Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#548606 To ρεπορταζ της Mail ειναι κατηγοριας espresso...Αλλα κι εγω πεφτω στην ιδια κατηγορια...δεν ειδα καν οτι ειναι παλιο το αρθρο, ουτε πως μετα απο ερευνα βρηκαν οτι προκειται για εμπρησμο...λινκ :oops: :tomato: :s_whiteflag

Οποτε Scotch καλυτερα να το ειχαν μεσα στο γκαραζ :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#548607
and his fiancée, Tanya Krupenko


#den_mplekeis

:ninja:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#548651
Zeus έγραψε:

ΥΓ: Το καπο ηξερα οτι ειναι αλουμινιου, εμαθα οτι και η πισω πορτα ειναι αλουμινιου, και φαινεται οτι επισης και τα φτερα ειναι :hmmm:


για κανε μια ερωτηση οποτε εχεις χρονο για τιμες των αλουμινενιων καπω/φτερων.
Ειμαι περιεργος να δω την τιμη τους σε συγκριση με του εβο.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#548919 Θα ρωτησω κι εδω αν θυμηθω, παντως με τιμες Αμερικης για να παρεις μια εικονα, χωρις εκπτωσεις, βλεπω 1270 δολλαρια το καπω, 1100 το πορτ μπαγκαζ και 510 το καθε φτερο...
Παραδοξως το καθε εμπρος φαναρι ειναι πολυ πιο ακριβο..κοστιζει 2200 δολλαρια! :s_omg :vava:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#548926 Λογικο δεν ειναι, πριν 2 χρονια adaptive LED BMW 1 series ηταν 1000 ευρω το ενα στην Γερμανια σαν ανταλλακτικο, 1100 στην Ελλαδα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#548928 εμπρος καπω 1500 ,φτερο εμπρος 700.
αεροτομη πισω 2500.
φαναρι εμπρος 700
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#551301 Έκλεισε συνάδελφος xc60 T8 αρκετά φορτωμένο, παραλαβή Φεβρουάριο, όταν έρθει θα το δούμε στην πράξη τον ηλεκτρικό χαρακτήρα:-)

Έχει το αμέσως προηγούμενο μοντέλο, us spec, 3.6 λίτρα νομίζω (3.x σίγουρα) με λιγότερο.από 80κ miles, καλή έκδοση σε καλή κατάσταση... Η αντιπροσωπεία δεν το θέλει,, του το παίρνει 3 χιλιάρικα, η καλύτερη προσφορά ιδιώτη 7κ...
Ανταλλαγή με 3κ μου φαίνεται απίστευτο νούμερο...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#551321 US Spec μεγαλο βενζινοκινητο στην Αυστρία. Δύσκολα τα πράγματα.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#551327 Αν ενδιαφέρεται κανείς πείτε μου Ε; Υποθέτω 3.χ ατμόσφαιρα θα ειναι, μετατροπή σε αέριο παιχνιδάκι :-)
Άβαταρ μέλους
By mirage
#551334 Ναι και μετά δε θα μπορεί να μπει σε κανένα κλειστό υπόγειο πάρκινγκ. Μια χαρά.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#551336 Γενικά από ανεκδοτα αλλο τιποτα. Κι όταν γινει η στραβή θα φταίει η κακία η ώρα, το κράτος, η Πολιτεία, ο ΣΥΡΙΖΑ και δεν ξερω κι εγω τι άλλο. Αλλα δε βαριέσαι...
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#551338 Ε ναι, γιατί τα υγραέρια σκάνε στα καλά καθούμενα. Επίσης, είναι άσχετο που σε όλα τα βιντεάκια που δείχνουν δοκιμές με ελεγχόμενες εκρήξεις, πρώτα ανατινάζεται η βενζίνη. Το υγραέριο θέλει το διπλό χρόνο από τη βενζίνη για να εκραγεί.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#551341 Συμφερει αραγε ; :hmmm: