Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#5848 Ξεκινάμε με τον έταιρο σχιστομάτι...
Μην δίνετε σημασία στον πράσινο κουβά... :rtfm:

Image

Τα μόνα που αλλάχτηκαν ήταν οι 2 λ και κόλλησα την εξάτμιση μετά τον καταλύτη...
Μοντέλο του '02 με ~50.000 χλμ... :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By efthymis
#42288 Κι ομως ειμ'ακομα εδω... :metalo:

Test drive: Suzuki Jimny MY 2015
Το αειθαλές Jimny αποκτά ESC, νέο πίνακα οργάνων και άλλες μικροβελτιώσεις για να κρατήσει ζωντανή την κατηγορία των μικρών 4x4 εκτός δρόμου


http://www.drive.gr/test-drives/dokimi/ ... ny-my-2015
Άβαταρ μέλους
By dstou
#253177 Kαινούργιο Μπαλένο με τούρμπο 1000άρι και 1200άρι άτμο. Και σε υβρίδιο με ...500 ευρώ επιβάρυνση. Τα οποία θα πάρεις πίσω μόνο και μόνο επειδή δεν θα πληρώνει τέλη κυκλοφορίας, χώρια την (μικρή) οικονομία.
Την παραδέχομαι.Αυτό που κάνει, φθηνά καθημερινά και αξιόπιστα αμαξίδια με μεγάλο κύκλο ζωής, το ξέρει καλά. :s_howdy

http://www.autoblog.gr/2016/05/06/test-drive-prwth-dokimh-tou-neou-suzuki-baleno/
Άβαταρ μέλους
By g8777
#317209 Μιλαμε για τραγωδια οχι αστεια.
Άβαταρ μέλους
By elvet
#317226 Οι σχεδιαστές της Suzuki Λες και το κάνουν επίτηδες! είδα το Baleno από κοντά, τώρα το SX4... εταιρία με την πιο άσχημη γκάμα μοντέλων. Ισως πήραν μεταγραφή τους σχεδιαστές της ssuangyong.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#317233 To baleno δεν είναι τελείως χάλια από κοντά. Το S Cross δε τρώγεται με τίποτα, όντως.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#317242 Είναι χειρότερο απο πιθανό κινέζικο αντίγραφο του SX4,όπως διάβασα κάπου...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#317283 Εικόνα


Για κάποιον λόγο μου ήρθε με τη μία αυτό στο μυαλό :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#317290
elvet έγραψε:Οι σχεδιαστές της Suzuki Λες και το κάνουν επίτηδες! είδα το Baleno από κοντά, τώρα το SX4... εταιρία με την πιο άσχημη γκάμα μοντέλων.

Έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις σήμερα το πρωί που το είδα.
Λες και προσπαθούν να κεντρίσουν το ενδιαφέρον των υποψηφίων αγοραστών με την ασχήμια.



< >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#317307 Από χάλια μέχρι οριακά ανεκτα ήταν σε εμφάνιση τα περισσότερα αν όχι όλα τα Suzuki. Γιατί να ξεφύγει το SX4?!
Ακολουθεί και το έργο τέχνης Ignis...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#317352 Κακέκτυπο sangyyong?
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#363733 Το είδα σήμερα και το ερωτεύτηκα. Θέλω θέλω θέλω.