Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#603865 Όχι, για νησί δεν προτείνεται το turbo. Τι να το κάνει; Η καλύτερη επιλογή θα ήταν το χειροκίνητο που έχει και κοντά, νομίζω το αυτόματο δεν έχει. Εγώ ένα τέτοιο θα έπαιρνα, και με ένα σετ ελατήρια αμορτισέρ ψηλότερα θα έβγαζα γούστα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#603868 Το turbo είναι turbo και προτείνεται για παντού! :lol: Μπορεί να είναι της πλάκας χαμάλης το αμάξι που ψάχνουμε αλλά εννοείται θα πάρω ότι πιο δυνατό μπορώ. Τα κοντά είναι καλή περίπτωση αλλά δυστυχώς δε θέλει Wrangler που του πρότεινα. :( Οι προτεραιότητές του είναι να είναι αυτόματο με ηλιοροφή και αξιοπρεπές μοτεράκι.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#603869 Ρε συ, τι να το κάνεις όμως στο νησί; Αν βρεθεί και είναι καλό, εντάξει, αν όχι, πάρε το ατμοσφαιρικό που δεν θα πάθει και κάτι να έχει ο άνθρωπος την ησυχία του. Τα καλά turbo ακόμη και σήμερα κρατάνε τιμή (τα δίλιτρα πάντα) γιατί τα κυνηγάνε αυτοί που ξέρουν το αμάξι. Στο λέω γιατί έχω δοκιμάσει πολλές φορές το 2.0 ΧΤ και είναι όντως γαμάτο. Αλλά για αυτοκίνητο εξοχικού, και το 2.0Χ είναι μια χαρά.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#608766
Άβαταρ μέλους
By mirage
#608888 Θα συμφωνήσω και εξακολουθεί να μου αρεσει και απο κοντά.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#609737 Το υβριδικό θα έχει 118 άλογα με στόχο μείωση 20% της κατανάλωσης. Θα είναι τρικυλινδρος ο 1500αρης κ επιπλέον θα φτάνει τα 120 km/ hr με μπαταρίες. Στόχος το 80% της κίνηση; στην πολη να είναι με μπαταρίες... Με ΑΡΈΣΟΥΝ τα νούμερα...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#609750
Anonymous Founder έγραψε:Δεν ξέρω... Μου θυμίζει πολύ Aygo που δεν μου αρέσει. Περίμενα κάτι πολύ πιο προχώ μετά την εξαιρετική Corolla.


+1
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#609752 Το κακό είναι ότι θυμιζει το πρώτο Aygo για να μην πω ότι μοιάζει από την Β κολώνα και πίσω λες και το έχουν χτυπήσει και μάζεψε 20 πόντους. Από μπροστά πάλι μου θυμίζει κάτι από Tesla

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#609766 Μάζντα 2 ενώ την πηδάει στα τέσσερα το Κα πρώτης γενιάς.

Ευχαριστώ.