Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#811551
netgeo έγραψε:Χαχα σωστός! Είμαι και σε ένα άλλο φόρουμ εκεί να δεις. Είμαι μόνος μου εκεί :help:

Τώρα μιλούσα με Llumar μου έδωσε 210€ τιμη για nano, κάνει μόνο παράθυρα, όχι το πίσω, γιατί συνδέεται με την οροφή, οπότε ή μπαίνει παντού ή μόνο στα παράθυρα. Αλλιώς υπάρχει κίνδυνος να σπάσει που είναι λογικό.

Θα περιμένω και τον serf μπας κ έχει καμία ιδέα :hmmm:

Αν δεν αρχισεις τα "τι χαναμε τοσα χρονια που ταξιδευαμε με 140 χαω χωρις μια σταση βρε αδερφε για ενα κατουρημα, εναν καφε, μια φορτιση, δεν ξερετε τι χανετε που δεν θαυμαζετε τα ΣΕΑ στην εθνικη" δεν θα στην πεσει κανεις. Αν δεν σε πειραζουν οι συμβιβασμοι στο ταξιδι ή δεν ταξιδευεις τοσο μακρια για να κανει διαφορα, τοτε μια χαρα αγορα εκανες.

Τους αλλους τους δουλεψαμε αρκετα γιατι τους ξερουμε χρονια και το αντεχουν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By netgeo
#811552 Ντεν έχω φβ καρντια μου. Αλλά έχω φίλο με Y που παρακολουθεί τα φουμπου του σατανά :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#811555
Νίκος Παππάς έγραψε:
netgeo έγραψε:Χαχα σωστός! Είμαι και σε ένα άλλο φόρουμ εκεί να δεις. Είμαι μόνος μου εκεί :help:

Τώρα μιλούσα με Llumar μου έδωσε 210€ τιμη για nano, κάνει μόνο παράθυρα, όχι το πίσω, γιατί συνδέεται με την οροφή, οπότε ή μπαίνει παντού ή μόνο στα παράθυρα. Αλλιώς υπάρχει κίνδυνος να σπάσει που είναι λογικό.

Θα περιμένω και τον serf μπας κ έχει καμία ιδέα :hmmm:

Αν δεν αρχισεις τα "τι χαναμε τοσα χρονια που ταξιδευαμε με 140 χαω χωρις μια σταση βρε αδερφε για ενα κατουρημα, εναν καφε, μια φορτιση, δεν ξερετε τι χανετε που δεν θαυμαζετε τα ΣΕΑ στην εθνικη" δεν θα στην πεσει κανεις. Αν δεν σε πειραζουν οι συμβιβασμοι στο ταξιδι ή δεν ταξιδευεις τοσο μακρια για να κανει διαφορα, τοτε μια χαρα αγορα εκανες.

Τους αλλους τους δουλεψαμε αρκετα γιατι τους ξερουμε χρονια και το αντεχουν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Κανένας απολύτως λόγος για δούλεμα, μιας και ποτέ δεν ειπώθηκε κάτι σαν τα παραπάνω. Άρα κάτι άλλο δείχνει αυτή η στάση :shifty:
Κατά τ' άλλα, μικρή δόση από αυτό, εξαγωγή των σχετικών συμπερασμάτων και η ζωή συνεχίζεται :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By g8777
#811558 Ναι Σκωτσέζε ,μας έπεισες.

Hint για Έντυ.

ΑΣΕΠ 2Γ/ 2022, γραπτός διαγωνισμός.

Συμπλήρωσε το σωστό βάσει της λογικής:


Υγραέριο - Ντιμσαμπας.

Τέσλα - ;



:shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#811602
netgeo έγραψε:Ντεν έχω φβ καρντια μου. Αλλά έχω φίλο με Y που παρακολουθεί τα φουμπου του σατανά :lol:


καλοριζικο το εργαλειο netgeo :thumbsup:
εχε το νου σου οτι ψαχνουμε κανα δυο χρονια μηπως βρεθει κανα τεζλα να κανουμε καμια δοκιμη με ενα κλιο πετρελαιο,για το ποιο θα φτασει πρωτο Θεσσαλονικη απο Αθηνα.
Άβαταρ μέλους
By netgeo
#811607
dimviii έγραψε:
netgeo έγραψε:Ντεν έχω φβ καρντια μου. Αλλά έχω φίλο με Y που παρακολουθεί τα φουμπου του σατανά :lol:


καλοριζικο το εργαλειο netgeo :thumbsup:
εχε το νου σου οτι ψαχνουμε κανα δυο χρονια μηπως βρεθει κανα τεζλα να κανουμε καμια δοκιμη με ενα κλιο πετρελαιο,για το ποιο θα φτασει πρωτο Θεσσαλονικη απο Αθηνα.


:whistlink: μπαμπά μην τρέχεις :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#811613
netgeo έγραψε:
dimviii έγραψε:
netgeo έγραψε:Ντεν έχω φβ καρντια μου. Αλλά έχω φίλο με Y που παρακολουθεί τα φουμπου του σατανά :lol:


καλοριζικο το εργαλειο netgeo :thumbsup:
εχε το νου σου οτι ψαχνουμε κανα δυο χρονια μηπως βρεθει κανα τεζλα να κανουμε καμια δοκιμη με ενα κλιο πετρελαιο,για το ποιο θα φτασει πρωτο Θεσσαλονικη απο Αθηνα.


:whistlink: μπαμπά μην τρέχεις :s_whiteflag


:whistlink: μα δεν χρειαζεται να τρεχουμε :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#811615 dimvii εάν σου λέγανε πάνω από 110 δεν θα πάει κανείς από τους 2, το έκανες?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#811616
BARHonda έγραψε:dimvii εάν σου λέγανε πάνω από 110 δεν θα πάει κανείς από τους 2, το έκανες?


αμε.
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#811629
BARHonda έγραψε:dimvii εάν σου λέγανε πάνω από 110 δεν θα πάει κανείς από τους 2, το έκανες?
Με 110 παίζει να γυρνάει και Αθήνα με ένα τεπόζιτο η κλειο

< Note 9 >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#811630 με 110 θα γραψει καταναλωση γυρω στα 3,8-3,9 πιστευω
με 45αρι ρεζερβουαρ που εχει ,οριακα γυρναει.