Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#11114 Ωραία, απλώς μετά τα 120,130Κ έχε το νου σου. Τι λαδάκι του βάζεις; 5-30W ;
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#11134
Dimitris_P έγραψε:Ωραία, απλώς μετά τα 120,130Κ έχε το νου σου. Τι λαδάκι του βάζεις; 5-30W ;

Ιδεα δεν έχω τι έβαλαν, το πήγα σε εξουσιοδοτημένο.
JimClark έγραψε:Μέχρι τότε θα έχει αλλάξει 2 αμάξια :P

Εισαι κακεντρεχης! Ενα θα έχω αλλάξει! Χαχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#30883 2μιση μήνες, 2.5Κ χιλιόμετρα.
Του εχω πιει το αιμα.

Γενικα δεν εχω μείνει ικανοποιημένος.
Δεν εχει δύναμη... Καθόλου δύναμη...
Οτι κανει με 1η -2α. Απο εκει και μετα ψοφάει.
Κατεχακι στην άνοδο 3η αλλα θα ήθελε μια 2μιση για να έρθει στα ίσια του.
Εθνική οδό, μέχρι 120, πιο πανω δεν... Αφενός δεν εχει αλλο να δώσει (άντε 130) αφετέρου με φοβίζει. Σε ανηφορικό κομμάτι, χρειάστηκε να κατεβάσω σε 3η για να μπορέσω να προσπερασω νταλίκα.

Κατανάλωση στον θεό για τα κυβικά του.

Μετα απο δρόμο και οταν εχει ζεσταθει το κιβώτιο, παίρνει δυσκολότερα (εώς πλήρη άρνηση) τις ταχύτητες και νιώθεις σκαλοματάκια στον συμπλέκτη.

Ναι σήμερα πήγα στην έκθεση.
Όχι δεν θα πάρω ακομα αλλο αμάξι (για να σας προλάβω).
Άβαταρ μέλους
By drdino
#30889
htanso21 έγραψε:Όχι δεν θα πάρω ακομα αλλο αμάξι (για να σας προλάβω).



3,2,1...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#30894
htanso21 έγραψε:Όχι δεν θα πάρω ακομα αλλο αμάξι (για να σας προλάβω).


και τις τελευταιες 5-6 φορες αυτο ακριβώς ειχες πει προτου ξαναπάρεις... :lol:

Παντως ρε παιδι μου, ειχες αμάξι (207) και μετα απο αυτό... ξεκινησε φαρσοκωμωδία με διαφορες προφάσεις, που σου έχει στοιχίσει an arm and a leg, και προκοπή δεν ειδες... :help:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#30918
htanso21 έγραψε:Η BMW δεν ηταν φαρσοκωμωδία :(



οχι... γιατι ηταν τραγωδια. Εισαι ο ορισμος του Financial Disaster. Εχεις πληρωσει καινουργιο αμαξι δευτερη φορα χωρις να εχεις... αυτα μονο με τις τραμπες που κανεις.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#150564 Υπαρχει κανενας που να εχει αποψη για Cuore μοντ. 2008; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#150565 Αν αποφασίσεις για Sirion κάτι γίνεται! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By g8777
#150590 Βρήκα ένα του 2008 με 100k στα 4000 από ιδιώτη μωρέ γι αυτό ρωτάω. Γενικά είμαστε υπο σκεψη να φύγει το δικό μου πόλο και να αντικατασταθει από ένα χιλιαρακι για την πόλη χωρις να δώσουμε πολλά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#150604 Κοίτα να είναι σε τέλεια κατάσταση, γιατί τα ανταλλακτικά τους είναι φωτιά και λάβρα ως γνωστόν.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#150609 Σωστό αυτό. Εννοείται ότι θα ελεγχθεί σε δικό μου συνεργείο πριν κανουμε το οτιδήποτε.Απλα δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο μοντέλο συνοδεύεται από κάποια "κουσουρια" πέραν του οτι είναι οκονομικοτατο, ευρύχωρο και (ελπίζω να ) συνοδεύεται με την γενικοτερη αξιοπιστία της Daihatsu.
Άβαταρ μέλους
By Govus
#150610 Δεν γνωρίζω ποιες είναι οι επιπτώσεις για τους κατόχους των Daihatsu, αλλά η εταιρεία δεν έχει αποσυρθεί από την Ευρώπη εδώ και ...δύο χρόνια :hmmm: ;;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#150613 Νομίζω οτι δεν υπάρχει θεμα με την διαθεσιμότητα των ανταλλακτικών.