Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#361151 Μπράβο ωραία...
Τα 110km/h εννοείς μέση ταχύτητα?
Πολύ χαίρομαι πάντως για την επιλογή σου.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#361153 :)
Nαι, ναι μέση 110χαω στο περίπου πάντα. Όταν κάνω περισσότερα χιλιόμετρα θα επανέλθω με περισσότερη ακρίβεια.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#361180 Ένα από τα αυτοκινητιστικά απωθημένα μου είναι WRX και evo.

Αλλά και το forester γαματο φαίνεται.

Καλοταξιδο. Να το χαρείς.

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#361200 Ωπ, τώρα το είδα. Καλοτάξιδο!!

Tapatalk & XT1068
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#361311
rocsta έγραψε::)
Nαι, ναι μέση 110χαω στο περίπου πάντα. Όταν κάνω περισσότερα χιλιόμετρα θα επανέλθω με περισσότερη ακρίβεια.
Για να έχεις 110 μέση σημαίνει ότι πας με 130-140. Σαν πολύ καλά ακούγεται το 7,5-8.... Μάλλον εννοείς όχι μέση αλλά γενική ταχύτητα ταξιδίου δηλαδή 100-130, που μεταφράζεται σαν περίπου 110.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#361383 Ωπ,σόρρυ ναι λαθος εκ παραδρομης. Αυτό που γράφει ο Dimsabas εννοούσα. Άλλωστε δεν έχω κάνει ταξίδι.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#361605
rocsta έγραψε:Nαι ναι, με χιονολάστιχα κάνουν παπάδες.
Ευχαριστώ όλους!
Και μία για να δείξουμε ποιοι την έχουν πιο κοντή απ΄ ΟΛΟΥΣ. 147 και |λογοκρισία|...
Εικόνα
:shifty:


Αυτές δηλαδή η Subaru τις ονομάζει κοντές σχέσεις; Oh, that's cute! :lol:

Εικόνα

:whistlink:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#361608 βαλε φωτο να φαινεται ο λεβΓιες. :shifty: Τοσο κοντο πρεπει να ειναι και το Νιβα,του εβαζες πρωτη με κοντα,τραβαγες το τσοκ(1800 στροφες) και περπάταγες διπλα του. :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#361613 5η κοντή είναι Δημήτρη. 3,37:1 (αν θυμάμαι καλά) σχέση υποπολλαπλασιασμού. :superman:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#361618 Μας μαμησες

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By markvag
#361707 Μην αγχώνεσαι... το σήμα κατατεθέν της Land rover (λαμπάκι στο ταμπλό) δεν το είδες;;; :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#361722 Κι έλεγα, δεν θα το πει κανείς; Περίμενα να είναι ο Ντίνος όμως αυτός. :lol:

Η απάντηση πάντως είναι προβλέψιμη... Lucas Industries! :svivhaha: Επειδή κολλάει το ABS και στραγγίζει την μπαταρία, το αποσυνδέω όταν το σβήνω. Απλά βαρέθηκα τώρα να το ξανασυνδέσω, αφού βγήκα μόνο και μόνο για την αυτή την φώτο. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By bebes
#361734 σε ολόκληρο φορουμ 2 Σουμπι υπάρχουν μονο;;;;

καταστραφηκαμε... :lol: