Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#540502 Ο ιδιοκτήτης της exige φαντάζομαι μανατζαραίος στη Vodaφωνε .
Άβαταρ μέλους
By 224v
#540505
mousatos έγραψε:Ο ιδιοκτήτης της exige φαντάζομαι μανατζαραίος στη Vodaφωνε .
Δεν το ξέρω.... είναι η αλήθεια, αλλά προσωπικά θα έψαχνα για ,Ghibli ανακατασκευασμένο απο τον μηχανικό αυτον. Είδα ενα τέτοιο στα 25 χιλ, και κόλλησα. Αν και η φάτσα του δικού μου, μου αρέσει περισσότερο ειδικα σε προφίλ.


.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#559839 Η Lotus το 2018 σημείωσε νέο ρεκόρ πωλήσεων. Συγκεκριμένα η βρετανική εταιρία πούλησε 1.630 αυτοκίνητα παγκοσμίως το περασμένο έτος, αύξηση 2% σε σχέση με το 2017, ολοκληρώνοντας με τον καλύτερο τρόπο την χρονιά ορόσημο του 2018, μια χρονιά που η Lotus συμπλήρωσε τα 70 χρόνια ζωής.
Οι πωλήσεις της Lotus στην Σουηδία αυξήθηκαν κατά 87%, στην Ιαπωνία κατά 59%, στην Αυστραλία κατά 50%, στη Μέση Ανατολή κατά 39%, στην Ιταλία κατά 14%, στην Ταιβάν κατά 33%.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#654827
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658315

Ψιλοαπογοήτευση η Λότους.
Δεν μπορεί να ξεκολλήσει με τίποτα από τη ντουλάπα ζετέσσερα. :hmmm: :hmmm:

:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#658316 μ αρεσει που βγαζετε συμπερασματα απο το καθε βιντεακι του καθε τυχαρπαστου.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#658317 α) με την exige η ζετέσσερα για να ακολουθήσει βγαίνει στο αντίθετο ρεύμα στο 90% των στροφών. η exige βγαίνει στο 10% .
β) καλώς ή κακώς σε τέτοιες ταχύτητες σε δημόσιο δρόμο κυρίαρχο ρόλο παίζουν τα χέρια και η άγνοια κινδύνου. το πόσο αδιαφορείς για τη ζωή σου ( και του απέναντι ) αν κάτι πάει στραβά.
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#658319 Ε καλά, προφανώς και δε βγάζεις συμπέρασμα από το δρόμο. Κι ο έντις φαντάζομαι χαβαλέ θα κάνει.
Αυτός που δε θα κάνει χαβαλέ είναι ο τύπος με το ελίζ, που λογικά θα έχει κολλητό φυσιοθεραπευτή.
Το ελίζ είναι σχεδόν σαχλαμάρα για οτιδήποτε εκτός καρτόδρομου ή οποιασδήποτε αντιστοιχης πίστας καρτ (όχι σοβαρής δλδ )


< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658320

Ούτε καν
:hmmm: :hmmm:

:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#658322 τελικα δεν κανει πλακα.Μεγαλα ρδελα τα λοτους,και με αποδειξεις.
Το επιβεβαιωσε και ο Μαστακουνας Ευαγγελος στο γιουτουμπ.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658324 Πλάκα κάνουμε Ντίμη αλλά το τεστάκι με την Cayman ήταν όντως απογοητευτικό.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#662958
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#665534
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#666344