Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#652137
georgetz έγραψε:
Εικόνα


H ΒΜW θα τραβήξει τις εμπρός γρίλιες από τον εμπρός προφυλακτήρα μέχρι τον πίσω και η Lexus από την αριστερή ρόδα μέχρι τη δεξιά.

Μιλάω για τις πίσω ρόδες.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#652155 Μια και όλοι βάζουν μεγάφωνα με ψεύτικους ήχους κινητήρα-εξάτμιση πρέπει οπωσδήποτα να βγει μαύρη Star Wars edition με το ανάλογο εφέ βαρειάς ανάσας του Darth Vader.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#717243 Πολύ καλό το is300h f-sport. Ωραία αίσθηση κρατήματος, γρήγορο και ακριβές τιμόνι, ήσυχο, ωραία στήριξη από τα καθίσματα, άνετη ανάρτηση (!!) και πολύ οικονομικό. Το 5,1 έγινε στο Αθήνα-Κόρινθος, με 2 ενήλικες + 2 παιδιά, λίγες αποσκευές και κίνηση με τα όρια (όπου ήταν εφικτό, λόγω πυκνής ροής). Αν είναι και το model 3 τόσο καλό (κυρίως στο θέμα άνεσης ανάρτησης), έχει δοθεί το πράσινο φως.
Οδηγώντας το, τολμώ να πω πως μου είχε λείψει λίγο η αίσθηση του χαμηλού αυτοκινήτου. Αν και η έλλειψη ορατότητας ήταν λίγο ενοχλητική στον αυτοκινητόδρομο.ΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#717246 το λεξους σε συγκριση με το τεσλα, ειναι σαν να συγκρινεις σκαρπινι απο τη λαικη,με χειροποιητο Ιταλικο παπουτσι.
Ασχετα απο καταναλωση ,αυτονομιες κλπ.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#717247 Θα σου πω σε λίγες μέρες που θα μου δώσουν το 3 για TD. Αν είναι όπως τα λες, θα φάει ένα ωραίο άκυρο.

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#717264 Εγώ λέω να παίξουμε τις άδειες, ο Μίμης κι εγώ. Κλειώ τράτα και επταθέσιο μαζούτ. Εγώ λέω ότι ο Σκωτσέζος θα ψωνίσει, ο Μίμης όχι.

ΥΓ. Άκυρο το παραπάνω. Το καλοσκέφτηκα κι η αλήθεια είναι πως δε θέλω να μπλέξω με τράτες.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#717290
Scotch έγραψε:Θα σου πω σε λίγες μέρες που θα μου δώσουν το 3 για TD. Αν είναι όπως τα λες, θα φάει ένα ωραίο άκυρο.

< >


δεν χρειαζεται να το οδηγησεις.Αυτα ειναι γνωστα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#717291
Dimsabas έγραψε:Εγώ λέω να παίξουμε τις άδειες, ο Μίμης κι εγώ. Κλειώ τράτα και επταθέσιο μαζούτ. Εγώ λέω ότι ο Σκωτσέζος θα ψωνίσει, ο Μίμης όχι.

ΥΓ. Άκυρο το παραπάνω. Το καλοσκέφτηκα κι η αλήθεια είναι πως δε θέλω να μπλέξω με τράτες.


η τρατα να ξερεις ειναι γρηγοροτερη και οικονομικοτερη απο το αυτοκινητο θαυμα.
Καλα κανεις και δεν βαζεις στοιχημα.Κανεις δεν θα εβαζε,ουτε οι τρελοι θα εβαζαν τετοιο στοιχημα.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#717292 Ε όχι κι αυτοκίνητο-θαύμα το Verso. Ποτέ δεν έχω εκφραστεί με τόσο κολακευτικά σχόλια. Απλώς όταν πριν 3,5 χρόνια έδινα μέχρι 5 χιλιάρικα για επταθέσιο, δεν υπήρχε τίποτα καλύτερο. Ειδικά ιαπωνικό.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#735537 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα



The LC has an arresting design that doesn’t sacrifice usability too much, but the 840d is more practical. The Lexus is quick enough and a refined cruiser, while running costs and efficiency are strong. It could ride better, but quality is first rate, which makes the terrible infotainment even more frustrating.


https://www.autoexpress.co.uk/bmw/8-ser ... s-lexus-lc
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#744197
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#766098
The fifth-generation RX debuted today with its very first F SPORT Performance edition. Powered by a new 2.4-liter turbo hybrid producing 367 horsepower and 406 lb-ft of torque, this is the most powerful RX ever

https://lexusenthusiast.com/2022/05/31/ ... blue-mica/


Εικόνα

Εικόνα