Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#675311
Άβαταρ μέλους
By Marios
#675472

Από τα λίγα ενδιαφέροντα νέα αυτοκίνητα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#675834 Το οδήγησα στο GT Sport, μετράει??
Πολύ ωραίο αυτοκινητάκι.

Μπόνους στο fyp του tiktok μου, εμφανίστηκε νέα supra σε Ελληνικό έδαφος. Επιτέλους ξεκίνησε η εισαγωγή της και εδώ μάλλον!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#681373
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#685034
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#685413

Αναβαθμισμένο hilux 5 χρόνια μετά.
Με κινητήρα 2.8 λίτρων diesel και 201 ίππων.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#685489 είχε κάνει ένα τεστ ο Ματ με τον ανταγωνισμό (Αμαροκ και το άλλο) , τα είχε πάει καλά ακόμα και με άμπαλο (όπως είπε ο ίδιος) στο τιμόνι

το θέμα είναι τι αποδοχή έχει στο core market του , σε θέατρα ανταρτοπολέμου ανα το κόσμο
Άβαταρ μέλους
By edmond
#685510 Την μεγαλύτερη :lol:
Δύσκολο να δείς πικάπ που να έχει κοτσαρισμένο στην καρότσα κανά μυδραλιοβόλο ξέρωγω ή καμιά 10αριά οπλισμένοι νοματαίοι να κρέμονται από την καρότσα, που να μην είναι τογιότα.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Άντε και κανά νισσάν να πάρει ότι περισσεύει από την πίτα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#685512 indestructible με αποδείξεις 50 ετών στα πεδία των μαχών
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#685520 αυτό λέμε, το καινούργιο αν κάνει πωλήσεις στο συγκεκριμένο target ( :iconcool: ) group του , δεν χρειάζεσαι ούτε review , ούτε τίποτα , πας και το αγοράζεις :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#685528
mousatos έγραψε:indestructible με αποδείξεις 50 ετών στα πεδία των μαχών

κι όχι μόνο

Άβαταρ μέλους
By edmond
#685529 Ακόμα και στην ημεδαπή, ένας επαγγελματίας(και όχι κάποιος που θέλει να κάνει πουλμουρ) θα πάει γραμμή για δαύτο. Εγγυήσεις περί αξιοπιστίας νομίζω δεν μπαίνουν καν στην κουβέντα. Ειδικά στον αγροτικό κλάδο, πρέπει να παίζει συντριπτική πλειοψηφία.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#685532 Κρητη θυμαμαι τα Ναβάρα να πήγαν καλά, πιθανότατα και τα D-Max της Isuzu

Μακεδονία (ή Κάτω Σκόπια :shifty: ) , δεν είναι και λίγα τα L200 που βλέπω

Σε απόλυτα νούμερα πανελλαδικά , ιδιαίτερα και απο τους Ρομά φίλους μας που σπάνια τους έχω δει με κάτι διαφορετικό, πρέπει να έχει πουλήσει καλά το HiLux

Είχα δει και ένα Invincible - Tornado, κάτι τέτοιο μεγαλόσχημο τελοσπάντων :lol: , με τρίλιτρο V6 και 200 ίππους