Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#591895 Πολύ σημαντικό είναι το να είναι το λάστιχο φουσκωμένο επαρκώς.

Κι εμένα η Supra αυτή, καλή χρυσλη αλλά δεν μου πολυαρέσει.
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#598382 Ποιες Sούπρες τώρα βρείτε κανα 100 άρικο Κ€ πρώτα, ποιο model 3 να ψάχνεις κατοστάρικό και πρίζα μετα ιδιωτικού πάρκινγκ , "η Toyota corolla είναι το καλλίτερο αυτοκίνητο που μπορεί να αγοράσει κάποιος σήμερα'' το λεει και το Power magazine :yahoo: Μετανοείτε ! Έφτασε το πλήρωμα του χρόνου !

https://www.powermag.gr/el/toyota-corol ... 122ps.html

"Για εμένα είναι πολύ εύκολα το πιο όμορφο αυτοκίνητο της κατηγορίας και το παραδέχομαι χωρίς κανένα ενδοιασμό για όσα τους έχω σούρει τόσα χρόνια" ...και για μένα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#598394 Που θα παει θα έρθεις και εσυ σιγά σιγά στον ορθό δρόμο :iconcool: το sirion είναι μόνο η αρχή , ασε που και αυτό Toyota group είναι :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#598398 Να μου πάρετε το δίπλωμα αν έρθει η ώρα να θέλω υβριδικό Toyota με CVT!!! :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By mirage
#598399 Το δίλιτρο δεν είναι κακό.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#598402 Διάβασα σχετικά καλά λόγια στο τεστ του Quattroruote για το δίλιτρο. Αλλά και πάλι δεν συγκρίνεται με ένα Focus 182... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#598449 Να δούμε τις διαφημίσεις πρώτα και μετά να συζητήσουμε αν ήταν αναμενόμενο... :innocent: :lol:


ΟΚ βέβαια, πρέπει να είναι πολύ καλό το αμαξάκι...
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#598462
markvag έγραψε:Να δούμε τις διαφημίσεις πρώτα ...


Μπήκα στο σάιτ να δω τι διαφημίσεις θα βγάλει Ford πάνω πρώτη mercedes σέρβις κάτι παπούτσια ... Τογιότα όχι , έγκριτο λοιπόν το power :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#598463 Η Toyota έχει εδώ και καιρό τεχνολογία που οι υπόλοιποι την βλέπουν με το κυαλι. Ετούτη την φορά η εκτέλεση ήταν ακόμη καλύτερη.
Προφανώς και είναι το πιο ενδιαφέρον αυτοκίνητο της κατηγορίας.
Μόνον μπράβο αξίζουν στην Toyota για αυτή την προσπάθεια.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#598468
Anonymous Founder έγραψε:Η Toyota έχει εδώ και καιρό τεχνολογία που οι υπόλοιποι την βλέπουν με το κυαλι. Ετούτη την φορά η εκτέλεση ήταν ακόμη καλύτερη.
Προφανώς και είναι το πιο ενδιαφέρον αυτοκίνητο της κατηγορίας.
Μόνον μπράβο αξίζουν στην Toyota για αυτή την προσπάθεια.
Πάντως το προηγούμενης γενιάς auris ακόμη και σε υβριδική έκδοση δε το λεγες και τρομερό. Το golf (που έχεις και συ) μου φάνηκε αρκετά καλύτερο.

.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#598471 Το Golf ήταν καλύτερο, τώρα είναι μια από τα ίδια, με εξαίρεση τον πίνακα οργάνων. Από κάτω, είναι το ίδιο αμάξι πάνω κάτω.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#598474
Anonymous Founder έγραψε:Η Toyota έχει εδώ και καιρό τεχνολογία που οι υπόλοιποι την βλέπουν με το κυαλι. Ετούτη την φορά η εκτέλεση ήταν ακόμη καλύτερη.
Προφανώς και είναι το πιο ενδιαφέρον αυτοκίνητο της κατηγορίας.
Μόνον μπράβο αξίζουν στην Toyota για αυτή την προσπάθεια.


Μάλλον έχουμε διαφορετική οπτική περί του τι είναι ενδιαφέρον. :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#598510
alexm έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Η Toyota έχει εδώ και καιρό τεχνολογία που οι υπόλοιποι την βλέπουν με το κυαλι. Ετούτη την φορά η εκτέλεση ήταν ακόμη καλύτερη.
Προφανώς και είναι το πιο ενδιαφέρον αυτοκίνητο της κατηγορίας.
Μόνον μπράβο αξίζουν στην Toyota για αυτή την προσπάθεια.
Πάντως το προηγούμενης γενιάς auris ακόμη και σε υβριδική έκδοση δε το λεγες και τρομερό. Το golf (που έχεις και συ) μου φάνηκε αρκετά καλύτερο.

.


Το προηγούμενο Auris 1.2T (το f/l) ήταν κατά πολύ βελτιωμένο σε σχέση με το προηγούμενο του το 1.6 (αυτό με την κονσόλα "γέφυρα"). Ιδίως σε οδική συμπεριφορά και μηχανικά το είχα βρει πολύ καλό. Το τωρινό σίγουρα θα είναι και καλύτερο.

Ο αρθρογραφος δε, φαίνεται ενθουσιασμενος με την εμφάνιση του αυτοκινήτου. Το λογικό θα ήταν να πει ότι πρόκειται για ένα συνολικά πολύ καλό αυτοκίνητο στην κατηγορία του εκτός αν τον είχαν έως τώρα να δοκιμάζει Logan, Celerio και Thalia...