Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#451376 Εικόνα

Giuseppe είμαι για τον Busso
:( :( :(
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#451407 Οι μαλάκες στο μουσείο δεν έχουν τίποτα απ' όλα αυτά τα πρόσφατα halo cars. :thumbsdown: Ακόμα και την 8C την έχουν σε concept έκδοση με φώτα αλογόνου και κάτι απαράδεκτα φανάρια. Σκιτζήδες τελείως. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By alexm
#451593
Deleted User 1 έγραψε:Οι μαλάκες στο μουσείο δεν έχουν τίποτα απ' όλα αυτά τα πρόσφατα halo cars. :thumbsdown: Ακόμα και την 8C την έχουν σε concept έκδοση με φώτα αλογόνου και κάτι απαράδεκτα φανάρια. Σκιτζήδες τελείως. :thumbsdown:
4c δεν εχουν? Εγω θυμάμαι τουλαχιστον 1 μες την εκθεση (οχι το μουσειο).
Επισης ειχαν μια 4c και μια giulia qv ξεκλειδωτη, εκει στην καφετέρια.

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#451607
alexm έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Οι μαλάκες στο μουσείο δεν έχουν τίποτα απ' όλα αυτά τα πρόσφατα halo cars. :thumbsdown: Ακόμα και την 8C την έχουν σε concept έκδοση με φώτα αλογόνου και κάτι απαράδεκτα φανάρια. Σκιτζήδες τελείως. :thumbsdown:
4c δεν εχουν? Εγω θυμάμαι τουλαχιστον 1 μες την εκθεση (οχι το μουσειο).
Επισης ειχαν μια 4c και μια giulia qv ξεκλειδωτη, εκει στην καφετέρια.

< >


Τον Οκτωβριο του 15 ουτε Giulia ειχαν, οταν ρωτησα γιατι μου ειπαν οτι τηνειχαν στειλει για επιδειξη σε αλλη πολη... ομως ειχε μοναδικα κομματια οπως οι 2 bimotore και αλλα...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#451610
alexm έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Οι μαλάκες στο μουσείο δεν έχουν τίποτα απ' όλα αυτά τα πρόσφατα halo cars. :thumbsdown: Ακόμα και την 8C την έχουν σε concept έκδοση με φώτα αλογόνου και κάτι απαράδεκτα φανάρια. Σκιτζήδες τελείως. :thumbsdown:
4c δεν εχουν? Εγω θυμάμαι τουλαχιστον 1 μες την εκθεση (οχι το μουσειο).
Επισης ειχαν μια 4c και μια giulia qv ξεκλειδωτη, εκει στην καφετέρια.

< >

4C έχουν μία που και καλά έχει τρέξει στο Νίρμπουργκρινγκ και έχει δεξια-αριστέρα 2 Giulia QV, αυτόματη και manual. Έχω βάλει τη φώτο κάποιες σελίδες πριν. Επίσης έχει και στο showroom 4C και Giulia QV.

Το τραγικό είναι ότι πρόχειρα πρόχειρα δεν έχει 8C/8C Spider παραγωγής, GTV/Spider 918, Brera/Brera Spider, 147/156/GT σε 3.2, κανένα απ' όλα αυτά τα Zagato της τελευταίας 10ετίας, 155 Q4 και άλλα που σίγουρα μου διαφεύγουν.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#453118 Πετυχημενο...
Εικόνα