Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#799835
edmond έγραψε:Νομίζω πως πλέον είσαι έτοιμος για την κάτωθι αεροτομή.

Λλλολ...


παντα μαμα/στοκ απο εξω.Ποτε δεν εχω βαλει κατι αφτερμαρκετ.
Μονο στο ρενω 5 gt ειχα μετατρεψει το στρογγυλο πορτακι βενζινης οταν εβαψα το αυτοκινητο,και εβαλα ταπα απο kawasaki zzr :oops:
αεροπορικου τυπου κιετς. :metalo: :oops:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#799836
bibendum έγραψε:Αυτός είναι. Του την έστειλε ο g


τι να στειλει ρε ο καρμιρης,δυο τενεκεδες λαδι του ζητησα ,και μου ειπε 250 ευρω.
Ξερεις ποσα πληρωνα το συνεργειο μου λεει? Ολα πανω ειναι,δεν βγαινω μου ελεγε.
Εβγαλε 4,5 τονους λαδι και δεν βγαινει.

κατα τα αλλα η μαζουτιερα μου αρεσει πολυ οπως εγινε.
Πηγα Ιλιον για κατι ψωνια,βγαλαμε μεση 7.5 λιτρα. :lol: Καθε φαναρι και εκκινηση,κραταει αναμενο το αντισπιν μεχρι τα 70 χλμ με 2α. :metalo: :metalo:
Μαυρη η ωρα που εβαλα προγραμμα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#799847 Καλά όλα αυτά, κανένα Τέσλα δεν βλέπω να εμφανίζεται... :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#800208 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Άφιξη καλουδιών σήμερα

1. Δισκόπλακες ΟΕΜ εμπρός. Preemptive κίνηση περισσότερο μιας και θεωρώ ότι στην επόμενη αλλαγή τακακίων ίσως έχουν φτάσει σε οριακό σημείο. Ήδη έχουν κάνει πατούρα αισθητή με το δάχτυλο. Επιπλέον τα πήρα από Renault Sport και βγήκε 70€ φτηνότερη η δισκόπλακα σε σχέση με αντιπροσωπεία στην Τσεχία (180€ από RS, 250€ από Τσεχία).

2. Cover για το keycard και valve caps RS έτσι για το γαμώτο
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#800209 Φθηνες οι δισκοπλακες!
Άβαταρ μέλους
By rafi
#800254 Ναι αλλά τό μειντ ιν τζερμανι ξεκόλλησε το..

.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#801468
dimviii έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Καλά, πώς και δεν έχει πουληθεί το επιπλέον;

ελα ντε,και εμενα εντυπωση μου κανει,ενω και η τιμη εχει κατεβει.
γενικα βλεπω μια στασιμοτητα στα κλιο απο 13-15κ.Δειχνει να φευγουν τα φθηνα των 11-13 κ


Επωληθη ,αυριο κανουμε μεταβιβαση στον νεο ιδιοκτητη.

Σε αλλα νεα,σημερα πηγαμε μια γρηγορη μεχρι Λουτρακι και πισω με το γκρι του γιου,να καθαρισουμε τυχον σκουπιδια στο DPF, ενεκα του επερχομενου επαναπρογραμματισμου την Παρασκευη.
Ολη η διαδρομη στις 3200 με 5η με κρουιζ κοντρολ(138χλμ/ωρα)
Για να δουμε τι θα βγαλει αυτο.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#801483
George_Prix έγραψε:Δικαιος? Τσεκ. :s_yes
Απλας? Τσεκ. :s_yes
Ρσενικος? Τσεκ. :s_yes

dimviii έγραψε:Απλας ξετσεκαρησε το. :s_yes

dimviii έγραψε:Επωληθη

Το ξανατσεκαρω :shifty:

Περα απο την πλακα ηθελα να στο πω προχθες και το ξεχασα. Απλας στα βιβλια μου δεν ειναι αυτος με τη χοντρη κωλοτσεπη. Ειναι αυτος που δεν ειναι μιζερος με το χρημα. Στα οποια βιβλια μου δε σε εχω για μιζερο, οποτε δεν το ειχα ξετσεκαρει ενιγουι :s_wink
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#802319 ετεντωθει και το εταιρο κλιο του γιου.Αυτο βγηκε λιγο καλυτερο στη ροπη,λιγο χειροτερο στα αλογα.Οριακα παντα.
Πηγαμε τα ξαναπατησαμε στο ιδιο σημειο ,και ξεμυταει λιγο το λευκο στις ψηλες στροφες,ενω κανει ενα μπραφ του γιου στο πατα, κανα μισο φτερο.Αμελητεες διαφορες δλδ.
Ετοιμοπολεμα και τα δυο,για να πατησουν με οποιοδηποτε ηλεκτρικο απο 20κιλοβατ μεχρι 100 τεραβατ. :shifty: