Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#557583 Μονο πανοραμικη παιρνει το Q5, η οποια ανοιγει κατα το ήμισυ. Για μενα ειναι must have. Αλλαζει ολο το αμαξι.

< >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#558205 Δεν ασχολήθηκα μια πολύ γιατί λείπω.Μιλησα χθές και μου είπαν ότι επισκευάστηκε το mechatronic. Υπαρχει kit επισκευής.Το κόστος λίγο πάνω από χιλιαρικο,με επιφύλαξη.
Το αυτοκίνητο πάει μια χαρά.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#558234 Όπως μου είπε φίλος είναι πολύ πολύ φτηνότερο αν στο φτιάξει μάστορας που ξέρει που σου αλλάζει μόνο αυτό που χαλάει και όχι ολόκληρο σύστημα. Φυσικά η VAG δεν το προσφέρει σαν ανεξάρτητο ανταλλακτικό με το όνομά της, πρέπει να το βρείς αλλού/αλλιώς.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#567147 Είδα σήμερα ένα καινούριο Α6 (εταιρικό ήταν προφανώς...). Σε μαύρο χρώμα.
Περί ορέξεως κλπ κλπ, αλλά είναι πλέον παραπάνω από σαφές πως η Audi έχει εγκαταλείψει την σχεδιαστική άποψη του less is more, Bauhaus κλπ κλπ και το έχει ρίξει κι αυτή στα νίκελα και στο art deco.
:help:
Εικόνα
Εικόνα
To εσωτερικό φαίνεται πολύ ωραίο πάντως... :s_dunno
Εικόνα

Αν είχε σήμα VW, εύκολα το περνούσες για το νέο Passat... :s_hang
Εικόνα
Εικόνα
Βέβαια, η αγορά πλέον θέλει SUV, οπότε το κοινό τους είναι πολύ μικρότερο από το παρελθόν, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός της... σχεδιαστικής κατρακύλας!
:s_no
Άβαταρ μέλους
By mirage
#567153 Είχα ένα Q8 50 Tdi μπροστα μου σήμερα. Not my cup of tea αλλα ΟΚ. Απο την αλλη προσπαθώ να καταλάβω σε τι αποσκοπούν τα άθλια ταπωμενα fake exhausts στον πισω προφυλακτηρα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#567187 Build performance excitement. :thumbsup:

Edit [Mod]
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#567221
mirage έγραψε:Είχα ένα Q8 50 Tdi μπροστα μου σήμερα. Not my cup of tea αλλα ΟΚ. Απο την αλλη προσπαθώ να καταλάβω σε τι αποσκοπούν τα άθλια ταπωμενα fake exhausts στον πισω προφυλακτηρα


Μήπως ήταν S-Line? :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#567222 Ωραίο το Α6, εγώ δε βλέπω κάτι εξεζητημένο.
Το μόνο που δεν ταιριάζει είναι τα γκρί πλαστικά στις κάτω γωνίες του μπροστά προφυλακτήρα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#567223
mirage έγραψε:Είχα ένα Q8 50 Tdi μπροστα μου σήμερα. Not my cup of tea αλλα ΟΚ. Απο την αλλη προσπαθώ να καταλάβω σε τι αποσκοπούν τα άθλια ταπωμενα fake exhausts στον πισω προφυλακτηρα


στο μπουρναζι φεικ εξατμισεις ειχαν απο το 90.Αργησαν
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#567225 Ναι, αλλά είναι εργοστασιακό πακέτο, έχει και άλλα ελατήρια και είναι πιο σπορ. Αμέ.
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#567244
Anonymous Founder έγραψε:Είδα σήμερα ένα καινούριο Α6 (εταιρικό ήταν προφανώς...). Σε μαύρο χρώμα.
Περί ορέξεως κλπ κλπ, αλλά είναι πλέον παραπάνω από σαφές πως η Audi έχει εγκαταλείψει την σχεδιαστική άποψη του less is more, Bauhaus κλπ κλπ και το έχει ρίξει κι αυτή στα νίκελα και στο art deco.
:help:

Βέβαια, η αγορά πλέον θέλει SUV, οπότε το κοινό τους είναι πολύ μικρότερο από το παρελθόν, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός της... σχεδιαστικής κατρακύλας!
:s_no



Anonymous Founder έγραψε:Ναι, αλλά είναι εργοστασιακό πακέτο, έχει και άλλα ελατήρια και είναι πιο σπορ. Αμέ.





Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#567440 To A6 sedan είναι κλασσικά εντελώς αδιάφορο,εκτός από τη δεύτερη γενιά φυσικά.
Μόνο σε Sw να μη πώ σε allroad μου αρέσει.