Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#6050 Kάναν αντιπρόσωπο Ελλάδα έχουμε ή μπα?
Άβαταρ μέλους
By Orestis.D
#6343 Kανενα νεο για το Impreza STi, ή WRX STi οπως θα ονομαζεται πλεον που αναμενεται στην Ελλαδα τον Σεπτεμβρη εχουμε?
Άβαταρ μέλους
By Orestisren
#6713 Η Agripan νομίζω έχει αναλάβει την αντιπροσώπευση στην Ελλάδα. Τωρα για εισαγωγες μοντελων κτλ δε γνωρίζω

edit βλέπω από το site της είναι στην Αθήνα αποκλειστικός συνεργάτης. Εισαγωγέας ειναι η Πλειάδες ΑΕ. Αυτή που επεσε έξω είναι? :s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By dstou
#6727 Αυτή που φουντάρισε ήταν η Σουμπαρού Μότορς Ελλάς, βασικά οι σαμουράιδες κατήγγειλαν τη σύμβαση που είχαν μεταξύ τους και είναι σε διαιτησία.
Άβαταρ μέλους
By Orestis.D
#28215 Παρουσιαση του νεο WRX STi 2015 στην εκθεση αυτοκινητου 2014 στο Ελληνικο!
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#29136 Το είδα πριν μερικές ώρες.Έρωτας με την 1η ματιά :inlove: .Και σε αυτό το μπλε :inlove: .
Άβαταρ μέλους
By Orestis.D
#29184 Ταχυκαρδια και πολλαπλα εγκαφαλικα πηγα να παθω οταν το αντικρισα, ημουν απο τους πρωτους 10 που μπηκαν στην εκθεση σημερα το πρωι. Αυτο που εχω να παρατηρησω ειναι οτι κανενας φωτογραφικος φακος δε μπορει να το αποδοσει πιστα. Μονο απο κοντα εχεις την σωστη εντυπωση.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#29226 Όντως δε παιζεται..Και το εσωτερικό ήταν ωραίο.
Και το forester παραδίπλα με τρέλανε :inlove: Νομίζω η καλύτερη λύση στα SUV αλλα ακριβό ,πλέον,και δίλιτρο.
36000 ευρω εχει η μεσαία έκδοση εξοπλισμού στο Diesel.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#110780 A ρε Subaru....Οι γερμανοι τον ψιλοπαίζουν.... :lol:
Απογοητευτικά αποτελέσματα για τα συστήματα αυτόματου φρεναρίσματος για τη προστασία πεζών
Άβαταρ μέλους
By antonisczt
#115148 Μερικες φωτο απο την παρουσιαση του νεου WRX STi στην Θεσσαλονικη.
Τιμη με το κλειδι σχεδον 51.000€.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#151701 Αφιερωμένο σε ΙΚΕ




Εικόνα

:iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#189109 Εικόνα

Ένα από τα αυτοκίνητα που με εντυπωσίασαν.
1.6lt 4cyl boxer 170ps, lineartronic CVT κιβώτιο και συμμετρική 4κίνηση (25% αρχική μετάδοση σε κάθε τροχό).
Καλοκατασκευασμένο σπορτίφ εσωτερικό με πολύ ωραία καθίσματα, χώρους μεγάλους και πορτ μπαγκάζ τεράστιο.
Με προσκάλεσαν να το οδηγήσω την επόμενη εβδομάδα.