Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#65962 Για ζάντα και ελαστικό έχω ήδη κάνει κίνηση, έχω βρει σχεδόν όλες τις 17αρες μεταχείρο (Θεσσαλονίκη, δεν πειράζει, 25€ είναι τα μεταφορικά), έχω βρει και τα μπουλόνια (+ ασφαλείας, δεν ξέρω αν τελικά θα τα βάλω), και φυσικά από -καινούρια- λάστιχα, επιλογές πολλές, όλες τριγύρω στο 650αρι. Ευτυχώς μέσω gcc υπάρχουν αρκετές προσφορές στα μέλη, οπότε ίσως γλυτώσω και από εκεί κάτι.

Επίσης να ενημερώσω ότι, για όσους έχουν navi, το upgrade και οι καινούριοι χάρτες είναι υπόθεση μισής ώρας, μηδενικού κόστους, ή ελάχιστου (~30€) αν θέλουμε να είμαστε απόλυτα "νόμιμοι". Όσοι έχετε navi (σε οποιοδήποτε Citroen, η διαδικασία και τα αρχεία είναι περίπου τα ίδια) και δεν έχετε κάνει upgrade, μου ρίχνετε ένα ΠΜ για οδηγίες και links :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#83133 Ωραίο το c6. Ποια τιμή λέτε είναι λογική για το συγκεκριμένο;

Tapatalk & XT1068
Άβαταρ μέλους
By JBT
#83215 Είμαι κι εγώ φαν του 6αριου :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#83373 Πάει, το χάσαμε το κορμί.

Tapatalk & XT1068
Άβαταρ μέλους
By dstou
#83454 Όταν με 15 χιλιάρικα παίρνεις Μερσεντέ 3.000 κυβικά πετρέλαιο καραφούλ εξτρά, μάλλον δεν ήταν ευκαιρία το Σιτροέν. Εκτός αν το δώσει μέχρι 10.

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/6012839/
Άβαταρ μέλους
By mirage
#83457 Η διαφορα ειναι για της ζημιες της αξιοπιστης airmatic. Χο χο χο
Άβαταρ μέλους
By dstou
#83468 Εν μέρει και μόνο. Αν το καλοσκεφτείς πάτσι είναι λόγω της πλήρους ανυπαρξίας κάθε ανταλλακτικού και ελλειματικής τεχνικής επίγνωσης για ένα αυτοκίνητο (το εν λόγω Σιτροέν) που πρακτικά δεν κυκλοφόρησε ποτέ στη χώρα, και ούτε πρόκειται φυσικά.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#83470 Επιγνωση σε τι ακριβως; Δεν εχει πυρηνικο αντιδραστηρα πανω ουτε αεριοστροβιλο. Οποιος μπορει να κανει service σε μια C5 και ενα 407 μπορει να κανει και σε αυτο. Παρομοιως και για ανταλλακτικα. Οσο για φανοποιια κι αυτα γρηγορα ερχονται. Δεν ειναι ο Σαρα αντιπροσωπος.
Άβαταρ μέλους
By dstou
#83479 E ναι, αλλά δεν είναι και κανένα XANTIA 1.6 που το ξέρουν κλειστά μάτια. Ο κόσμος που έχει εκπαιδευτεί για το συγκεκριμένο μοντέλο και έχει τις σχετικές πιστοποιήσεις, είναι ένα πολύ μικρό κλάσμα των τεχνικών της αντιπροσωπείας, και το πιθανότερο κανένας έξω από αυτή. Συν 'μηδέν' ετοιμοπαράδοτα ανταλλακτικά = υπαρκτός κίνδυνος πολυήμερων ακινητοποιήσεων ακόμη και για απλά πράματα που αλλού (Μερσεντέ δηλαδή και μόνο, στα καθ' υμάς) διεκπεραιώνονται μέσα σε μια-δυο μέρες. Κατάσταση που δεν θα αλλάξει στο μέλλον αλλά θα χειροτερεύει διαρκώς γιατί το μοντέλο είναι και μερικών Μαίων. Για τη δε τιμή τα είπα και πιο πριν. Από εκεί και πέρα και έξω της λογικής, γούστα είναι αυτά.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#83483 Βρε καρδια μου γιατι επιμενεις; Η τιμη ειναι εξωπραγματικη σε αυτο συμφωνούμε.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#83494 Μακράν η χειρότερη σειρά που έχει βγάλει η ΜΒ :dizzy: πιο αποτυχημένο παράδειγμα δεν μπορούσες να βρεις :omg:
Άβαταρ μέλους
By dstou
#83508 Nαι ε? :hmmm: Τώρα με έβαλες σε σκέψεις, άμα αφήσει κανένα 8άρι χιλιάρικα το Σιτροέν θα το προτιμήσω από το άλλο.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#83605
CARυοθραύστης έγραψε:Μακράν η χειρότερη σειρά που έχει βγάλει η ΜΒ :dizzy: πιο αποτυχημένο παράδειγμα δεν μπορούσες να βρεις :omg:


not
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#83608
CARυοθραύστης έγραψε:Μακράν η χειρότερη σειρά που έχει βγάλει η ΜΒ :dizzy: πιο αποτυχημένο παράδειγμα δεν μπορούσες να βρεις :omg:


Μια χαρά ήταν η συγκεκριμένη. Η προηγούμενη ήταν για τα πανηγύρια...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#83630 Επειδή συγχίσατε το mirage με τις |λογοκρισία| που γράφετε



:inlove: :inlove: :inlove: