Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#652026
EDDIE_147 έγραψε:Ντίμη έβαλε moteur από 335 ή τουρμπισε τον μαμά κινητηρα;


μοτερ απο 335
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#652028 Καλόστριφτος Ντίνο. Όλοι στον ίσιο δρόμο, τον γερμανικό. :iconcool:

Βγάλε αυτά τα λάστιχα και βάλε Michelin Pilot Sport 4S.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#652029
Giuseppe Busso έγραψε:Καλόστριφτος Ντίνο. Όλοι στον ίσιο δρόμο, τον γερμανικό. :iconcool:

Βγάλε αυτά τα λάστιχα και βάλε πισω τιποτα κουρελια που εχουν για πεταμα στα βουλκανιζατερ


φιχντ :oops:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#652034 Καλοτάξιδο ! Πολύ ωραίο χρώμα, φαντάζομαι ηχομόνωση κ τα ηχεία θα είναι τέλεια

Βάλε φώτο από ψηφιακό ταμπλό επιλογές κ δυνατότητες...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#652035 Μια χαρα ειναι τα λαστιχα.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#652054 Μεγειά και να το χαρείς drdino. Πολύ όμορφη είναι και σωστός και ο εξοπλισμός.
Στην Αγγλία το ανοιχτόχρωμο/μπεζ εσωτερικό είναι σχετικά δυσεύρετο, μαύρα, κόκκινα ή το πολύ γκρί παίζουν.
Για τα λάστιχα που λένε, ό,τι και να βάλεις αν κινείσαι σε καλή άσφαλτο και αν κάνεις και καμιά κωλίτσα θα τελειώσουν γρήγορα. Και μετά απλά βάζεις τα πιο φτηνά όχι επικίνδυνα.
Για το μπλοκέ που αναφέρθηκε νωρίς είναι, πιθανόν και άχρηστο στην πράξη σε δρόμο. Και για το πρόγραμμα θα έλεγα να μην βιαστείς. Μάθε το πρώτα έτσι και μετά το κάνεις ακόμα καλύτερο για να χαρείς περισσότερο την βελτίωση.
Πάντως έχει μεγαλώσει και η 3άρα. Αν και ακόμα διαθέτω την Ε39 έχω καταντήσει να σκέφτομαι για αυτοκίνητα αν δυνατόν μικρότερα από 4,4-4,5 μέτρα.
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#652061
Giuseppe Busso έγραψε:Καλόστριφτος Ντίνο. Όλοι στον ίσιο δρόμο, τον γερμανικό. :iconcool:

Βγάλε αυτά τα λάστιχα και βάλε Michelin Pilot Sport 4S.
Πολυ καλα τα Michelin αλλα νομίζω ότι έχουν πολύ σκληρή γόμα για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#652066
drdino έγραψε:Συνταγογράφησα στον εαυτό μου τουλάχιστον ένα παντιλίκι κάθε φορά που βγαίνω από τον δρόμο του σπιτιού :lol: Εντολή γιατρού λοιπόν, ή τα λάστιχα είναι κρύα. :ninja: :lol:


Εικόνα

:s_yes
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#652072
Giuseppe Busso έγραψε:Καλόστριφτος Ντίνο. Όλοι στον ίσιο δρόμο, τον γερμανικό. :iconcool:


Το "ίσιος" το έγραψες για υποστροφικούς λόγους; :lol:

Εγώ βλέπω ότι όλοι σιγά-σιγά στις μπεμβέ καταλήγουν...τώρα περιμένω τον drdino να αρχίσει τα "βρήκα ένα μοτέρ 1.8αρι από την Ε30 και το ζαχαρώνω γιατί μπαίνει κουτί" :lol: :lol: :lol:

Drdino, το "Τέλειωσε το lockdown και επιτέλους Οδήγησα" σε περιμένει.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#652077 Εγώ έχω ερώτηση στον drdino: σκέφτηκες καθόλου κάποια F20 140i αντί αυτής; Λογικά στα ίδια χρήματα ή λιγότερα θα έβγαινε...
Η 3άρα έχει καλύτερους χώρους αποσκευών (αν και όχι τόσο πρακτικούς) και λογικά ένα κλικ καλύτερη ηχομόνωση, που και για μένα θα μετρούσε. Αλλά θα το σκεφτόμουν σοβαρά μεταξύ των δύο.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#652085 Καλοτάξιδος ντίνο και μακρυά απο lockdown, μόνο lock2lock στα τιμόνια :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#652092 Φοβερό τουτούνι, καλά και ασφαλή μίλια.

Να πέσει γρήγορα αυτό το 51mpg παρακαλώ πολύ. :s_devil
Άβαταρ μέλους
By drdino
#652100
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ έχω ερώτηση στον drdino: σκέφτηκες καθόλου κάποια F20 140i αντί αυτής; Λογικά στα ίδια χρήματα ή λιγότερα θα έβγαινε...
Η 3άρα έχει καλύτερους χώρους αποσκευών (αν και όχι τόσο πρακτικούς) και λογικά ένα κλικ καλύτερη ηχομόνωση, που και για μένα θα μετρούσε. Αλλά θα το σκεφτόμουν σοβαρά μεταξύ των δύο.


Mπα, ούτε καν, αφενός για τους χώρους των πίσω θέσεων, αφετέρου δεν ήθελα "hatchback" πάλι...

funkyreverend έγραψε:Εγώ βλέπω ότι όλοι σιγά-σιγά στις μπεμβέ καταλήγουν...τώρα περιμένω τον drdino να αρχίσει τα "βρήκα ένα μοτέρ 1.8αρι από την Ε30 και το ζαχαρώνω γιατί μπαίνει κουτί" :lol: :lol: :lol:

Drdino, το "Τέλειωσε το lockdown και επιτέλους Οδήγησα" σε περιμένει.


Να κάνω 318is; :lol: Σκεφτόμανε ένα σηματάκι 314i πίσω... :ninja: :lol:

rx8_drifter έγραψε:Καλοτάξιδος ντίνο και μακρυά απο lockdown, μόνο lock2lock στα τιμόνια :s_biggrin :s_biggrin


Μερσί, ελπίζω να μην μπερδευτεί ο BoJoς μόνο :lol:

diplomat έγραψε:Φοβερό τουτούνι, καλά και ασφαλή μίλια.

Να πέσει γρήγορα αυτό το 51mpg παρακαλώ πολύ. :s_devil


Στατιστικό outlier ήταν αυτό :lol: Ήταν η βραδιά που το έφερα σπίτι, βροχή, εθνική και όριο λόγω ραντάρ μέσης ταχύτητας.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#652136
drdino έγραψε:Σκεφτόμανε ένα σηματάκι 314i πίσω... :ninja: :lol:



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#652143 Πολύ ωραίο! Καλοτάξιδο και καλίστριφτο Ντίνε! :superman: