Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#554824 Περαστικά και αγύριστα Κωστή :)

Αν όσο είσαι εντός εγγύησης έχεις δηλώσει επανειλημμένα (και έχουν καταγραφεί) παράπονα για τη λειτουργία dsg και η επίσημη αρνείται αστοχία-δυσλειτουργία έχεις άραγε νομικό πάτημα να τους κυνηγήσεις για το ίδιο θέμα όταν έχει παρέλθει η εγγύηση?
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#554831 Περιέργως ήταν εντελώς απροβλημάτιστο το δικό του. Είχε να το λέει. Οπότε προβλέπω δωρεάν αλλαγή mechatronic αλλά λόγω χιλιομέτρων θα τον υποχρεώσουν να αλλάξει και πολύδισκο το οποίο ως αναλώσιμο θα το χρεωθεί κανονικά. Κάνα 800αρι είναι η δουλειά και πρέπει υποχρεωτικά να γίνει σε εξουσιοδοτημένο.

Κωστή καλά θυμάμαι ότι έχεις vcds? Το μπρίζωσες καθόλου να δεις τι βγάζει?
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#554837 Όχι δε πρόλαβα.Και όντως δεν είχε βγάλει κανένα πρόβλημα ποτέ.Τώρα δεν παίρνει και την όπισθεν...
Τέλος πάντων θα δούμε. Τώρα πρέπει να δω τι θα κάνω και με το A5.Από φανοποιό εμπιστοσύνης έχουμε κάποιον βόρεια?
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#554845 Περαστικά doc και μη σκας :) .
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#554848 Από φανοποιό εγώ έχω πάει 3 φορές πλέον σ' ένα στη Μεταμόρφωση. Δεν είναι κάνας σούπερ λεπτολόγος με το σούπερ συνεργείο από αυτούς που βλέπεις βιντεάκια στο youtube αλλά πετυχαίνει πολύ καλά το χρώμα. Αν δε μιλάμε για καμιά σοβαρά ζημιά και είναι μόνο βαψίματα, τον συστήνω.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#555005 Πάντα γερός Κωστή, μόνο λαμαρίνες να είναι.


< >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#555159 Eυχαριστώ πολύ παιδιά...Ναι δε θα σκάσω.Έχουν συμβεί τόσα πολλά σοβαρά τη προηγούμενη χρονιά,που σίγουρα δε θα σκάσω για τα αυτοκίνητα.Το Α5 τελικά έχει ελάχιστη ζημιά ,δε θα ενεργοποιήσω καν τη μικτή και θα το φτιάξω με το νέο έτος μάλλον.
Υγεία πάνω από όλα σε όλους!!!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#555240 περαστικα Κωστη!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#556750 Κοντα στα 30.000 το 30 Α1 s line tfsi. 110 Hp 1000 cc.Golden Hall. σημερα αξιζει??
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#556753 Πριν λίγες μέρες χάζευα τις τιμές του Α1 στην Γερμανία. Εξωφρενικά ακριβό...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#556792 Έτσι ήταν και όταν είχε κυκλοφορήσει η πρώτη γενιά. Περιμένετε κάναν χρόνο.....

< Note >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#557147 Τσιπηδες........
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#557191 Το είδα από κοντά στην αντιπροσωπία.
Μεγαλωσε σε διαστάσεις και είναι όμορφο.
Τιμή για αρχικό μοντέλο με 95 άλογα περίπου 21000€. Δεν υπάρχει ετοιμοπαραδοτο φυσικά.
Έφεραν όμως κάποιες ακριβότερες εκδόσεις.
Ένα που μου άρεσε με διχρωμια και 115 hp άγγιζε τα 30...€ αλλά είχε έκπτωση γνωριμίας 500€.
Διπλα του εκπληκτικό το νέο Q8. Δεν τόλμησα να ρωτήσω τιμή, ούτε εγκυκλοπεδικα δεν ήθελα να την μάθω...
Μέσα έξω όμως είναι ότι πιο σύγχρονο και πολυτελές έχω δει από Audi.