Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#506715
224v έγραψε:ειδα το XC40 στο Golden Hall, τιμη του εκθεματος 57+..... είναι τρελλοι αυτοι οι Σουηδοι.... :lol: :metalo:


Αν πούμε πολλά τα 57 για για σουηδικό ... τι να πούμε τα 57 για κινεζικό ;;; Χαχαχαχα
Σε πειράζω ...

Φιλος περιμένει το 1.5 χειροκίνητο στα 35000 με κάποια έξτρα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#506727 Απο ενα σημείο και μετά δεν πληρώνεις αυτοκίνητο, πληρώνεις ανέσεις & Features.
Πολλα η λίγα ειναι σχετικό , ούτε υπάρχει ορίο στο πόσες ανέσεις / πολυτέλεια ειναι «αρκετά»
Άβαταρ μέλους
By 224v
#506751
KiloMeater έγραψε:Απο ενα σημείο και μετά δεν πληρώνεις αυτοκίνητο, πληρώνεις ανέσεις & Features.
Πολλα η λίγα ειναι σχετικό , ούτε υπάρχει ορίο στο πόσες ανέσεις / πολυτέλεια ειναι «αρκετά»


Ναι ετσι είναι σιγουρα, και εγω που ειχα στο Abu Dhabi Thesis 3.0 lit, φορτωμενο με όλα (ειχε και φωτοβολταικο στην ανοιγομενη οροφη για να φορτιζει την μπαταρια και να δουλευει ο εξαερισμος όταν ηταν κλειδωμενο), ώστε όταν εμπαινες μεσα καλοκαιρι και μεσημερι να μην είναι φουρνος και το κλιματιστικο να απεδιδε αμεσα δεν χρησιμοποιουσα όλα τα γκατζετακια. Τα δερματα φυσικα, τα απολαμβανεις το καλο ηχοσυστημα επισης, την τηλεοραση, το hands Free ναι, αλλα το να σου λεει μην αλλαζεις λωριδα... κ.λ.π. θα τα θεωρουσα αχρηστα... όχι να τα πληρωσω κιολας...ένα καρο λεφτα...
Με τετοια χρηματα θα προτιμουσα ένα μεταχειρισμενο Μαζερατι και όχι μονο...εάν ειχα να τα δωσω ετσι για να ξεχωρίζω... Όχι όμως σε Βολβο, με συγχωρειτε κιολας... (εχετε δει ετσι ξαφνικα πλαι σας ένα μαζερατικο οποιο και να είναι, και δεν γυρισατε να ακουσετε το γουργουριμα του??, κανατε το ιδιο για Βολβο?? αν το ακουσετε βεβαια...)
Άβαταρ μέλους
By otso
#506755 απο ποτε γιναν τα βολβο πριμιουμ; απ οταν τα πηραν οι κινεζοι; εγω θυμαμαι πριν 20 χρονια στην σκανδιναβια κιολας ηταν του πεταμου. μεταχειρα τις τιμες των τογιοτα δεν τις επιαναν με τιποτα , με -10 ολα τα γιαπωνεζικα μιση μιζια , 10 το βολβο .
ακομα και τωρα θα σκασουν στα γελια αν τους πεις για πριμιουμ βολβο.
σεβασνο ειχε μονο η σααμπ αν και ειχε κι αυτη τα προβληματακια της.
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#506766 Αυτή τη στιγμή πάντως τα εσωτερικά της Audi και της Volvo είναι η κορυφή στους μαζικούς κατασκευαστές και δικαιολογούν πλήρως τον premium χαρακτηρισμό σε αντίθεση με την Mercedes που αρχίζει να θυμίζει Κίνα με τις ατάκτως εριμμένες οθόνες στο εσωτερικό των δικών της premium!
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#506775 Προσωπικά τα νέα Volvo μου αρέσουν πολύ .

Φωτοβολταϊκό είχα κ εγώ στο Prius III !!!! Αλλά χωρίς ανοιγόμενη οροφή κλάψ...

Πολύ μπροστά η lancia ... πραγματικά δεν το γνώριζα . Κρίμα που δεν υπάρχει ...

Τώρα αν κ με ηλεκτρικό , γι το γουργουρητό της Maserati :lipsealed: ειδικά αυτός ο 4.7 ..., Μελωδία !!!! :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#506796
otso έγραψε:σεβασνο ειχε μονο η σααμπ


Έτσι! :iconcool:

:lol:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#506876
REALZEUS έγραψε:
otso έγραψε:σεβασνο ειχε μονο η σααμπ


Έτσι! :iconcool:

:lol:

Στο Trollhattan είχε...σε όλη την άλλη Σουηδία θα ήθελε.. :iconcool:

Όλα τα αλλα να ‘χαμε να λέγαμε..πραγματικά ότι να ναι!
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#506886 Τώρα τελείωσε το συμβούλιο των μετόχων στην Κίνα, Κωνσταντίνε μου; Τι αποφασίσατε; :lol:

:s_roses
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#510752
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#510802 Τιμές πότε θα δούμε Ελλάδα?
Άβαταρ μέλους
By dimik
#510834 Τα νέα Volvo έχουν πάρει όλη την τεκτονική ομορφιά από τους παραδοσιακους Γερμανούς κατασκευαστές μου φαίνεται.

Δεν υπάρχει ούτε ένα μοντέλο από τα νέα που δεν μου αρέσει εμφανισιακά μέσα έξω.

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#510848 Ακόμα και εδώ τρολαρεις;

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#510853
dimik έγραψε:τεκτονική ομορφιά


:s_rofl :s_rofl :s_rofl