Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By GTS
#494468 Κανε το κοπο να διαβασεις το λινκ που εβαλα.

Παντως γενικα εχω ακουσει οτι τα Βολβο αντεχουν περισσοτερο στις σκουριες προφανως λογω της εμπηρειας των Σουηδων στα κρυα κλιματα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#494476 Λευκό XC60 T8 σήμερα στο κέντρο της Αθήνας. Το υβριδικό δεν είναι; Κυκλοφόρησε;

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#494502
rx8_drifter έγραψε:A ok είπα κι εγώ

Βασικά όπου μάζντα βάλτε "Χ" rust problems---> SHOCK

https://www.autocar.co.uk/car-news/indu ... thing-past
Truth be told, τα 6αρια μκ1 έχουν θέμα κι είναι κρίμα γιατί ένα 6 mps με έψηνε.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#494505
Scotch έγραψε:Λευκό XC60 T8 σήμερα στο κέντρο της Αθήνας. Το υβριδικό δεν είναι; Κυκλοφόρησε;

< >

Πολυ καιρό τωρα....απλως οι παραδοσεις καθυστερούν.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#497534 Ωραίο
Μόνη ένσταση το χρωμα
Ψιλό χάλια το ασημί , δεν του πάει
Και μέσα ενώ εχει τόσα εντυπωσιακά χρώματα (θυμαμαι ειναι που είδα στην έκθεση με δέρματα Βουργουνδίας και απέξω ενα πράσινο σκούρο λάδι , άπιαστος συνδιασμος) το μαύρο δεν το αναδεικνύει
Άβαταρ μέλους
By markvag
#502454 The most significant development since the safety belt

Here is an extraordinary statistic: since the Volvo XC90 went on sale in the UK in 2002 it has sold over 50,000 vehicles, yet not a single person has been killed while driving it, or as a passenger.


Πραγματικά extraordinary! :omg: Εξαιρετικά στατιστικά και πολλά μπράβο στη Volvo και στους ανθρώπους της που το έκαναν αυτό δυνατό!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#502458 Ε καλά, για UK μιλάμε, που συμβαίνει ένα θανατηφόρο κάθε 10 χρόνια


< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#502459 Χμμ. Μήπως όχι;

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#502514
Scotch έγραψε:Ε καλά, για UK μιλάμε, που συμβαίνει ένα θανατηφόρο κάθε 10 χρόνια


< >


Ακριβως αυτό!!!, για να κανεις εκει ατύχημα πρεπει να εισαι η χαπακομενος, μεθυσμένος, να πατησε γκαζι το αμαξι μονο του!!!! από βλαβη κ.λ.π.
βεβαια με τέτοιες ταχύτητες στους δρομους οι οδηγοι είναι πλεον ανοιωθοι αν τυχει κατι ξαφνικο... και αντιδρουν με παιδιαστικο τροπο... Πως να ξερει να μαζεψει καποιος ένα βγαλσιμο όταν παει σπιτι γραφειο η σουπερμάρκετ με 50...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#502525 Θα μου επιτρέψετε να εχω διαφορετική για τα ατυχήματα/δυστυχήματα στην Αγγλία σε ολα τα επίπεδα.

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#506704 ειδα το XC40 στο Golden Hall, τιμη του εκθεματος 57+..... είναι τρελλοι αυτοι οι Σουηδοι.... :lol: :metalo: