Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#739423 Είναι ανεξίτηλα NickTG, τι νόμιζες, έτσι εύκολα θα γλιτώσεις την κλαρινογαμπρίαση; :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#739425
Anonymous Founder έγραψε:Είναι ανεξίτηλα NickTG, τι νόμιζες, έτσι εύκολα θα γλιτώσεις την κλαρινογαμπρίαση; :lol:

κλαιω :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#739426
REALZEUS έγραψε:Χαραγμένα με laser στο πίσω τζάμι είναι τα σήματα, δεν φεύγουν εκτός αν τα ξύσεις.


Anonymous Founder έγραψε:Είναι ανεξίτηλα NickTG, τι νόμιζες, έτσι εύκολα θα γλιτώσεις την κλαρινογαμπρίαση; :lol:


Σε αυτή την περίπτωση θα τα έκανα και αυτά φωτιζόμενα! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#739427
dimviii έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Είναι ανεξίτηλα NickTG, τι νόμιζες, έτσι εύκολα θα γλιτώσεις την κλαρινογαμπρίαση; :lol:

κλαιω :lol: :lol: :lol:
Εικόνα

:s_rofl :s_rofl



:s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By g8777
#739428
EDDIE_147 έγραψε:Κοίτα δω τι ωραία που στο κάνει ταληράκια η σουπερκαρμπλοντι





Εικόνα



ΕικόναΕικόναΕικόνα



ΕικόναΕικόναΕικόνα





Εικόνα


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#739430 Πώς φαίνεται πως πριν ποστάρεις κρατούσες γκλίτσα... :s_no

Φαντάζομαι δεν μπορείς να καταλάβεις τι σημαίνει iconic caps. :s_shout
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#739432 Εγώ πάντως σ’ έναν κόσμο που παρουσιάστηκε από την Tesla το Cybertruck 2 χρόνια πριν και λαμβάνουν και διθυραμβικές κριτικές οχήματα όπως τα Rivian R1T / R1S ,δε βλέπω γιατί ένα αυτοκίνητο που μάλιστα είναι και Concept τρώει τόση λάσπη, ειδικά σε θέμα εμφάνισης που είναι υποκειμενικό.
Έτσι λέγαμε και για τις M3 – M4 και δύο φορές που πέτυχα από κοντά κάποιο έμεινα με το σαγόνι κάτω. :eat:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#739438 Όχι, ίσα ίσα, απλά θεωρώ πως σε τέτοια εμφανισιακά πρότυπα κινείται και δε το θεωρώ κατακριτέο αυτό.

Τώρα αν η χλεύη προκύπτει απ΄το ότι φέρει το ///M λογότυπο, εκεί να το συζητήσουμε, αλλά απ' την άλλη αν δε σέβεται η ίδια η εταιρεία το pedigree ποιοι είμαστε εμείς για να μας νοιάξει :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#739453
Anonymous Founder έγραψε:Δηλαδή θεωρείς τα Cybertruck και R1T/R1S χειρότερα και άξια της χλεύης μας; :lol:


Εγώ πάντως το Cybertruck το θεωρώ πολύ χειρότερο έως αστείο. Είναι λες και κάποιος ξέχασε να ανεβάσει την ανάλυση και να βάλει textures.
Όχι ότι μου αρέσει και κανένα άλλο Tesla εδώ που τα λέμε.

Τα Rivian δεν θα έλεγα πως είναι στο ίδιο στυλ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#739506 E, θα διαφωνήσω εδώ. Το Cybertruck επίτηδες σχεδιάστηκε έτσι και δείχνει εντελώς εξωγήινο. Αυτό είναι και το ωραίο του. Και πουθενά δεν έχει τις βλακείες που μας έχει συνηθίσει τελευταία η BMW με τους ψεύτικους διαχύτες, εξατμίσεις, ήχο, κλπ κλπ.
Είναι όντως ένα... εξωφρενικό σχήμα, αλλά αυτό είναι και το ωραίο του. Ειδικά στην Ευρώπη, αν το δεις στο δρόμο θα μοιάζει λες και βγήκε από ταινία επιστημονικής φαντασίας!
Το Rivian είναι πολύ πιο συμβατικό και προσωπικά θα το χαρακτήριζα ως και αδιάφορο σχέδιο, δεν έχει δηλαδή κάτι χτυπητό. Καμία σχέση με το Cybertruck.
Καμία σύγχρονη BMW δεν μου αρέσει, και μάλλον είναι λογικό, αφού δεν απευθύνονται πλέον σ'εμένα!
:lol:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#739508 Δηλαδή η X-M σχεδιάστηκε καταλάθος έτσι ? :hmmm: Αλλά το Cybertruck γαμάει επειδή σχεδιάστηκε επίτηδες?

Εγώ άνετα στην ίδια φιλοσοφία τα βλέπω, ακόμα και το χρώμα τους είναι παρόμοιο, δε μπορώ να φανταστώ σ' ένα φανάρι τη X-M δίπλα σ ' ένα Cybertruck και να σκεφτώ ότι το μεν είναι τοπ αλλά το δε δεν βλέπεται. Ιδιαίτερο και Over-the-top σχέδιο ενός concept-car και ως εκεί.

Προφανώς κουβεντούλα κάνουμε, κάθε σχέδιο στα μάτια του θεατή φαίνεται διαφορετικό, δε μπορώ να το κρίνω :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#739511 Τίποτε δεν σχεδιάστηκε καταλάθος. Προφανώς έλαβαν υπόψιν σε ποιους απευθύνονται. Εντελώς άλλο κοινό επίσης.
Εγώ βλέπω εντελώς άλλη φιλοσοφία σχεδιασμού, αλλά ούτε ειδικός είμαι, ούτε τα έχω μελετήσει σε βάθος.
Το Cybertruck μου άρεσε με το που το είδα, η BMW είναι απλά για γέλια με όλα αυτά τα LED που θυμίζουν τα υπερφωτισμένα φορτηγά των εθνικών οδών, προϊόντα "μερακλήδων" ηλεκτρολόγων στα δικά μου μάτια.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#739558 To Cybertruck δλδ σε ποιους απευθυνεται; :hmmm:

Στους αναγνωστες της Κικης Δημουλα; Στους ακροατες του Τριτου; Στην Λεσχη των χαμενων ποιητων;





Σε ολα αυτα μαζι;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#739559
Anonymous Founder έγραψε:Ειδικά στην Ευρώπη, αν το δεις στο δρόμο θα μοιάζει λες και βγήκε από ταινία επιστημονικής φαντασίας!


Βασικά, στην Ευρώπη αν το δεις στο δρόμο και δεν είσαι σε κανέναν αυτοκινητόδρομο, θα πρέπει να κάνεις στην άκρη, γιατί δεν θα χωράτε και οι δύο :lol: :lol:

Που ισχύει βέβαια για όλα της κατηγορίας εκεί πέρα... Πχ, ένα που κυκλοφορεί στη Δράμα...

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Το σήμα της Ford είναι στο ύψος του στήθους μου... :lol: :lol: :lol:

Μήκος στάνταρ πάνω από 6μ...

Δεν θέλω να ξέρω πόσο καίει αυτός ο 6,7 diesel Power Stroke... :lol: :lol:


ΥΓ: Με τέτοια γρίλια μπροστά δεν είναι off topic... :rtfm: :lol: :lol: