Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#660269
Dimsabas έγραψε:στο απλό Model S Performance των 2,5" για το 0-100


Που ποτέ δεν τα έπιασε στην πράξη και μετά από 2-3 φορές παίρνουν τον κατήφορο οι επιδόσεις.

ΥΓ: Πολύ κουραστικός ο Matthew. Φτάσαμε στο 14ο λεπτό για να δούμε κάτι ουσιαστικό.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#660275
REALZEUS έγραψε:ΥΓ: Πολύ κουραστικός ο Matthew. Φτάσαμε στο 14ο λεπτό για να δούμε κάτι ουσιαστικό.


Παλαιότερα την χλεύαζα την ανάλυση σε χώρους, σε μικροαντικείμενα και στις λοιπές ψιλολεπτομέρειες.
Πλέον, τον παρακολουθώ καθώς όταν έρθει η ώρα να αγοράσεις κάτι (και όχι μόνο θα έλεγα, απλά τότε είναι πιο σημαντικό), τότε χαίρεσαι που υπάρχουν βίντεο σαν του Ματ.
Και γενικώς κάθε review, έχει τη χρησιμότητά του.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#660284
Giuseppe Busso έγραψε:
REALZEUS έγραψε:ΥΓ: Πολύ κουραστικός ο Matthew. Φτάσαμε στο 14ο λεπτό για να δούμε κάτι ουσιαστικό.


Παλαιότερα την χλεύαζα την ανάλυση σε χώρους, σε μικροαντικείμενα και στις λοιπές ψιλολεπτομέρειες.


Ακόμα την χλευάζω, πλησιάζοντας 45. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#660392
Anonymous Founder έγραψε:Είναι παράλογο πλέον να δώσεις 30+Κ και να πάρεις premium γερμανικό.
Μεταχειρισμένο ή φθηνό καινούργιο (πχ κάνα C3 ή καλύτερα Corsa αυτόματο με 100 άλογα με κάνα 15αρι άντε 16Κ) και σε 3 άντε 5 χρόνια, λογικά πούλημα και αγορά ηλεκτρικού.

Πολύ μεγάλο το λογικό άλμα για εμένα. Νομίζω πολλοί βιάζονται, οκ την είδαμε την καινούρια εποχή που έρχεται αλλά η στιγμή της πλήρους μετάβασης ή τέλος πάντων η στιγμή που θα απευθύνεται στην συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου νομίζω ότι θέλει πάνω από 3-5 χρόνια ώστε να βγουν "άχρηστα" premium του 2020.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#661622 Σε αυτή τη γενιά πόσο πιο πίσω είχαν καταφέρει να βάλουν τον κινητήρα τελικά;;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#661623 Λογικά 2 μέτρα πίσω από την προηγούμενη και 2 μέτρα μπροστά απο την επόμενη.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#661625 :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#661628 Τώρα έχει πάει τόσο πίσω το κέντρο βάρους που υποστρέφει επειδή είναι πολύ ελαφρύ το εμπρός.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#661663 Εικόνα

:inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#661771 Εικόνα

Ανέβασε πριν λίγες μέρες την παραπάνω δημοσίευση η Audi στο Instagram. Τους ρώτησα για το χρώμα γιατί κάτι μου θυμίζει.
Είναι πράγματι το ίδιο χρώμα με το δικό μου ταπεινό Leon. Σε εμένα η ονομασία είναι urban silver ενώ η Audi το ονομάζει floret. Αμφότερα έχουν τον ίδιο κωδικό στην παλέτα (LZ7G).
Που να το ήξερες Μπουσάκο μου ότι έχεις κάτι από R8. :thumbsup:

Πόσο ίδιο είναι ένα χρώμα σε ένα supercar με ένα συμβατικό όμως; έχουν άραγε τον ίδιο αριθμό περάσματος βαφής;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#661821 Έφυγαν κάποια ποστ με flame baits και πιπεράτη γλώσσα. Θα πρότεινα αυτοσυγκράτηση ένθεν κακείθεν. Ειδικά από τον φίλο μας που μόλις επέστρεψε από το διάλειμμά του, θα ήταν κρίμα να ξαναφύγει τόσο βιαστικά. Μπορεί και όχι βέβαια.[Admin]
Άβαταρ μέλους
By mirage
#670236 Φοβερή είδηση! ΔΙΑΔΟΣΤΑΙ1111111
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#670243
italakias έγραψε:https://www.autogreeknews.gr/nea/polla-diafora/diafora-nea/audi-rs-6-echase-ta-2-3-tis-axias-toy-mesa-se-3-chronia

Προφανως δεν μιλαει για Ελλαδα. Εδω εχει 2πλασια τιμη :s_sad