Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#626239
rocsta έγραψε:.
Και τί δεν είδα: fiat panda mk2 1.2 να κατεβαίνει απ' το βουνό με χειρόφρενο σε κάθε στροφή και να αναρωτιέμαι γιατί,

Seriously? Μήπως γιατι είναι διασκεδαστικό??
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#626241 αααα τόσο πολύ ! :lol:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#626247
rocsta έγραψε:Κάτι φλώροι που βγήκαν απ' το καβούκι τους σήμερα μόλις χιόνισε, ρούφηξαν τ' αυγό τους μόλις είδαν το εκχιονιστικό στον καθρέπτη τους.
Και τί δεν είδα


Τι ώρες βγαίνεις ρε τρελέ;
Τι λαστιχα είπαμε φοράει το Subaru?
Μπορώ λες να σε ακολουθήσω με το vitara και τα bf?
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#626260 Σωραίος.

ΓΙΑΑΥΤΟ δε πήγα εγώ χολομώντα ή λιβάδι. Έπαιξα μπάλα λίγο πιο μακρυά, εγώ και οι νιφάδες μου. Δάσος Ριζωμάτων (ένα πέρασμα βορειότερα από το Ελατοχώρι), στα σύνορα Πιερίας - Κοζάνης. 0 αμάξια σε όλο το δίωρο.

Ωραίες φάσεις, ωραίες φωτό.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#626263 @saxon_747 Σημερα μου εκανε εντυπωση που ηταν παγωμενο το χιονι τοσο γρηγορα. Όσο πιο παγωμένο είναι το χιονι, τοσο δυσκολότερα να ακολουθησεις με κλασσικά ελαστικά. Εννοείται παμε ομως, θα δούμε και πόσο καλά είναι τα sipes των urban terrain. Τα δικά μου ειναι Bridge LM80, τιμια all around.

< >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#626416 @saxon_747
Ρούφα ρε, ρούφα

Ξεπαρθένιασμα του φρέσκου χιονιού: :inlove:
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Και πάλι φυσικά μετά τους σκίσαμε όλους στην άσφαλτο με πάγο:
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
:superman:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#626417
rocsta έγραψε:Εικόνα
:superman:

σε τοσο ακριβως χιονισμενο δρομο ανηφορικο,παραλιγω να μην καταφερω να περασω σημερα με το kangoo στην Ευβοια (απο Προκοπι προς Ψαχνα)
δευτερη φορα που μου την κανουν σε χιονια τα Bridgestone :x
να περνανε γυναικες αερα με σταρλετ ερ 81,παππουδες με σαπια ντατσουν πισωκινητα,και εγω να ξεφουσκωνω λαστιχα μπας και ανεβω. :x
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#626419 Σε τέτοιο σου λέω δεν ανέβαινε impreza με καλοκαιρινά χθές. Τα δικά σου Bridge τί είναι; καλοκαιρινά;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#626421
rocsta έγραψε:Σε τέτοιο σου λέω δεν ανέβαινε impreza με καλοκαιρινά χθές. Τα δικά σου Bridge τί είναι; καλοκαιρινά;

καλοκαιρινα ναι,στο 70% περιπου του πελματος.
Ρε περναγανε ευκολα τα ντατσουν λεμε,σταρλετ με γυναικες οδηγους χωρις να γλυστρανε. :lol:
μπορει στη δικη σου περιπτωση να ηταν πιο παγωμενο. Χθες το μεσημερι που ειχα περασει απο τον ιδιο δρομο με αντιθετη φορα,δεν ειχε τιποτα,προφανως το εριξε χθες βραδυ/σημερα πρωι και το παγωσε αμεσως. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#626425
rocsta έγραψε:@saxon_747
Ρούφα ρε, ρούφα



Ρουφάω, ρουφάω
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#626589
saxon_747 έγραψε:[Μπορώ λες να σε ακολουθήσω με το vitara και τα bf?


Ποια BF?
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#626613 Πιστεύω ότι ακολουθεί άνετα...