ πεταμ πανέρια)
Άβαταρ μέλους
By 224v
#845033 Η τελευταία φράση είναι όλα τα λεφτά. Οι φριτσηδες είναι για να πηγαίνουν από το Α στο Β με ασφάλεια, (ο τι και αν σημαίνει αυτο) με οχηματα πλέον ελέφαντες αλλά και αθόρυβα πότε πότε. Λίγο βαριά βέβαια αλλά πως αλλιώς θα επιζήσουν από ενδεχόμενο φίλημα με άλλο όχημα. Μετά θα το πετάξουν γι να πάρουν το επόμενο αδιαφορο οπτικα μοντέλο.
Μια βόλτα έστω και με YouTube στο αρεζε ξεκαθαρίζει το τοπίο για την εμφάνιση διαχρονικά ποια σχολή αρέσει.
.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#845239