Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#570856 Και η Honda πάντως έχει λανσάρει αυτοφορτιζομενα υβριδικά (όχι mild).

Αν δεν κάνω λάθος το CRV έχει τέτοιο κινητήρα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#570862 Με θερμικό κινητήρα μη plug-in, δλδ HEV οπως το Prius.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#570873 Πάνω που πήγα να γράψω το uber επιστημονικό 'δεν θέλει πρίζα'.
:lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#571364 :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#571365 Οι τύποι έχουν βγάλει άχρηστα τα μισά νεα αυτοκίνητα. Έχω την αίσθηση πως η φαση ειναι πλεον clickbait για να έχουν views και διαφημίσεις.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#571380
mirage έγραψε:Οι τύποι έχουν βγάλει άχρηστα τα μισά νεα αυτοκίνητα. Έχω την αίσθηση πως η φαση ειναι πλεον clickbait για να έχουν views και διαφημίσεις.

Νομίζω πως αυτό είναι κομμάτι υπερβολικό... Είναι εντελώς συγκεκριμένα τα αυτοκίνητα που έχουν πάει χάλια, και δεν είναι τόσο πολλά.
Εκτός από το RAV, είναι το CX3 και το Arona, δεν θυμάμαι κάποιο άλλο με αντίστοιχα κακές επιδόσεις στην δοκιμασία.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#571381 Ρίξε μια ματιά τωρα τελευταία, γιατι το παρακολουθώ το κανάλι αλλα οχι για πολυ ακόμα, και θα δεις πως δεν είναι μόνο αυτα.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#571383 Η αλήθεια είναι ότι και μένα αυτά τα τρία που είπε ο . συν το Sportage μου έρχονται στο μυαλό για πολύ χάλι...

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#571390

:hmmm:

Ήθελε παραπάνω ταχύτητα για να 'πατήσει' αεροδυναμικά; :lol:

Βάζοντας στην άκρη ακραίες μαϊμουδιές τύπου Μ5 που η φάση μύρισε παλιό καλό Drive, νομίζω ότι θέλει λίγο μελέτη κάθε βίντεο για το τι ακριβώς δοκίμασαν (ESP, λάστιχα κλπ).
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#571445 βλέποντας τα χέρια του οδηγού πάντως, δεν σε πείθει οτι κάθε φορά κάνει ακριβώς τις ίδιες κινήσεις.

Still , αν όντως έχει πρόβλημα το αυτοκίνητο σε τέτοια διαδικασία ελιγμού θα πρέπει να το κοιτάξει η εκάστοτε εταιρία.

Imho, κάτι πρέπει να παίζει κ με τα ελαστικά , πολύ μεγάλες γωνίες ολίσθησης για brand new όχημα με ηλεκτρονικά on (conectado)
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#571459 Εγώ πάλι βλέπω πως ανοίγει ουρά για τοποθέτηση και ο οδηγός είναι κουλός. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#571497 θα τρελαθούμε παίδες, πάνε αγγλάρες κ προτείνουν κορόλες, έχει χαλάσει ο κόσμος να'με