Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#603912 :dizzy: :dizzy:
Το έκαναν τελικά...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#603916 Μπουαχαχαχααχ!
:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Το μόνο που λείπει ακόμη είναι μερικά σηματάκια BMW και M. :svivhaha:
Ελπίζω επίσης να είναι μπροστοκίνητο, βασισμένο στην καταπληκτική πλατφόρμα της ΜΙΝΙ και όχι στην αναχρονιστική πισωκίνητη της BMW... :s_sarcastic
A, και φυσικά να έχει σωστό infotainment. Αυτά είναι τα σημαντικά! :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By markvag
#603949 Αυτό θα μπορούσε να είναι κινητή βιβλιοθήκη... Ανοίγει η τσιμινιέρα και έχεις πρόσβαση στα βιβλία από πίσω! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#603986
kostis20 έγραψε::dizzy: :dizzy:
Το έκαναν τελικά...


Εκθεσιακό προφανώς για καταγραφή θετικών ή αρνητικών εντυπώσεων από το κοινό.

Την θεωρώ άγρια αλλά όχι άσχημη!
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#603989 Ναι δε ξέρω αν το έκαναν απλα για καταγραφή ...ή είναι αποφασισμένοι.
Πολύ έτοιμο το βλέπω το εκθεσιακό.Ακουγεται ότι σκέφτονται να κρατήσουν αυτή τη μάσκα μόνο για τα Μ.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#604006 Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα βγει έτσι στην παραγωγή... :help:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#604010 Αχαχα... Δεν έχουν το θεό τους.... Τι μλκια...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#604376 Εικόνα
The four-wheel-drive B3 uses a re-engineered version of BMW's 3.0-litre six-cylinder petrol engine, with twin turbocharging and a performance cooling system to deliver 462bhp and 516lb ft of torque. Alpina claims a top speed of more than 186mph, which it says makes the B3 one of the fastest compact estates on sale.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#604379 Γαμάνε οι Alpina :inlove:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#604557 Πολύ σκληρή και απότομη η λειτουργία της ανάρτησης στην Χ1....Κοίταξα και τις πίεσης στα λάστιχα ..οκ είναι.
Προφανώς την επιβαρύνουν τα Run flat.Τολμώ να πω ότι η ποιότητα κύλισης στο 500Χ είναι καλύτερη :hmmm: Αν και το τελευταίο επηρεάζεται περισσότερο από επαναλαμβανόμενα σαμαράκια.
Κατά τα λοιπά οκ .Ωραίο το εσωτερικό αρκετά ποιοτικό και ευρύχωρο ,επιτέλους έβαλαν θερμοκρασία νερού.
Ο εξοπλισμός μέτριος για τα λεφτά του βέβαια ,μιας και δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ σύστημα ασφαλείας ...
Το κιβώτιο ομαλό αν και πιο αργό απο του FIAT ειδικά στα ανεβάσματα.
Ο κινητήρας ΟΚ αν και δεν το πίεσα καθόλου γιατί ακόμα έχει κάτω απο 1000km.
Προσωπικά εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι ψιλοάκυρη αγορά σε αυτά τα λεφτά...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#604559 Τώρα τόλμησες να συγκρίνεις κοτζάμ BMW με την ιταλική παλιατζούρα;
Άπαπα, ιεροσυλία! :s_no
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#604569 35 χιλιάρικα καινούργιο αμάξι κι δεν έχει αυτόματο φρενάρισμα κλπ;!
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#604592 Σύστημα τυφλής γωνίας ,διατήρηση λωρίδας δεν έχει πάντως.Κρατάω μια επιφύλαξη για το σύστημα αποφυγής σύγκρουσης.Δεν το έγραφε πάντως στον εξοπλισμό.
Ούτε κάμερα οπισθοπορείας καν...
Πάντως το σύστημα αποφυγής πεζών της BMW είναι για τα μπάζα...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#604593
Asimov έγραψε:35 χιλιάρικα καινούργιο αμάξι κι δεν έχει αυτόματο φρενάρισμα κλπ;!


Σε φίλους που το έχουν αυτό το μαραφέτι πάντως (και σε Χ1), έχει ενεργοποιηθεί χωρίς λόγο και πολλοί εξ' αυτών το απενεργοποιούν.

Μια Χ1 φίλου (πετρέλαιο, 190 άλογα) που οδήγησα πάντως, δεν μου φάνηκε σκληρή, Σφιχτή ναι, αλλά γενικά μου αρέσουν τα σφιχτά αυτοκίνητα, οπότε ίσως να μην είμαι το αντιπροσωπευτικό κοινό ενός SUV.