Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#503803
rocsta έγραψε:Ντιμ8, το αμάξι είναι ένα πολύ ωραίο πυραυλάκι για να βγαίνεις μία στο τόσο να πυροβολείς.



Rocsta, δικό σου; Αν ναι καλοτάξιδο. Πολύ θέλω να βάλω στο χέρι ένα τέτοιο πυραυλάκι αν και ειμαι προκατειλημμένος αρνητικά. :lol:
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#503810 Rocsta παλεύεται για χρήση σύζυγος κάθε μέρα για 70 χλμ πήγαινε-ελα σε ανοιχτό δρόμο και ξεκάπνισμα για εμένα ; Η μέση κατανάλωση που έχει μου έδωσε κουράγιο, το ναυάγιο που οδηγάει τώρα έχει μέση σχεδόν 7
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#503815 Πιστευω οτι θα της φανει σκληρουτσικο. Σε καθε περιπτωση ειναι ειδικο αυτοκινητο.
Αν το καταφερεις και την ψησεις ειναι τρομερη φαση παντως.

Sent >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#503848
mmarkom έγραψε:Rocsta παλεύεται για χρήση σύζυγος κάθε μέρα για 70 χλμ πήγαινε-ελα σε ανοιχτό δρόμο και ξεκάπνισμα για εμένα ; Η μέση κατανάλωση που έχει μου έδωσε κουράγιο, το ναυάγιο που οδηγάει τώρα έχει μέση σχεδόν 7

αναλογα τι οδηγει τωρα.
Του ξαδελφου μου το εχει καθημερινα η γυναικα του, και κανει περιπου τα χλμ που ειπες σε επαρχιακο δρομο,χωρις να αντιμετωπιζει καποιο προβλημα.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#504114 Έχουμε σοβαρό συνεργείο για renault στην Αθήνα στα περιξ της Φιλαδέλφειας ? Για αρχή με ενδιαφέρει να το φυσάρω και να ξέρουν να διαβάζουν σωστά τα σφάλματα
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#504429
red_monster έγραψε:Έχουμε σοβαρό συνεργείο για renault στην Αθήνα στα περιξ της Φιλαδέλφειας ? Για αρχή με ενδιαφέρει να το φυσάρω και να ξέρουν να διαβάζουν σωστά τα σφάλματα


Στον Σάββα στο Johnny service, είναι μέλος του Renault club, πολύ καλός γνώστης των Renault, φίλος και αγωνιζόμενος, οικογενειακό συνεργείο, ο Σάββας, ο Χρίστος ο αδελφός του και ο Γιάννης ο πατέρας, αν θέλεις πες του από τον quadra τον κυρ.Παναγιώτη.

https://www.google.gr/search?q=jonny+se ... e&ie=UTF-8
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#504955 Ευχαριστώ παιδιά.

Προς το παρόν το έπιασα μόνος μου γιατί στον έλεγχο εγκεφάλου μου είπαν οτι δεν έχω τουρμπίνα εδώ και δύο χρόνια. Ήμαρτον με τους ηλίθιους :roll:
Άβαταρ μέλους
By rafi
#504956 Τι αμαξι; τι εννοεις δεν εχεις τουρμπινα; wtf?

.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#505151
rafi έγραψε:Τι αμαξι; τι εννοεις δεν εχεις τουρμπινα; wtf?

.



renault twingo 1.5dci 2012 85hp

Ότι δεν τουρμπίζει :slap:

Κατά πάσα πιθανότητα είναι θερμοστάτης. Σε όλο το ταξίδι της επιστροφής δεν ανέβασε θερμοκρασία στο χώρο του κινητήρα
Άβαταρ μέλους
By rafi
#505339 Και δύο χρόνια το αμάξι δεν τουρμπίζει;; Από που παίρνει εντολή και συμβαίνει αυτό; Ο χρήστης δεν το πήρε πρέφα; Τι θα το κάνεις τελικά;
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#505355
rafi έγραψε:Και δύο χρόνια το αμάξι δεν τουρμπίζει;; Από που παίρνει εντολή και συμβαίνει αυτό; Ο χρήστης δεν το πήρε πρέφα; Τι θα το κάνεις τελικά;



Μια χαρά τουρμπιζε, εγώ το χρησιμοποιώ για τα επαγγελματικά μου ταξίδια.
(By the way, έφτασα στον συμπιεστή, υποψία λαδιού στα πέριξ) Για άλλη μια φορά ο συνδυασμός διαγνωστικό ρενο και εξουσιοδοτημένο είναι γτπ.

Τελευταία αναλογη εμπειρία ήταν με το κλιπ της αδερφής μου. Το ένα διαγνωστικό έβγαλε βλάβη στον 4το, το άλλο του ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ βρωμικο αισθητήρα abs.

Καθάρισα τον αισθητήρα και βουαλα
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#509150 1950, Renault Colorale, η προφητεία της Renault για τα SUV και Crossover, τελικά είμαστε πολύ μπροστά σαν εταιρία.

Tο μακρινό 1950, η Renault, δημιούργησε το COLORALE, ένα όχημα στο οποίο εμφανίστηκαν για πρώτη φορά πολλά από τα στοιχεία που χαρακτηρίζουν τα σημερινά οχήματα SUV-Crossover. Με το συγκεκριμένο μοντέλο, η Renault στοχεύοντας να κάνει πιο εύκολη τη ζωή των ανθρώπων κατάφερε για ακόμα μία φορά στην ιστορία της να αποδείξει ότι έχει τον τρόπο να κοιτάζει πολύ μπροστά στο μέλλον.

https://www.youtube.com/watch?v=wP5JATcqzEM
Άβαταρ μέλους
By 224v
#509191
21 quadra έγραψε:1950, Renault Colorale, η προφητεία της Renault για τα SUV και Crossover, τελικά είμαστε πολύ μπροστά σαν εταιρία.

Tο μακρινό 1950, η Renault, δημιούργησε το COLORALE, ένα όχημα στο οποίο εμφανίστηκαν για πρώτη φορά πολλά από τα στοιχεία που χαρακτηρίζουν τα σημερινά οχήματα SUV-Crossover. Με το συγκεκριμένο μοντέλο, η Renault στοχεύοντας να κάνει πιο εύκολη τη ζωή των ανθρώπων κατάφερε για ακόμα μία φορά στην ιστορία της να αποδείξει ότι έχει τον τρόπο να κοιτάζει πολύ μπροστά στο μέλλον.

https://www.youtube.com/watch?v=wP5JATcqzEM


Και 4Χ4 !!! αλλα με 2 σιγουρα, η 3 διαφορικα???