Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#525406 Απέχει απο το να το χαρακτηρίσεις Πολο βεβαια αλλά οκ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#525533 To τωρινό Q3 μου αρέσει πολύ σαν σχήμα, νομίζω είναι το πιο όμορφο SUV της Audi και από τα πιο όμορφα εκεί έξω. Το καινούριο, όχι και τόσο: η νέα γραμμή με γωνίες μου φαίνεται λιγότερο όμορφη, η προηγούμενη ήταν απόλυτα αναγνωρίσιμη ως Audi, τώρα δεν ξέρεις αν βλέπεις το Q3 ή το T-Roc....
:ninja:
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#525541 ...θέλω βόλτα με την τρελιάρα την μηχανή σου, άσε τα φράου χίτλερ αμάξια!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#525549 Είναι στο συνεργείο τώρα, από Σεπτέμβρη δυστυχώς (η πολλή τρέλα την έκανε να χτυπήσει μπιέλα μάλλον... :vava: :ninja: ).
Άβαταρ μέλους
By xenos
#525562
Anonymous Founder έγραψε:Είναι στο συνεργείο τώρα, από Σεπτέμβρη δυστυχώς (η πολλή τρέλα την έκανε να χτυπήσει μπιέλα μάλλον... :vava: :ninja: ).


Λαδια ειχε; Χλμ;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#525577 Τα πάντα είχε. Και τα λάδια ήταν κάτω από το όριο των χιλιομέτρων (5000). Ούτε την πίεζα όταν άκουσα τον θόρυβο. Είναι απλά να σου κάτσει. Στο συνεργείο απόρησε όταν το πήγα, μου είπε είναι σπάνια ζημιά αυτή για τα 1000άρια αερόψυκτα μοτέρ, άλλες 2 φορές του έχει τύχει τόσα χρόνια.
Τώρα σημαίνει άνοιγμα και προσεκτικό κοίταγμα στα πάντα. Σκέφτηκα αν αξίζει μιας και είναι παλιό μηχανάκι, έψαξα και για αντικαταστάτη, αλλά στα λεφτά που θέλω να δώσω, δεν υπάρχει κάτι.
Οπότε, θα πληρώσω τα 1000+ ευρώ για μια πλήρη επισκευή και τέρμα.
:vava:
Επίσης, το μοτέρ δεν έχει ούτε 50000 χλμ... :help:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#529360 Αισθητική πρόταση για Stefan :shifty:
Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#529368 Ταξιτζιδικα πραγματα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#529386 Μπορούσε να βάλει λίγο ακόμα χρώμιο νομίζω όμως... :hmmm: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#530738 Πέτυχα στον δρόμο το q8 σήμερα. Πολύ πορσίζουν τα πίσω φώτα... ενδιαφέρον...


< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#534613 Και η τιμή αυτου!!!!! Μονο 96 χιλιάρικα???? Τρεχτε μήπως και έχει καθηστεριση στις παραδόσειςΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

.