Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By 224v
#627045 Είδα σήμερα στο φανάρι μια Lexus limo!!!, Τεράστιο μήκος και πολύ όμορφο όχημα γενικά πινακίδες διπλωματικές. Μοντέλο δεν είδα ήταν άι μου και έφυγα στρίβοντας..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#627395 δεν θα το έλεγα άσχημο, πιο άσχημο που φαίνεται το τελευταίο Polo
(και σίγουρα αμάξι που δεν θα ακουμπούσα τα δικά μου λεφτά)

Σαν υβριδικό έχει καλές πιθανότητες για fleet car
Για ιδιώτη, που δεν κοιτά απλά το commuting ενθαρρυμένος κάποιος απο το ΣΠΟΡΤΙΦ ελεμεντ που γράφει το κειμενάκι,
μάλλον θα δυσαρεστηθεί με το μοτέρ.

Έχει ενδιαφέρον το "γεφύρωμα" που θα κάνει η Toyota απο τα 120 άτια περίπου του γιαπωνέζικου 1.5 μέχρι τα 270 του κορυφαίου Yaris.

ΕΜΠ1 (για ένα test drive)
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#627511 Τι Fleet car , αυτά είναι για τον ιδιώτη που θέλει να πάρει ενα αυτοκίνητο και να το κρατήσει 10 -15 χρόνια , τρελές εγγυήσεις, το μόνο που θα παίρνουν ανταλλαγή οι έμποροι το 2030 , το ίδιο γίνεται με το τωρινό μοντέλλο (και το opel corsa :iconcool: ) , το πιο αλεξίσφαιρο -δοκιμασμένο έτσι - υβριδικό σύστημα , είναι το μόνο αυτοκίνητο που σκέφτομαι να αγοράσω για αντικαταστάτη του yaris diesel που εχω τώρα αλλα τι λεω ο τρελός το εχω μόνο 6 χρόνια όταν συμπληρώσει 10 χρόνια και βλέπουμε ,να πάρω τουλάχιστον το face lift του μοντέλου 2020 που θα εχει σωστό infotainment :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#627656 Η φάση μου θύμισε το καγκουρεμενο Yaris JDM που είδα σήμερα με γραμμένο στο πίσω τζάμι "πάρε yiarris να γουστάρεις"

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#631367 απο 30κ λιρες το yaris GR στην Αγγλια

https://www.evo.co.uk/toyota/yaris/2019 ... er-ps30000
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#645817


Kαι επειδή πριν κανα δυο μήνες με ρώτησε ο @Giuseppe Busso αν με πήγαινε ταμείο το meganeRS: ΌΧΙ. Εφ' όσον υπάρχει αυτό, τότε ΑΥΤΟ.
Μόνο το μαύρο - κόκκινο εσωτερικό σιχαίνομαι, αλλά κομμάτια να γίνει. Ασπρο έξω, καγκουρεξ μέσα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#645820 ειναι αρκετα διαφορετικα αυτοκινητα μεταξυ τους.Το καθενα εχει τις χαρες του.