Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#442723 Ύποπτες=;
Σου το δίνουν σε κομμάτια αλα ΙΚΕΑ και πρέπει να το συναρμολογήσεις; :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#442730 Ύποπτες = κάπου υπάρχει αυτή η φθήνια. Δεν είναι βλαμμένοι να αποφάσισαν ξαφνικά να χαρίσουν τα αυτοκίνητα.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#442733 Ειναι κινεζικα.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#442734 Οποις μιλάει για σπορ χαρακτήρα σε SUV, με χάνει....απλά

Τ8 inscription με 65Κ...γλιτώνεις τη λαδιερα και κανείς και οικονομία. Αρκεί να έχεις χώρο να το φορτίζεις...και κάνεις και πλάκα σχεδόν σε ότι κινείται στα φανάρια :D


Κωστή το μομεντουμ έχει την 8’ οθόνη, δεν έχει τα drive modes, αντιθαμβωτικο καθρέπτη και αρκετά ακόμα.. Αν κάποιου του τσιρίζει μια χαρά..επίσης σημαντικό, τα βασικά φώτα ειναι μεν λεντ αλλα δεν ειναι τα προσαρμοζομενα..να το ξέρετε αυτό γιατί δεν ειναι τόσο ξεκάθαρο.


< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#442736 65κ ειναι με πακετα και εξτρα? η αρχικη? αν ειναι τελικη καλα ακουγεται πραγματι.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#442737 Μη λέτε μαλακιες...το φθηνότερο ΧC60 κάνει 53.5Κ..το Q5 ξεκινάει απο 50.3 σε βενζίνη και 48.8 σε πετρέλαιο τετρακίνητο. Η GLC 55 & 56 σε βενζίνη και πετρέλαιο...


< >
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#442739
GTS έγραψε:65κ ειναι με πακετα και εξτρα? η αρχικη? αν ειναι τελικη καλα ακουγεται πραγματι.

62.7 σε momentum, 67 inscription και 65.5 r-design, αλλα έχει στάνταρ πανοραμική και αερανάρτηση.


< >
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#442740
Zeus έγραψε:Οποις μιλάει για σπορ χαρακτήρα σε SUV, με χάνει....απλά

Τ8 inscription με 65Κ...γλιτώνεις τη λαδιερα και κανείς και οικονομία. Αρκεί να έχεις χώρο να το φορτίζεις...και κάνεις και πλάκα σχεδόν σε ότι κινείται στα φανάρια :D


Κωστή το μομεντουμ έχει την 8’ οθόνη, δεν έχει τα drive modes, αντιθαμβωτικο καθρέπτη και αρκετά ακόμα.. Αν κάποιου του τσιρίζει μια χαρά..επίσης σημαντικό, τα βασικά φώτα ειναι μεν λεντ αλλα δεν ειναι τα προσαρμοζομενα..να το ξέρετε αυτό γιατί δεν ειναι τόσο ξεκάθαρο.


< >


αυτην την συζητηση ειχα με καποιον γνωστο μου ο οποιος πηγε λεει και ειδε απο κοντα το xc60 και απογοητετυηκε ,λεει,τοσο απο την ποιοτητα μεσα σε σχεση με audi,merc...δεν δινω δεκαρα για αυτο το αμαξι μ λεει!!!
Σοβαρα μιλας του λεω..?

κατεληξε να μου πει οτι προτιμα την macan την 2λιτρη...η οποια του λεω ξεκινα απο 73κ και για πλακα θα παει 80κ και αμα σε πετυχει σε κανα φαναρι η εν κινησει κανα Τ8 θα κλαψεις τα 80χιλιαρικα ,του λεω το οποιο ξεκινα απο 62.
τεσπα...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#442741 Τα 50.5Κ είναι χωρίς ΤΤ για το Q5. 65Κ πάει χωρίς κανένα έξτρα η βενζίνη.

Αν δείτε ένα μπλε σκούρο 2.0tdi που έχει μέσα η Καρέντα Αμαρουσίου, κάνει 89Κ και από εξοπλισμό είναι απλά καλό. Καμία σχέση με το αντίστοιχο Inscription, ειδικά στα συστήματα ασφαλείας.
Τελευταία επεξεργασία από Deleted user 1 και 12 Οκτ 2017, 10:18, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By GTS
#442742
Zeus έγραψε:
GTS έγραψε:65κ ειναι με πακετα και εξτρα? η αρχικη? αν ειναι τελικη καλα ακουγεται πραγματι.

62.7 σε momentum, 67 inscription και 65.5 r-design, αλλα έχει στάνταρ πανοραμική και αερανάρτηση.


< >


To T8 εχει μειωμενο τελος ταξινομησης? Ασε την αρχικη τιμη, το σπεκ που θελεις να παρεις ποσο βγαινει? Εκπτωσεις υπαρχουν τωρα?
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#442743
Zeus έγραψε:Οποις μιλάει για σπορ χαρακτήρα σε SUV, με χάνει....απλά

Τ8 inscription με 65Κ...γλιτώνεις τη λαδιερα και κανείς και οικονομία. Αρκεί να έχεις χώρο να το φορτίζεις...και κάνεις και πλάκα σχεδόν σε ότι κινείται στα φανάρια :D


Κωστή το μομεντουμ έχει την 8’ οθόνη, δεν έχει τα drive modes, αντιθαμβωτικο καθρέπτη και αρκετά ακόμα.. Αν κάποιου του τσιρίζει μια χαρά..επίσης σημαντικό, τα βασικά φώτα ειναι μεν λεντ αλλα δεν ειναι τα προσαρμοζομενα..να το ξέρετε αυτό γιατί δεν ειναι τόσο ξεκάθαρο.


< >

Kαλά Δία τα υπολοιπα ανταγωνιστικά έχουν αλογονου στο βασικό και τάσια.... :lol: Είδα μια GLC χάρμα...
Και μου λες οτι τα LED δεν είναι adaptive... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#442744
Deleted User 1 έγραψε:Τα 50.5Κ είναι χωρίς ΤΤ για το Q5. 65Κ πάει χωρίς κανένα έξτρα η βενζίνη.

Τότε φταίνε τα μεταφορικά και οι δασμοί απο το Μεξικό...


Ή απλά όπως καταλαβαίνεις το ότι μπορει και το κοστολογεί τόσο.


< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#442750 Τα Q5 και GLC είναι ξεκάθαρα υπερτιμολογημένα. Αλλά για ευθέως ανταγωνιστικό προϊόν (εάν θεωρείται τέτοιο), το XC60 είναι αδικαιολόγητα φθηνό. Εκτός κι αν έχουν δει ότι μέχρι εκεί μπορεί να πουλήσει το σήμα σ' αυτή την κατηγορία, αν και με την επιτυχία του XC90 εγώ περίμενα να ανεβάσουν τιμές.

Πάντως το T5 τρώει φάπες από Q5 tfsi, καλά από Stelvio δεν το συζητάω. Έχει ροπή προηγούμενης γενιάς 2λτ και το βάρος δεν είναι χαμηλό. Δεν ξέρω και το κιβώτιο του τι λέει σε σχέση με το ZF και το dsg του Audi.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#442753
Deleted User 1 έγραψε:Ύποπτα χαμηλές τιμές η Volvo. Το αντίστοιχο Q5 είναι 20Κ πάνω και μάλλον είναι και χειρότερο αυτοκίνητο. Πιο αδιάφορο τέλος πάντων.

Είναι κινέζικα... :lol:
Εμένα μου αρέσουν πάντως !!!!
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#442756
GTS έγραψε:Ειναι κινεζικα.


?
Γιατι το λες αυτό;