Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#675949 Το GR86 θα έρθει Ευρώπη.
Για το BRZ είναι που εκφράζονται αμφιβολίες.
Εχει και κάποια λογική αν θυμηθούμε την αναλογία που ισχυε στη GB
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#817211

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#849913
Άβαταρ μέλους
By glf
#849942 Το έχω δει ήδη. Αχ ένα δάκρυ κύλησε που λέμε ε.. αλλά ναι είναι πολύ ειδικό το κοινό που απευθύνεται.
Από την άλλη, κάπως έτσι κυκλοφορώ και γω κάθε μέρα οπότε ναι οκ. αχαχαχ
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#850050
EDDIE_147 έγραψε:



ΑΠΙΘΑΝΟ. Είμαι από τους λίγους (υποθέτω), που θα το κυκλοφορούσα για καθημερινό.
Μπράβο Eddie που παραμένεις ο τελευταίος των Μοϊκανών από την παρέα και γουστάρεις τη μυρωδιά της βενζίνης αντί για πρίζες. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#850055 Είναι γαμάτο, αλλά πανάκριβο και για ειδικά γούστα. Θέλει στροφές και απλά για να το χαρείς.
Τα ηλεκτρικά είναι επίσης άψογα για την καθημερινή ζωή.
Μου αρέσουν και τα δύο, θα ήθελα και αυτό, αλλά για να βγάζω γούστα, όχι να πάω στην δουλειά. Για την δουλειά, δεν υπάρχει κάτι καλύτερο σε γήινα χρήματα από ένα Tesla.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#850064
Anonymous Founder έγραψε: Για την δουλειά, δεν υπάρχει κάτι καλύτερο σε γήινα χρήματα από ένα Tesla.



Έβγαλε η τεζλα όχημα με 20-22k?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#850066 Γήινα χρήματα δεν είναι μόνον τα 20Κ, είναι και τα 35Κ με επιδότηση.
Αλλιώς όλα τα T-roc εκεί έξω τα έχουν λεφτάδες. Ούτε εγώ έχω λεφτά για αμάξι, ούτε καν 20Κ, αλλά τα 35Κ που κάνει το φθηνότερο Tesla μπορούν πολλοί να τα δώσουν.
Ακόμη ακόμη, τα δίνουν πολλές εταιρείες σαν παροχή, άρα παραμένουν γήινα.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#850068 Πόσο καιρό παίρνει να κατατεθεί η επιδότηση;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#850073 :x Δεν το γνωρίζω. Δεν αλλάζει πάντως το τελικό συμπέρασμα.
Αν πρέπει να συμφωνήσουμε πως το γήινα λεφτά είναι το 20 άντε βαριά 22Κ, πες το όμως.
Ξαναλέω, δεν έχω θέμα, εγώ ούτε εκεί φτάνω! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#850077 Εν τω μεταξυ, ακομα και στο βιντεακι για το 22b καταληγουμε να συζηταμε αν χωραει στο πατσετ το τεζλα 3?
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#850086
Chris έγραψε:Εν τω μεταξυ, ακομα και στο βιντεακι για το 22b καταληγουμε να συζηταμε αν χωραει στο πατσετ το τεζλα 3?

Ελα μου ντε! Μιλαμε για ενα restomod καταπληκτικο, προφανως πανακριβο και για πολυ λιγους και βαλαμε τα Τεσλα ως αντιλογο;

Που και το απλο 22Β, τα EVO 6, τα 205 rally, τα Clio Williams μπορει να ξεπεραστηκαν απο νεοτερα μοντελα ακομα ομως καποιοι τα νοσταλγουν για την αισθηση που αφηναν. Ποιος θα νοσταλγησει το Τεσλα του σημερα μετα απο 15-20 χρονια;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#850087 Συνοψη.

Τα ρυπογονα / καρκινιαρικα οχηματα ειναι ΟΚ για να "βγαζεις γουστα" και θα γινουμε ΕΞΑΛΛΟΙ αν μας τα απαγορεψουν. :adminpower:

Δεν ειναι ΟΚ για να βγαζεις το ψωμακι σου / μειωσεις το κοστος χρησης και θα επρεπε να απαγορευτουν απο προχτες. :rtfm:

Ντιμη ΦΟΡΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ και γραψε +1 απο κατω , μα τω Χριστο θα σκωθω να κατεβω κατ και εχω ηδη μια μπουκαλα Puro by Θανος Καραθανος στο παλμαρε μου. :x
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#850088 Προφανώς είναι μια χαρά, γιατί θα κάνουν ελάχιστα χιλιόμετρα μέσα στις ερημιές. Ακριβώς το αντίθετο από αυτό που βγάζει το ψωμάκι δηλαδή.