Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#139595
bill33 έγραψε:Μπλιαχ!


+1 :lol:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#160332 Έχει κάποιος να προτείνει εξειδικευμένο (όχι εξουσιοδοτημένο) συνεργείο, νότια κατά προτίμηση. Για απλά πράγματα (λάδια, φίλτρα, κλπ). :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#161082 Αργυρουπολη σου κανει;
Άβαταρ μέλους
By xenos
#161091 Εννοειται...


< >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#163351
giannik1977 έγραψε:Αργυρουπολη σου κανει;


Θα μου πεις;


< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#163624 Έχεις π.μ
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#163854 Το τελευταίο Ignis, εχει καμία συγγένεια με Opel;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#163860 And so it begins... :lol: :)
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#163866
drdino έγραψε:And so it begins... :lol: :)


Αν ειναι αυτο που νομίζω, ουτε για αστείο! :lipsealed:
Μπρρρρ φτου φτου φτου μακριά απο εμας! :omg:

Απλα είδα ενα τυχαία και το εσωτερικό μου φάνηκε να μοιάζει πολυ σε Opel.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#205035 Η Opel για ακόμη μια χρονιά, για 16η συνεχόμενη, ήταν ζημιογόνα, αλλά ο διευθύνων σύμβουλος της, ο Karl-Thomas Neumann ευελπιστεί πως φέτος η Opel θα επιστρέψει στην κερδοφορία. Με την αγορά να αναρωτιέται το κατά πόσο η Opel είναι “το πηγάδι δίχως πάτο” της GM μιας και η τελευταία χρονιά που η Opel παρουσίασε κέρδη ήταν το 1999, ο Neumann δήλωσε:

Η ανάκαμψη είναι δύσκολη. Αλλά εξακολουθούμε να πιστεύουμε πως το 2016 θα τα καταφέρουμε.

Η Opel επηρεάστηκε σημαντικά από την πτώση της ρωσικής οικονομίας, με τον Neumann να μην ανακοινώσει ακριβώς το ποσό που έχασε η GM από την Opel το 2015. Αυτό αναμένεται να ανακοινωθεί μέσα στις επόμενες εβδομάδες, όταν και η GM θα ανακοινώσει τα οικονομικά της στοιχεία για το περασμένο έτος.



ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ;;;;; 16 χρονια περασανε, οχι 2
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#205039 Ευτυχώς που έφτασα στο τέλος γιατί στην αρχή νόμιζα ότι κάτι έπαθες και ποσταρεις στο φόρουμ της οπελ

.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#205045 Κοίταξε, βελγαρίωνα, τον ποπ να τον ακούς. Μέσα βαθειά κάπου έχει δίκαιο. Είναι απο τους λίγοι Έλληνες που δεν πάσχουν από γυαλίτιδα και cognitive dissonance
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#205059 Τον ποπ τον ακούω σε επικίνδυνο βαθμό θα έλεγα,αλλά στην αρχή προσπαθουσα να καταλάβω αν πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ για την ψυχική του υγεία,ευτυχώς διάβασα την τελευταία φράση και πήγε η καρδιά μου στη θέση της...

.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#205066 Προσωπικά δεν μου λέει κάτι αν μια αυτοκινητοβιομηχανία μπαίνει μέσα. Και η Maserati μέσα έμπαινε για 15 χρόνια, δεν λέει τίποτα αυτό για τα αυτοκίνητά της. Αυτό που με ενοχλεί είναι ότι τα Opel συναγωνίζονται με τα Toyota για το βραβείο Μορφέα κάθε χρόνο... :sleep:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#242949 το Vivaro πρωτο σε πωλησεις.

Δοκτωρ πισω απο την οπελ? απο την ΟΠΕΛ? :x

http://www.zougla.gr/automoto/news/arti ... pel-vivaro