Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#356956 1ον - Που τα βρισκει ο τυπος...εχει πολυ καλα αυτοκινητα γενικα.
2ον - Μαθε τιμουλα
3ον - Ποσο εχει Ελλαδα μια τετοια του κουτιου?
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356966 1) Μακράν ο καλύτερος luxury μαντράς στην Αθήνα.
2) Γιατί? Ενδιαφέρεσαι? :shifty:
3) Έτσι όπως τη βλέπω αυτή...έχει και carbon φρένα... κάνα 130αρι? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#356971 Λαμπάκι μπαταρίας με αναμμένη μηχανή; :lol: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#356978 Ποια BMW; Ποια Audi;

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Τα paddles της BMW είναι chicco μπροστά στα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
By antonisczt
#356981 Το καθισμα του οδηγου ποτε προλαβε να ζαρωσει στην ακρη οπως βλεπω την φωτο?
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#356983 Πολυ ασχημο θεαμα για τους πισω επιβατες τα μπροστα καθισματα (στα ματια μου τλχ).

Κατα τ αλλα γαματο...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356986 Εγώ πάλι κόλλησα με τα πατάκια, που έχω κι ένα θέμα γενικά, και που δείχνουν για aftermarket! :x
Άβαταρ μέλους
By Chris
#356988 To v6 clio που εχει ειναι ΤΟ v6 clio? Που βλεπω μια δεκαετια τωρα απο βιτρινα σε βιτρινα στα ΒΠ;


< >
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#357005
Deleted User 1 έγραψε:Εγώ πάλι κόλλησα με τα πατάκια, που έχω κι ένα θέμα γενικά, και που δείχνουν για aftermarket! :x


+1

Τα πατακια δειχνουν για after market, απο καμμια Ελληνικη βιοτεχνια...Κλασσικη περιπτωση greeek-dealer, νομιζα οτι εν ετη 2017, οτι αυτες οι γυφτιες θα εχουν καταργηθει, τουλαχιστον για τετοιες περιπτωσεις...

Τα κανονικα της λογικα θα ειναι πιο παχια, βελουδινα, φανταζομαι με την κλασσικη γραμματοσειρα της alfa romeo να αναγραφεται σε καποιο σημειο...

O τυπος θα την πηρε απο κανενα γερμανο μαντρα σε κανενα πακετο προνομιακο, τυπου first edition(?) και θα την πουλαει εκει κανα 120αρι περιπου οπως ειπες.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#357010 Ναι αλλά οι φώτο ήταν από Γερμανία. Τώρα το χει φέρει Βαρυμπόμπη.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#357143 Δεν έχω καταλάβει αυτό που λέτε με τα πατάκια. Τι έχουν? :hmmm:

Εμένα μια χαρά βελούδινα μου φαίνονται και ίδιο χρώμα με τη υπόλοιπη μοκέτα. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#357149 Δεν είναι εφαρμογή αυτή από oem πατάκι.

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#357153 ααα αυτό λες. Δε το πρόσεξα.

Μάλλον έχεις δίκιο γιατί λίγο γρήγορα στο mobile.de φαίνεται να έχει καλύτερη εφαρμογή:

Εικόνα

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... ge&top=1:1

61 χιλιάρικα btw :omg:
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#357165
bibendum έγραψε:Πολυ ασχημο θεαμα για τους πισω επιβατες τα μπροστα καθισματα (στα ματια μου τλχ).

Κατα τ αλλα γαματο...

Εγώ το βλέπω σαν feature... Στο συγκεκριμένο τουτού καλό είναι οι πίσω να ΜΗΝ βλέπουνε... :lol: