Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#534699 Sknipper πες αληθεια. Οταν βλεπεις CSI εχεις χαλας ενα πακετο χαρτομαντηλα ετσι;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534892 Λοιπόν αυτό εδώ είναι συναδέλφου. 50αρης, ωραίος τύπος που απλά το δίνει γιατί έχει οικογένεια πια και δεν το χρησιμοποιεί. Το αμάξι είναι καθαρό και η τιμή πέφτει και κάτω από 11Κ εάν δοθεί εκτός μαντρά.

https://www.car.gr/13562120-bmw-z4-z4-2-5-si-facelift

Σωστό μοτόρι, σωστή ζαντά, ΟΚ δεν έχει ξένον και είναι manual αλλά κομμάτια να γίνει.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#534896 ^
EDDIE_147 έγραψε:Εκείνη η μαύρη η si υπάρχει ακόμα;


Κόκκινο τέρας --> ΒΟΥΡ
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534907 Α επίσης μου είπε ότι το αμάξι το έφερε από Γερμανία με 7.000χλμ (το λέω γιατί η αγγελία λέει Ελληνικής Αντιπροσωπείας) και τα υπόλοιπα τα έχει κάνει αυτός. Δηλαδή είναι θεωρητικά δεύτερο χέρι. Έχει βγάλει κάτι αντλίες και κάτι άλλα ψιλά αλλά τα πάντα φτιάχνονταν επιτόπου. Υπάρχει μάστορας με όλο το ιστορικό του αυτοκινήτου.

Με ένα καλό detailing μέσα έξω πρέπει να γίνεται λουκουμάκι.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534913
Deleted User 1 έγραψε:Α επίσης μου είπε ότι το αμάξι το έφερε από Γερμανία με 7.000χλμ (το λέω γιατί η αγγελία λέει Ελληνικής Αντιπροσωπείας) και τα υπόλοιπα τα έχει κάνει αυτός. Δηλαδή είναι θεωρητικά δεύτερο χέρι. Έχει βγάλει κάτι αντλίες και κάτι άλλα ψιλά αλλά τα πάντα φτιάχνονταν επιτόπου. Υπάρχει μάστορας με όλο το ιστορικό του αυτοκινήτου.

Με ένα καλό detailing μέσα έξω πρέπει να γίνεται λουκουμάκι.



Αυτό ομολογώ ότι δεν το κατάλαβα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534917 Τον ρώτησα αν έχει βγάλει τίποτα το αμάξι και μου λέει ότι έβγαλε αντλία νερού και κάτι ψιλολόγια αλλά τα φτιαχνε στα καπάκια. Αν υπάρχει ενδιαφέρον εννοείται μπορούμε να μάθουμε με κάθε λεπτομέρεια τι και πως. Για 11 χρονών αμάξι πάντως δηλώνει πολύ ευχαριστημένος.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534918 Υπολογίζω ένα 1,5k σε μαζέματα κλπ, αν θες αμάξι χωρίς γρατσουνιές σπιραλ και αναρτήσεις, ο σπανός δεν έχει αλλάξει θέση :lol:

Πάραταυτα, δεν κατάλαβα αν εννοεί την αντλία που πάει πακέτο με τους ιμάντες και αν ναι, γιατί την έβγαλε :hmmm:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534922 Ε τώρα τι να σου πω, δεν ξέρω. Στο ασανσερ τα είπαμε. Μου είπε ότι την έχει αφήσει στον Παπαϊώαννου κι έτσι την έψαξα. Το θέμα είναι αν σε παίρνει για 2.5. Αν δε σε παίρνει δεν έχει νόημα να το συζητάμε.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534925
Deleted User 1 έγραψε:Ε τώρα τι να σου πω, δεν ξέρω. Στο ασανσερ τα είπαμε. Μου είπε ότι την έχει αφήσει στον Παπαϊώαννου κι έτσι την έψαξα. Το θέμα είναι αν σε παίρνει για 2.5. Αν δε σε παίρνει δεν έχει νόημα να το συζητάμε.



Τι είμαστε, τίποτα φτωχές? :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534927 Ε γι' αυτό σου λέω. Στη βράση κολλάει το σίδερο. Πάνε ρίχτου αύριο μια ματιά στον Παπαιωάννου κι αν όντως είναι όσο καθαρό φαίνεται και λέει και ο ιδιοκτήτης τότε να το σοβαρέψουμε το πράγμα. Εκτός κι αν πρέπει πρώτα να φύγει η Mito οπότε εκεί απλά αναμένεις...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#534928
Deleted User 1 έγραψε:Ε γι' αυτό σου λέω. Στη βράση κολλάει το σίδερο. Πάνε ρίχτου αύριο μια ματιά στον Παπαιωάννου κι αν όντως είναι όσο καθαρό φαίνεται και λέει και ο ιδιοκτήτης τότε να το σοβαρέψουμε το πράγμα. Εκτός κι αν πρέπει πρώτα να φύγει η Mito οπότε εκεί απλά αναμένεις...


Εννοείται ότι δεν θα ενοχλήσουμε τον άνθρωπο μέχρι να είμαι σίγουρος ότι θα φορτωθώ άλλο ένα τεκμήριο :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534929 Τεκμήριο: 6650€
Τέλη: 920€
Ασφάλεια: κάνα 450αρι
Κατανάλωση: αδιάφορη

Νταξ. Λογικά τα βρίσκω ως νούμερα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#534936 Τέλη 880.
Έκλεισε δεκαετία. Σωστά;

Αν ανήκει στο συνάδελφο του stefan και όχι στο μαντρα πηγαίντε το μια βόλτα στο Σπανό και φωνάξτε με για μπομπονιέρα.

Ο συνδυασμός μεσα-εξω-ζαντα είναι πολύ ανωτατου.
:iconcool:

Κατανάλωση μπορεί να είναι και κάτω από 11 λ/100 χλμ
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#534938
EDDIE_147 έγραψε:Τέλη 880.
Έκλεισε δεκαετία. Σωστά;

Τα μπερδεύεις με τα τεκμήρια. Τα τέλη είναι σταθερά 690€ από 2006 έως 10/2010.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#534940 690€ δεν είναι τα 2λτ? 920€ βλέπω στους πίνακες το 2.5 και δε νομίζω ότι έχουν απομείωση λόγω παλαιότητας. :hmmm: