Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#514209
Asimov έγραψε:Άντε πάλι με εσένα...
Εσύ στατιστικά δεν μας ενδιαφερεις.

Τεσπα ακόμα και οι ίδιοι προσφέρουν πακέτα ελέγχων (2-3-5 δεν ξέρω πόσα) σε προνομιακές τιμές.
Δίνεις 100-200 ευρώ να ελέγξεις όσα αυτοκίνητα, δίνεις και ένα ποσό για την ίδια ή και καλύτερη ασφάλεια από την δική τους (γιατί κι εκεί στάνταρ βάζουν καπέλο) και τέλος.

Ή όπως είπες αγοράζεις αντιπροσωπείας.

2 και 3 χιλιάρικα πάντως ΔΕΝ αξίζει.

Κοιτα, γραφω ο ερμος "για εμενα", αρα; Λεω την γνωμη μου.
Αν σε ενδιαφερει αυτη η οχι δεν εχει σημασια.

Σημασια εχει οτι μπορω να χρησιμοποιησω τις υπηρεσιες τους ειτε για ελεγχο αυτοκινητου, ειτε για αγορα απο αυτους και να πληρωσω εξτρα γι' αυτο.
Καποιος το αξιολογει αρνητικα, αλλος θετικα. Σημασια εχει οτι μπορεις να το κανεις :)
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#523248 Απαραδεκτα επικινδυνο στησιμο... :thumbsdown:


τι να πεις!! Πολυ μπροστα οι Γερμανοι..


:shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523254 Που να νιώσουν οι ανάπηροι από τιμονάρα 2.3 lock to lock όταν έχουν συνηθίσει στα χρέπια? :shifty: Παντού υπερδιόρθωση κάνει.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#523270 Στην περίπτωση της Giulia έχω την εντύπωση ότι ο οδηγός άργησε να στρίψει.
Ο τρόπος που περνάει το πρώτο εμπόδιο είναι υποδειγματικός και φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά στο δεύτερο.

Στο Q5 Βολβοδία νομίζω ότι είναι παραπάνω από εμφανές ότι έχει μπει νωρίς το ESP και έχει κόψει ταχύτητα.

εδιτ
Πρέπει να παίζει ρόλο αυτό που λέει ο stefan



Δείτε στα 82km
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523275 Εν τω μεταξυ ειναι ιδεα μου ή το esp στα παπακια του? Στα απο πισω πλανα δεν αναβουν πουθενα φωτα φρενων αλλα φαινεται και οτι το αυτοκινητο παει μονο με τον οδηγο.

Καλα το περασμα των 77χαω ειναι αστειο. Το αμαξι χασμουριεται.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523972 https://www.car.gr/13871704-alfa-romeo-giulia-super

:inlove: :inlove:

Υπόψη πάει στα 210hp μόνο με άρση κάποιων περιοριστών ροπής. Είναι ίδιο ακριβώς μοτέρ. Με κανονικό πρόγραμμα και καμιά αφαίρεση dpf, σίγουρα θα πηγαίνει 230-240hp οπότε και θα μπορούσα άνετα να παραβλέψω το γεγονός ότι είναι πετρέλαιο.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#523973
Deleted User 1 έγραψε:αφαίρεση dpf,


ffs
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523974 Προς τι η ξινίλα? Αυτό δεν κάνουν όλοι οι προγραμματιστές στα πετρέλαια? Δεν εξέτασε κανείς αν είναι σωστό ή όχι...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#523975 +Rolling coal για full αποδοση
Άβαταρ μέλους
By drdino
#523977
Deleted User 1 έγραψε:Προς τι η ξινίλα? Αυτό δεν κάνουν όλοι οι προγραμματιστές στα πετρέλαια? Δεν εξέτασε κανείς αν είναι σωστό ή όχι...


To ότι είναι στα ίδια επίπεδα με την ελεεινότητα του να βγάζεις καταλύτη. Κι όχι, δεν το κάνουν όλοι οι προγραμματιστές αυτό.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523981 Είπα εγώ όχι?
Άβαταρ μέλους
By xenos
#523989 Οι περισσοτεροι το κανουν παντως.
Στoυς ταριφες δε, ειναι default.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#523991 Προφανώς και το κάνουν. Όταν πάει ο άλλος ταυλωμένος στον προγραμματιστή και εκείνος του τάξει 10-20-30 άλογα επιπλέον με την αφαίρεση, σιγά μην κάτσει να σκάσει για τον καρκίνο που θα βγάζει μετά το σαπάκι του.