Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#17304 Χρωμα απο ταξι αγοραιο επαρχιας,εποχης... :s_biggrin

Κατα τα αλλα... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#17305 Ωραίο το φρεγατί.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#17472 Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να επιστρέψεις στην Ελλάδα. Ωραίο το φρεγατί...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#17491 να ανησυχουσες περισσοτερο αν ελεγε ωραιο το αντιτορπιλικί :lol:
Άβαταρ μέλους
By j.marr
#18584 Λαμαρίνες στο Α3 αλλάζουν και είναι έτοιμο :s_biggrin .
Άβαταρ μέλους
By pik.
#18678 αυτο το αμαξι με μπερδευει με την αναλογια ογκων δεν ξερω γιατι... :oops: :hmmm:

Πισω ειναι πανεμορφο ομως
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#21638 Καινούρια κόλπα. Λέτε να ετοιμάζει καμιά μπατάρια να χαιρετίσειτα εγκόσμια?

Άβαταρ μέλους
By kostis20
#23363 Μήπως άλλαζε γρήγορα η φωτεινότητα του περιβάλλοντος και δουλευε ο αισθητηρας φωτεινότητας?
Άβαταρ μέλους
By CPP
#23453 Ρε Deleted User 1 έχω ενα audaki του 2007 δεν μου έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα και παρακολουθώ τις αναρτήσεις σου και με έχει πιάσει δέος.
Μια τα dsg, μια τα MMI, μια η χειρότερη ποιότητα εσωτερικών των νέων μοντέλων, η επιλογή νέου audi φαντάζει πιο δύσκολη.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#23481 Και εγω εχω του 2010 και επίσης δεν έχει βγάλει τίποτα.


< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#23719
kostis20 έγραψε:Μήπως άλλαζε γρήγορα η φωτεινότητα του περιβάλλοντος και δουλευε ο αισθητηρας φωτεινότητας?

Δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα. :hmmm: Δύο preset έχει η οθόνη, μία νύχτας με αναμένα φώτα και μία ημέρας. Ακόμα κι αν υπάρχει όντως τέτοιος αισθητήρας επρόκειτο για ηλιόλουστο απόγευμα χωρίς καμία αλλαγή. Βασικά και στο βίντεο δεν φαίνεται τόσο καλά το τρεμόπαιγμα.
CPP έγραψε:Ρε Deleted User 1 έχω ενα audaki του 2007 δεν μου έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα και παρακολουθώ τις αναρτήσεις σου και με έχει πιάσει δέος.
Μια τα dsg, μια τα MMI, μια η χειρότερη ποιότητα εσωτερικών των νέων μοντέλων, η επιλογή νέου audi φαντάζει πιο δύσκολη.

Άποψή μου είναι ότι ανέκαθεν από την αναγέννησή τους στα mid-90's, τα Audi ήταν και είναι τρομερά υπερεκτιμημένα. Έχουν κάποια αξιόλογα μοντέλα στο ρόστερ τους αλλά η μεγάλη πλειοψηφία είναι κακά εκτελεσμένο down/upscaling design και τραγικές οικονομίες κλίμακος με αποδεδειγμένα κακή αξιοπιστία. Το θέμα είναι ότι και οι 2 αμεσότεροι ανταγωνιστές της λίγο πολύ την ίδια πορεία χαράζουν, με τον καθένα να ξεχωρίζει περισσότερο απ' τον άλλο σε κάποιους τομείς (πχ BMW και οδική συμπεριφορά). Άρα μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα τα γερμανικά premium brands. Κατά την άποψή μου πάντα.