Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#698745 Πρώτες spy fotos
Μάλλον ακολουθείται και εδώ η τακτική του 3008


Θα κάνουμε facelift αλλά θα είναι σαν να μην έχουμε κάνει
Γέρων PSAος

https://uk.motor1.com/news/495546/vauxh ... ied-again/
Άβαταρ μέλους
By grax
#702185
Geralt έγραψε:Πολύ υπερήφανος για την πατέντα μου
Εικόνα

Μήπωε μπορείς να μου δώσεις πληροφορίες για τη πατέντα με το λαμπάκι?
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#702191
grax έγραψε:
Geralt έγραψε:Πολύ υπερήφανος για την πατέντα μου
Εικόνα

Μήπωε μπορείς να μου δώσεις πληροφορίες για τη πατέντα με το λαμπάκι?


Κάτι τέτοιο από ebay


https://www.ebay.com/itm/Wireless-Batte ... SwoSNckp80
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#712356 Δείχνει εξαιρετικά ωραίο πλέον, θα έλεγα πως θα το προτιμούσα από το 3008 που έχω βαρεθεί να το βλέπω πια παντού. :lipsealed:
To εσωτερικό λογικά δεν θα είναι στο ίδιο επίπεδο με το αδελφάκι του, ή κάνω λάθος;
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#712357 Πάντως είναι (οκ, εκτεταμένο) f/l, όχι νέο μοντέλο.
Αν η τιμή παραμείνει προσγειωμένη, ναι ίσως είναι πιο καλό deal από το Peugeot
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#712360
Anonymous Founder έγραψε:Δείχνει εξαιρετικά ωραίο πλέον, θα έλεγα πως θα το προτιμούσα από το 3008 που έχω βαρεθεί να το βλέπω πια παντού. :lipsealed:
To εσωτερικό λογικά δεν θα είναι στο ίδιο επίπεδο με το αδελφάκι του, ή κάνω λάθος;



διατηρω καποιες επιφυλαξεις για το εσωτερικο (κυριως το φουλ ψηφιακο καντραν) γιατι στις φωτο ειναι η πιο ακριβη hybrid εκδοση
Άβαταρ μέλους
By babakos
#712362 Ελπίζω να εχουν λύσει το θέμα με τους τριγμούς στα χερούλια στις πόρτες οδηγού και συνοδηγού που παρουσιάζουν πολλά μοντέλο Mokka και (πρώτης γενιάς) Grandland..
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#714993 Ψάχνει ο πατέρας μου μεταχειρισμένο και έχει δει ένα Opel Astra 2017 1.600 diesel 110hp.
Έχουν τίποτα ιδιαίτερα προβλήματα που πρέπει να προσέξει;
Ο κινητήρας αυτός είναι Peugeot;
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#720110 Το αγαπητό Corsaki αφού με έφερε ασφαλή από Brno, με το που πάρκαρα έξω από το σπίτι και ξεφόρτωσα, θέλησα να πάω σούπερ μάρκετ. Έλα όμως που μούτρωσε και δεν ήθελε να πάρει μπρος με τίποτα. Αφού με τους μακάκες τους Τσέχους της Uniqa δεν κατάφερα να βγάλω άκρη με την οδική, φώναξα γερανό να το πάει συνεργείο. Αντλία βενζίνης καπούτ. Είχα άστρο, εάν με άφηνε Σερβία ή Σκόπια από εκεί θα σας έγραφα ακόμα...
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#721727 Βιντεο απο το νεο facelift του Grandland με κανονικα αυτοκινητο - οχι απλα φωτογραφιες
Ειναι η hybrid εκδοση


Παρατηρω σημαντικες αλλαγες τοσο εωτερικα οσο και εσωτερικα
Στο σαλονι νεο ψηφιακο καντραν (μαλλον το ιδιο με 3008), νεα οθονη, νεο κομμενο τιμονι
τα αλλα μου φαινονται ιδια

Εξωτερικα το νεο Opel Visor που πλεον χρησιμοποιειται σε ολα τα μοντελα
Σιγουρα πιο νεανικο


Άβαταρ μέλους
By Asimov
#721734 Και σημαντικές αυξήσεις στις τιμές όμως
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#721749 Πολύ πιο όμορφο μέσα έξω. Γενικά ποτέ άλλοτε δεν είχε τόσο όμορφα αυτοκίνητα η Opel στην εμπροσθοκίνητη φάση της.
Αν πάνε πολύ πίσω στο χρόνο, στα τελευταία πισωκίνητα Kadett, Ascona, Manta, Monza, κλπ εκείνα ήταν όμορφα αυτοκίνητα.
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#723431 Παρουσιαση νεου Peugeot 308 εεεεεε νεο Opel Astra ηθελα να πω :lol:
Εμενα μ'αρεσει περισσοτερο, πιστευω σε μπλεδακι θα ειναι μουρλια
Στα μεχρι τωρα μοντελα το Opel Visor μου εβγαζε meh αλλα εδω η μασκα ειναι πολυ κομψη
και εσωτερικο βλεπω τεραστιες αλλαγες, επιτελους ενα σχεδιο

https://www.youtube.com/watch?v=V3xQkI550sU