Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By GTS
#534788 144κ ειναι το Q8 του Golden Hall! Τα 96 που τα ειδατε?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#534792
224v έγραψε:Εικόνα

.


^εκεί. HTH.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#534795 Μετα σου λεει για χωρους στα suv .
Εδω μεσα σε 5 αραδες κειμενο χωρεσανε ΤΕΤΡΑΚΟΣΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΕΝΤΕ ΤΕΤΡΑΚΙΣ ΤΡΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΛΙΣΕ, ποια Σουβλακια τωρα.


:s_hang
Άβαταρ μέλους
By mirage
#534799
georgetz έγραψε:Ερώτηση απο μη γονέα :

γιατί παίρνετε και τα 4 παιδιά στο supermarket ? Στα πόσα dph (depon per hour ) είστε ?
Τρου. Είναι κρίμα η μόνη εξοδος των παιδιών να είναι το σούπερ μάρκετ.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#534801
drdino έγραψε:
224v έγραψε:Εικόνα

.


^εκεί. HTH.


Δεν θα το αγορασει καποιος στα 96κ, παντως αυτο στο Γκολντεν εχει καλο εξοπλισμο και ειναι εντυπωσιακο αλλα εχει 48κ σε εξτρα.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#534808
Ερώτηση απο μη γονέα :

γιατί παίρνετε και τα 4 παιδιά στο supermarket ? Στα πόσα dph (depon per hour ) είστε ? :lol:


Σωστή απορία.
Εγώ δεν μπορώ να πάρω ούτε τα δύο μαζί....
Και δεν υπάρχει η δικαιολογία ότι δεν είχε που να τα αφήσει κάποιος που δίνει 100χιλ. για αυτοκίνητο!!

Edit: επειδή διαβασα μετά την απάντηση του Mirage, δεν έχει σχέση το σχόλιο με τον αν αξίζει το audi τα λεφτά του.
Εγώ αν τα είχα θα το αγόραζα :)
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#534813 Περαν του οτι καποιοι μπορει να μην εχουν που να τα αφησουν, -και δεν καταλαβαινω γιατι ειναι δικαιολογια αρκετοι θελουν να τα μεγαλωνουν χωρις βοηθεια αν η γυναικα δεν εργαζεται, δεν ειναι μονο το οικονομικο- δεν εννοουσα οτι θα τα παιρνουν μαζι, αλλα εφοσον αυτο το οχημα προοριζεται να καλυψει ολες τις μετακινησεις της οικογενειας, αναγκαστικα θα παει και σουπερ μαρκετ.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#534831 Μια φίλη μου που έχει το νέο q7 παίρνει τα 3 παιδιά και τη φιλιππινέζα μαζί.Πριν το sm πάνε παιδική χαρά .

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#534835 ^^ κλασσική εικόνα στο ΑΒ της Γλυφάδας
Άβαταρ μέλους
By 224v
#534873 Ετσι που τα λέτε η Ελλάδα δεν έχει πρόβλημα δημογραφικό, ΑΣΕ που μάλλον ουτε οικονομικό, 100.000+ σιγά το κόστος, ας πάρουν 2 για Backup.
Εγώ θα μείνω με το Levante, γιατί τα παιδιά μένουν στα σπίτια τους, με βολευει στους αυτοκινητοδρόμους, και είναι Ιταλικό.
Μια βόλτα με το φέρρυ και κανείς σερβίς εκει, όταν θα έχω τα 2 εκατ. στη τράπεζα, εννοείται.

.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#535236
Zeus έγραψε:
Τιμολογιακα μαλλον εχεις μεινει σε μια αλλη εποχη. Την επομενη φορα που θα δεις καποιον να γελαει με την τιμη του Q8, πες του οτι ενα XC90 D5 7θεσιο inscription, με πανοραμικη, navi, full led, keyless, 4ζωνικο & BLIS/camera 360/αισθητηρες παρκαρισματος, κοστιζει 101500! Περιμενω ακομα να μας πεις ποσο θα επρεπε να κανει το Q8..

Οι τιμές όντως έχουν ξεφύγει. Και πράγματι το Volvo για τον ίδιο εξοπλισμό είναι κατάτι φθηνότερο στην κατηγορία του.

Zeus αν το παραγγείλουν να μη βάλουν αερανάρτηση. Βγάζει ζημιές όπως έμαθα.


< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#535240 Είδα ένα στο δρόμο εχθές, από πίσω διαφορετικό κάπως απο τα υπόλοιπα Audi, είχε ένα ενδιαφέρον. Για να δούμε πως θα πουλήσει
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#535245
PeterPan έγραψε:Zeus αν το παραγγείλουν να μη βάλουν αερανάρτηση. Βγάζει ζημιές όπως έμαθα.


< >

Δεν την κοίταξαν καν...είχαν όντως παρουσιαστεί κάποια θέματα (φούσκες, αντλία) αλλα ήταν στα πρώτα ΜΥ. Δεν το εχω ψάξει, αλλα λογικά πρέπει να τα έχουν λύσει πλέον..

Εντωμεταξύ δεν ξέρω κι αν αξίζει το ρίσκο. Δεν εχω εμπειρία με αερανάρτηση στο 90, αλλα αυτη η αίσθηση πλεύσης στο 60 δεν μου άρεσε καθόλου...καμία σχέση με την επική αερανάρτηση της Macan του Νάσου...
Άβαταρ μέλους
By rainboy1981
#535309 Γεια σας! Έχω το a4 1800t cjeb με τα 170 αλογα και αντιμετωπίζω ένα θέμα με την θερμοκρασία του κινητήρα. Όταν το βάζω μπροστά ανεβαίνει στους 90 βαθμούς φυσιολογικά αλλά στη διαδρομή πέφτει στους 80 και γενικώς έχει σκαμπανεβάσματα η θερμοκρασία κατά τη διάρκεια της διαδρομής. Λέω κ γω θερμοστάτης θα είναι. Πήγα σε συνεργείο και μου είπαν το εξής κουφό, ότι δεν αλλάζει μόνο ο θερμοστάτης αλλά θα πρέπει να αλλάξω όλο το σύστημα που είναι εκεί. Στα 500€ ζημιά δηλαδή για ένα θερμοστάτη που στοιχίζει κάνα πενηνταρικο ευρώ. Έφυγα γιατί θέλω να το ψάξω καλύτερα. Έχεις κάποιος εμπειρία;
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#535342 Το housing του θερμοστάτη είναι πλαστικό αλλά ανοίγει και μπορεί να αλλαχτεί ο τηερμοστάτης μόνο, η τιμή του τηερμοστάτη είναι κάτω από 10€, άλλοι βγάζουν το ψυγείο για να τον αλλάξουν, άλλου βγάζουν ένα εξάρτημα από την εισαγωγή που εμποδίζει την πρόσβαση στον θερμοστάτη, όσοι έχουν φράγκα και ακολουθούν ότι τους λένε στο συνεργείο αλλάζουν ολόκληρο το πλαστικό housing.

στο net υπάρχουν 2-3 βιντεάκια που αφορούν το θέμα σου, δές τα για να έχεις πλήρη εικόνα, επίσης στα ανταλλακτικά στο net υπάρχουν και οι θερμοστάτες να τους δείς πως είναι, καλή τύχη.