Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#698933
drdino έγραψε:Και χειροκίνητο αβανς, το πιο απαραίτητο από όλα.


Έμαθα όμως ότι έβαλε αυτό το εξτραδάκι :shifty:
Εικόνα


Μιράζ καλοτάξιδη η ντηζελάρα :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#698936 ντηζελάρα rocks.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#699026 Αυτό να σου βρίσκει τους ποδηλάτες πολύ χρήσιμο. Θα γλυτώσουν πολλοί οδηγοί από μπελάδες και φυσικά ποδηλάτες χωρίς αντανακλαστικά ρούχα, τραυματισμούς.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#725917 εξαιρετικό σε κατάσταση, ταξιδιαρικο και με σωστά άλογα και ροπή εάν κάποιος θέλει το βολβο, σε αυτό το μεγεθος, αξίζει να το σκεφτεί. ας μιλήσει και κάποιος που τα έχει ψάξει σε θέματα εξοπλισμού για την τιμή.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#725919 Πόσο είχε καινούργιο, κανένα 70άρι :lipsealed: ;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#725920 72.000 + 1.800 κάτι extra που έβαλε όταν το πήρε.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#725921 Πολυ ωραιο! Γιατι το πουλαει καινουριο αμαξι στην μιση τιμη;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#725922 Για τον ίδιο λόγο που πουλάω κι εγώ το Lexus.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#725923
Scotch έγραψε:72.000 + 1.800 κάτι extra που έβαλε όταν το πήρε.


Δηλαδη το πουλαει ακριβως στα μισα λεφτα απ' οτι το πηρε καινουργιο πριν 4 χρονια!

Καλη φαση η αγορα καινουργιου ζελατινατου, με το χρωμα και τα καλουδια που θελεις, αλλα πολλα "χαμενα" λεφτα ρε γμτ...
Άβαταρ μέλους
By GTS
#725925
Scotch έγραψε:Για τον ίδιο λόγο που πουλάω κι εγώ το Lexus.


Το λεξους το αγορασες 70κ? Τοσο εκανε καινουριο αλλα νομιζω το πηρες στο 15% της αρχικης τιμης;

Η διαφορα στην περιπτωση του ειναι οτι χανει τα λεφτα του, εσυ δεν χανεις τιποτα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#725926
GTS έγραψε:
Scotch έγραψε:Για τον ίδιο λόγο που πουλάω κι εγώ το Lexus.

Το λεξους το αγορασες 70κ? Τοσο εκανε καινουριο αλλα νομιζω το πηρες στο 15% της αρχικης τιμης;
Η διαφορα στην περιπτωση του ειναι οτι χανει τα λεφτα του, εσυ δεν χανεις τιποτα.

Ναι, αλλά εγώ είπα ότι το πουλάει για τον ίδιο λόγο --> Επειδή του καρφώθηκε να πάρει Tesla
(απλά αυτός χάνει πολύ - πολύ περισσότερα)
Τελευταία επεξεργασία από Scotch και 14 Σεπ 2021, 14:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Govus
#725927 Μα γιατί :roll: ;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#725928
Govus έγραψε:Μα γιατί :roll: ;

Έλα μου ντε. Μέχρι που με βάζει σε σκέψεις να ακυρώσω και να πάρω αυτό :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#725929 Αμαξαρα ειναι τι να λεμε. Και σε τιμη χωμα. Χωσου μεχρι να ερθει το Τεσλα και μετα το σπρωχνεις ανετα (επαρχια) κανα 40αρι.