Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#491555 Πήγα σήμερα στο μάστορα να δούμε το θέμα του φλοτέρ. Τελικά το έβγαλε, το έβαλε και έστρωσε με τη μία. Δεν πείραξε τίποτα άλλο. Πολύ περίεργα πράγματα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#491559 Δεν είχε κάτσει καλά ο σύνδεσμος της καλωδίωσης μάλλον.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#502620 Απο προχθες το βράδυ δεν ανοίγει πάλι η πόρτα του συνοδηγού. Το κερασάκι αυτή τη φορά είναι ότι δεν ανοίγει ούτε από μέσα ούτε απ' έξω. Τουτέστιν τον ήπιαμε. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#502625
Άβαταρ μέλους
By xenos
#502779
Deleted User 1 έγραψε:Απο προχθες το βράδυ δεν ανοίγει πάλι η πόρτα του συνοδηγού. Το κερασάκι αυτή τη φορά είναι ότι δεν ανοίγει ούτε από μέσα ούτε απ' έξω. Τουτέστιν τον ήπιαμε. :svivhaha:


Έχει άλλες 3, μην σκας. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#502792 That's the spirit! :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#503612 Έσιαξε μόνη της η πόρτα και επιτέλους κατάφερα να το πλύνω το χα άπλυτο από πάσχα. Μέχρι νεωτέρας φυσικά γιατί εφόσον τον κάνε μία, θα το ξανακάνει. Μάλλον πρέπει να πάω onparts να μου αλλάξουν την κλειδαριά αλλά άντε να εξηγήσεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#503628
Deleted User 1 έγραψε:...και επιτέλους κατάφερα να το πλύνω το χα άπλυτο από πάσχα....


Τι λε ρε παιδί μου, από πάσχα; Πως άντεξες; :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#503634 Μην το γελάς. Για τα δεδομένα μου ήταν σε άθλια κατάσταση το αμάξι. Έκανα μία ολόκληρη μετακόμιση μ' αυτό. Μόνο κρεβάτι-καναπές πήγαν με φορτηγό. Όλα τ' άλλα στο Audi. Μέχρι και μαρμάρινο τραπεζάκι βεράντας. Πόνεσε η ψυχούλα μου.
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#503732 Αντί να χαρείς που σε ένα πράγμα έβγαλε τα λεφτά του... :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#503744 Το έχει η μοίρα των audi και των θυγατρικών της.

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#509256 Σήμερα επιβεβαίωσα ότι κατά την ανακατασκευή του μοτέρ έκαναν και καθαρισμό επικαθίσεων στις βαλβίδες. Εξ' ου και το μοτόρι έδειξε και δείχνει τόσο υγιές μετά από 150Κ χλμ.

Απλά το γράφω να το χουμε ως πληροφορία.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#509260
Deleted User 1 έγραψε:Σήμερα επιβεβαίωσα ότι κατά την ανακατασκευή του μοτέρ έκαναν και καθαρισμό επικαθίσεων στις βαλβίδες. Εξ' ου και το μοτόρι έδειξε και δείχνει τόσο υγιές μετά από 150Κ χλμ.

Απλά το γράφω να το χουμε ως πληροφορία.


Δεν το λεω για να ριξω λαδι στη φωτια, αλλα δεν θα πρεπε να θεωρειται δεδομενο οτι το μοτερ σε ενα αμαξι με 150000 οφειλει να ναι ακομη κομπλε;




< >