Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#363739 Από μπροστά είναι πολύ ωραίο πάντως. Από πίσω είναι σαν να χτυπήθηκε από ραδιενέργεια.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By g8777
#363746 Σα ροχαλα του Νίκου Φερμα στις 8 το πρωί. Δεν περίμενα τέτοιο πράγμα από την μεγαλύτερη εταιρεία στην ιστορία της αυτοκίνησης. :protest:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#363751 Είχαμε ένα φροντε κουπέ στην Ξάνθη θυμάμαι με περίεργες ισως ξένες πινακίδες.

Επιρροές από εκεί.

Εικόνα
Θενξ Vespas για το συντονισμό

Πιτσιρίκι το έλεγα "Παρόλο" :lol:

Παρόλο, λοιπόν, που έχει ανορθόδοξες γωνίες το νέο, δώστε μου ένα για φωτογράφιση κ θα σας δείξω ότι έχει να δώσει κάτι (διαφορετικό τουλάχιστον) οπτικά.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#363760 Με τις κατάλληλες γωνίες σε φωτογράφιση κι η Brera φαίνεται ωραίο σχήμα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#363786 Είτε ωραίο, ή άσχημο, είναι εξαιρετικό "τζιπάκι" στην τετρακίνητη έκδοση. Ταχύτατο (0-100 μετρημένο σε 10 ξερό και διαολάκι στις ρεπρίζ σε ψηλές ΣΑΛ), πολύ ελαφρύ, πολύ ευρύχωρο, με αξιοπρεπή συμπεριφορά εντός και ταυτόχρονα κατσικάκι εκτός δρόμου (με τετρακίνηση, 18 εκ. ground clearance και τα κατάλληλα λάστιχα). Άνετα το έπαιρνα για 3ο αυτοκίνητο, για πόλη και βουνίσιες/παραλιακές εξορμήσεις. Πολύ καλύτερο από το Panda 4x4.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#363800
Dimsabas έγραψε:Το μοναδικό βενζινοκίνητο που θυμάμαι να έχει κατανάλωση κάτω από 6 λίτρα.


Στο test του drive έκαψε 5,9 το 4χ4 και 5,4 το προσθιοκίνητο... Το θυμάμαι γιατί μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση. Λιγότερο νομίζω από το ντηζελάκι πάντα 4χ4... :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#363975 Έτσι όπως τα γράφετε να κανονίσουμε group buy
Άβαταρ μέλους
By elvet
#363982
belgarion έγραψε:Έτσι όπως τα γράφετε να κανονίσουμε group buy

Το είδα και στο δρόμο και σε αντιπροσωπεία, πρέπει να κανονίσουμε group BAN
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#370987 Ξέρουμε αν το Ignis βγαίνει σε diesel? Στο site έχει μόνο βενζίνη και ένα σα hybrid.

Θέλω να αντικαταστήσω 2 σάπια Terios και δε βρίσκω τίποτα αξιόλογο που να είναι κάτω από 18-19Κ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#370990 Δεν χρειάζεται Diesel, καίει ελάχιστα το συγκεκριμένο. Αλλά πρόκειται και για κουβαδάκι, τους λυπάμαι όσους κάνουν ταξίδι με αυτό.
Μπήκα σε ένα ολοκαίνουριο Vitara το προηγούμενο ΣΚ και έχω να πω πως επί της ουσίας πρόκειται για ένα ξεχειλωμένο και ψηλωμένο Swift. Έχει χώρους (αλλά κάθεσαι όρθιος και είναι κουραστικό μετά από πολλά χιλιόμετρα), αλλά είναι εμφανές πως είναι μια κατηγορία κάτω από Qasqhai και τα υπόλοιπα...
Ήταν το απλό 1.6 βενζίνης. Γενικώς δεν μου άρεσε καθόλου, θα το αγόραζα μόνον για δεύτερο και για την πόλη.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#370992 Θέλω τη ροπή του diesel γιατί μπορεί να κληθεί να σκαρφαλώσει πουθενά φορτωμένο και το 1.2 δε βλέπω να φτουράει, ειδικά αν έχει κάνα κιβώτιο τύπου Swift. Το Vitara είναι εντός budget αλλά είναι αστείο το αμάξι. Το χω πάρει για άλλο συνάδελφο. Κοιτάω τώρα 2008 αν δε βρω άκρη με τα μικρά, αλλιώς Panda 4x4 αν και τους πήρα ήδη 6 Panda 2κίνητα για εντός πόλης.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#370993 Θα αγοραζες το Vitara μονο ως δευτερο; και μονο για πολη;

Γυρνα πισω Κατρουγκαλε και βαλε του και αλλο ΕΦΚΑ.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#370994 Το 2008 είναι πολύ ωραίο. Τα άλλα είναι κουβάδες