Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#608163
kostis20 έγραψε:Το σημαντικό είναι ότι ακούγεται πως θα απενεργοποιείτε το ESP όπως στις QV


Ιταλοί ρε φίλε. Βγάζουν το καλύτερο αυτοκίνητο της κατηγορίας και μετά κάνουν επίτηδες μια μακακία, έτσι για να μην τους πιάσει το κακό το μάτι... :lol:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#608185 To κουφό είναι οτι μάλλον στο DNA υπάρχει ήδη to RACE mode απλά δε σε αφήνει να το επιλέξεις.Κάποιοι έχουν βάλει το περιστροφικό διακόπτη της QV και με μια κωδικοποίηση Bye bye esp...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#608431 Να είναι αυτή η εκδοσή παραγωγής??Κατι δε μου πάει καλά..
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#608436 Μα την Παναγία θα καλέσω την φιλοζωική :x
Εχετε μαζευτεί από το πρωί τρεις τέσσερις ασυνείδητοι νοματαίοι και κλωτσατε τον Ντορη . Ψοφιος ο Ντορης από το 2012 εν τω μεταξύ , ΝΤΡΟΠΉ ΣΑΣ.
Εχουμε και τον Κωστή να μην έχει ίχνος ανθρωπιάς και να μας ποστάρει φάτσα-κάρτα ένα πτώμα σε αποσύνθεση ,αφου προηγουμένως το έδειραν με σιδερολοστούς και το βίασαν.
Υπάρχουν και παιδιά που βλέπουν Κωστή :x
Mέχρι και ο belgarion που έχει περάσει άπειρες ώρες στα νεκροτομεία κάνει εμετό αυτή τη στιγμή που μιλάμε :(
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#608439 To προηγούμενο Q3 δίπλα ,που το πας? Εντωμεταξύ στη τελευταία φώτο ,εχει αριστερά ένα αμάξι με το το ιδιο τελείωμα πίσω πόρτας με την υποτίθεται Tonale ,αλλά με χειρολαβές..
Άβαταρ μέλους
By drdino
#608440 Από Mito μου φαίνονται οι ζάντες :lol: Πίσω φαίνεται ένα Land Rover; Δεν βλέπω καθόλου ψυγεία, εξατμίσεις και φώτα μπροστά, μάλλον προϊόν του design studio ή κάποιο πρωτότυπο για δημόσια εμφάνιση.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#608441 Είναι σοπιά νομίζω. Δες και το χερούλι της πόρτας, είναι πολύ χαμηλά, δες και το χρώμα στα φτερά εμπρός πίσω, είναι διαφορετικό από τις πόρτες. Θα μου έκανε εντύπωση να μην είναι photoshop.
Όσο για την Alfa, όλα είναι θέμα χρημάτων. Η FIAT αυτή την στιγμή δεν έχει ή δεν θέλει να επενδύσει περισσότερα.
Το σίγουρο είναι πως σε 5 χρόνια τα αυτοκίνητα θα είναι αρκετά διαφορετικά, ήδη η λαίλαπα των SUV έχει αλλάξει άρδην τις καταναλωτικές συμπεριφορές, οπότε δεν είναι λογικό να επενδύσεις λεφτά σε ένα πηγάδι χωρίς πάτο. Είδαμε και πόσο καλά πήγε η Giulia...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#608458
Πραγματικά δεν ξέρω τι είναι χειρότερο G, η Άλφα ή οι αναφαλφιστοι


Τζουζέπε Μπουσσο, 8 Οχτωβρη 2019

Μπουσσε στα λέω από το '15. Χίλια χρόνια στα φορα οι άλλοι, πού να τους αφήσει Η ΧΑΡΜΑΝΑ να ανοίξουν τα μάτια τους. :help: Είναι πρωτότυπα λέει ο ένας, σοπια λέει ο άλλος.

:s_hang :s_hang

Ντίμη τα βλέπεις ρε μλκ; :shifty:
Ακόμα να καταλάβουν ότι η Άλφα τα έχει ενοποιήσει όλα αυτά. Πού να καταλάβουν ΟΙ ΚΑΡΑΚΆΞΕΣ ΛΕΓΩ :adminpower: ότι σε 3 χρονακια θα αγοράζεις άλφα σε pdf και psd.
Κατστσε ψειριστε τη μαϊμού γιατί το χερούλι έτσι και το χέρι της Μιμης :shifty: αλλιώς.
Θα έρθει ο μαρμαροσκονισμενος βασιλιάς ο Λαπο Ελκαν να κάνει με την Ιουλία την Τετράφυλλη 3.60 στο Ρίνγκ και να κλείσει την Βολβω.

:s_bye :s_bye

Α, αυτό για την λαίλαπα των SUV το αφήνω στον Ασίμω.ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΠΑΡΆΞΕΙ. ΝΑ ΣΕ ΑΦΟΜΟΙΩΣΕΙ. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#608468
g8777 έγραψε:[ο μαρμαροσκονισμενος βασιλιάς ο Λαπο Ελκαν

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#608472
sargus έγραψε:Τι βλέπουμε; Δοκιμές facelift Giulia;
Το οποίο παίζει να είναι facelift στυλ Giulleta κλπ που δεν θα χει αλλάξει σχεδόν τίποτα.
Στο ίδιο έργο θεατές...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#612496 https://www.autoblog.gr/2019/11/01/akyrw8hkan-ta-alfa-romeo-gtv-8c-kai-h-nea-giulietta/

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant:


Να δω για ποσο ακομα θα την βγαζουμε με μεθαδονες απο BMW Group / Daimler AG /
Groupe PSA /Ford Motor Co. /General Motors/ Honda Motor Co. / Hyundai Motor Group /Mazda Motor Corp. /Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance /Subaru Corp./ Tata Motors/ Tesla /Toyota Motor Corp. / Volkswagen Group / Zhejiang Geely Holding Group

μεχρι να βγαλουν οι Ιταλοι τα καλυτερα αυτοκινητα του κοσμου. ΕΛΕΟΣ. :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: