Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#581946 Ο οποιος 2.9 ειναι ιδιας γενιας απλα με 6 κυλινδρους, και 4αρι αυτοματο :dizzy: :svivhaha: Δεν ξερω πως προσπαθουσαν να το πουλησουν τοτε, ουτε αν και ποτε αλλαξε αυτο, αλλα το βασικο προβλημα ηταν οτι δεν υπηρχε 5αρι αυτοματο που να χωραει με τον 6κυλινδρο εγκαρσια τοποθετημενο..

Τα μονα προβληματα που εχω ακουσει εγω γι αυτη τη γενια με τον 2.5 ειναι στο αυτοματο κιβωτιο (aisin παρακαλω)...γενικα δεν βγαζουν κατι αλλο...τωρα με αερια κτλ δεν γνωριζω. Γενικα ειμαι κατα σε τετοιες μετατροπες για οποιονδηποτε κινητηρα..
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#582058 Να είσαι άνετος οικονομικά και να κυκλοφορείς με μετατροπή σε αέριο είναι λόγο αηδία.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#582059
red_monster έγραψε:Να είσαι άνετος οικονομικά και να κυκλοφορείς με μετατροπή σε αέριο είναι λόγο αηδία.


Eιναι αρκετα Q5 με αεριο. Αμαξι που εκανε 60 χιλιαρικα καινουριο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#582065 εχω φιλο με Χαρι ss/t σαν του Νικος με αεριο(και φτιαγμενο).Εχει γυρισει ολη την Ευρωπη.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#582078 Έχει κ αέριο, έφυγες.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#582080
Dimsabas έγραψε:Και σε Cayenne και πολλά ακόμα μοντέλα που κόστιζαν εξαψήφιο νούμερο ως καινούρια.

Καλή ώρα:

https://www.car.gr/432379-mercedes-benz ... 3-amg-mona


τετοια εχει το αφεντικο της αδελφης μου,και αυτος με αεριο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#582116
GTS έγραψε:
red_monster έγραψε:Να είσαι άνετος οικονομικά και να κυκλοφορείς με μετατροπή σε αέριο είναι λόγο αηδία.


Eιναι αρκετα Q5 με αεριο. Αμαξι που εκανε 60 χιλιαρικα καινουριο.



:vava:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#592539 Φίλος βρήκε να αγοράσει ένα volvo 40 του 15 1600 ντήζελ. Θέλει να το πάει σε κάποιον να το ελέγξει. Έχουμε να του πούμε καποιον μηχανικό?? Έχει 40.000 χλμ!!? Είναι από μάντρα γνωστό του....

.
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#592640
224v έγραψε:Φίλος βρήκε να αγοράσει ένα volvo 40 του 15 1600 ντήζελ. Θέλει να το πάει σε κάποιον να το ελέγξει. Έχουμε να του πούμε καποιον μηχανικό?? Έχει 40.000 χλμ!!? Είναι από μάντρα γνωστό του....

.


Ναι, τον Volvo Φατούρος .
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#613031 Μετά τα Τ και τα D ήρθαν και τα Β...
Mild Hybrid diesel!Εικόνα

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#667519 Ξεκίνησε να κυκλοφορεί το s60.
Πολύ ωραίο αν και δεν έχω δει καθόλου να το προμοταρουν και μου κάνει εντύπωση. Εικόνα

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#667555 Ανέβασε από κάποιον host την φωτογραφία, μόνο pixels βλέπουμε. Ή αγόρασε το tapatalk :lol: