Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#739342 Ρε.

Έχει λεντ περιμετρικά από τις μπροστινές γρίλιες;

hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv:

ΣΠΎΡΟ ΠΑΝΌΠΟΥΛΕ ΦΤΑΣΕ ΜΈΧΡΙ ΤΟΝ ΑΓΚΏΝΑ . :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#739343 Θες να πεις ότι δεν έχεις δει τα λεδ πάνω στην οροφή;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#739345 Ομολογώ ότι καλεσα το 100 ,δεν είδα πάνω από 5 δευτερόλεπτα.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#739376 Εγώ σταμάτησα στο 0:17 όταν είδα τον ξάδερφο του Agent Smith με caster 20 μοιρών στα μάτια
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#739378 Κοίτα δω τι ωραία που στο κάνει ταληράκια η σουπερκαρμπλοντι

Άβαταρ μέλους
By g8777
#739383
JimClark έγραψε:Εγώ σταμάτησα στο 0:17 όταν είδα τον ξάδερφο του Agent Smith με caster 20 μοιρών στα μάτια


Για να φανταστείς σύμπνοια απόψεων, εγώ το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν πότε πρόλαβε και έκανε παιδί ο Δημήτρης Μητροπάνος με τον agent smith.

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#739385 Νομίζω έχει αργήσει ήδη το ποστάκι που θα λέει πως οι κολίγοι οφείλουν να το συνηθίσουν και να ξερογλείφονται. Θα περιμένουμε πολύ ακόμη;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#739386 Από μένα θα αργήσει λίγο το ποστάκι - περιμένω να πιάσουν οι σταγόνες που μου είπε να βάλω ο οφθαλμίατρος.
Αλλά κάτι μου λέει ότι ακόμα και αν δεν χωνέψουμε όλη ετούτη τη ΜΠΟΤΣΟΛΑ, επιμέρους σχεδιαστικές λεπτομέρειες θα τις συνηθίσουμε/γουστάρουμε.

Easy tuning idea για ιδιοκτήτες τωρινών πεεμβέ -->

https://www.kafkas.gr/fotistika/tainies-led/

#τιουνερζ_λαιφ
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#739392 Εσύ τα mg να τσεκάρεις και όλα θα πάνε καλά.

Σε άλλα νέα --> προχωράμε

Άβαταρ μέλους
By NickTG
#739412 Θα το αγόραζα.
Απλά θα ξήλωνα τα σήματα πίσω.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#739413 Μα γιατί, αφού έτσι ήταν και στην Μ1. Όχι;
Γενικώς, το συγκεκριμένο, εκτός από πανάσχημο, δείχνει τόσο εκτός εποχής και βλακώδες, που καταντάει αστείο. Υποθέτω δεν βγήκε πάλι για να πουλήσει στον Περσικό Κόλπο, λογικά έχουν κάνει την έρευνά τους. Άρα, γι'ακόμη μία φορά επιβεβαιώνομαι όταν λέω πως το κοινό της BMW έχει αλλάξει άρδην, έφυγαν πάρα πολλοί από τους παραδοσιακούς πελάτες και ήρθαν μπόλικες μαμάδες για school runs και ακόμη περισσότεροι κλαρινογαμπροί.
Προφανώς διαπίστωση κάνω, δεν θεωρώ πως απαραίτητα είναι κακό ν'αλλάζει focus μια μάρκα. Απλώς να μην κρυβόμαστε και πίσω από το δάχτυλό μας...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#739417 Ούτε στη Μ1 μου άρεσαν εκεί τα σήματα.
Εμένα μου θυμίζει κάτι από anime και Cyberpunk.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#739422 Χαραγμένα με laser στο πίσω τζάμι είναι τα σήματα, δεν φεύγουν εκτός αν τα ξύσεις.