Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#539379 To θέμα είναι ο νέος δείκτης πρέπει να έχει την ίδια βαθμονόμηση αλλιώς ...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#539380 Kαι το ίδιο μήκος.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#539501 παρε το δεικτη ανα χειρας,πηγαινε σε μια κοντινη σου μαντρα που να εχει ιδιο μεταχειρω,ανοιξε καπω και συγκρινε μηκος δεικτη,και αντα σημαδια μιν/μαξ ειναι στο ιδιο σημειο.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#545494

Πω. Μου αρέσει πάρα πολύ. Στα παπάκια μας τα σκληρά πλαστικά ρε Mατ.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#546084 Ένα πολύ ακριβό παιχνίδι.
Μετά από λίγα λεπτά βουίζει το κεφάλι σου (μειωμένο βάρος --> έλλειψη μόνωσης προφανώς ανάμεσα σε άλλα) ενώ το κιβώτιο μάλλον κακό για 'σπορ' οδήγηση.

Το μικρό βάρος πάντως το απολαμβάνεις είτε γκαζώνεις είτε στρίβεις.

Αν φτάνει τη μονέδα της 6κύλινδρης Ζ4 ( :shifty: :shifty: :shifty: ) δεν πολυαξίζει.
Άβαταρ μέλους
By Govus
#546508 Νομίζω το τελευταίο (4ης γενιάς) απλά έχει μεγαλύτερο χώρο αποσκευών και μόνο 5 θέσεις :hmmm: ...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#546512 Ρωτάω γιατί βρήκα ένα ενοικιαζόμενο στο carrental και γράφει 5/7 θέσεις .Το έχει σε καλή σχετικά τιμή αλλά με προβλημάτισε όπως το γράφει.Και εγώ θέλω οπωσδήποτε 7θεσιο.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#546515 Πάντως μη λάβεις υπ' όψιν σου αυτό που έγραψα παραπάνω (και το τελευταίο 7θέσιο είναι), απλά ενήλικες δεν χωράνε στην τρίτη σειρά...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#546546 Τα δυο πίσω καθίσματα "εξαφανιζονται"κάτω από το πάτωμα του χώρου αποσκευών...για αυτό το αναφέρει 5/7 θέσεις μάλλον...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#546549 Τελικά βρήκα ακόμα φθηνότερο Zafira..Να δούμε τι θα μου δώσουν...

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#546669 Η τρίτη σειρά καθισμάτων ήταν extra... Μπορούσες να πάρεις ένα Grand που να είχε μόνο 5 θέσεις και τεράστιο χώρο αποσκευών ή 7 θέσεις που να διπλώνουν όταν δεν χρειάζονται. Αν θυμάμαι καλά τουλάχιστον... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Bgs
#551541 Καλησπερα σε ολα τα μελοι.
Ερωτηση για Renault Clio 3. Εχω προβλημα το Bluetooth. Ενω συνδεω το τηλεφωνο κανει συνεχεις και συχνες αποσυνδεσεις με διαφορες μαρκες κινητων οπως Samsung, Xiaomi κτλ. Εχω δοκιμασω να τα απεγκαταστησω και ξανα πολλες φορες. Εχει κανεις αντιστοιχο προβλημα ή καποια λυση??