Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#529179 Το πρόβλημα δεν είναι η αξιοπιστία των bmw αλλά το προφίλ των ιδιοκτητών τους. Λίγο χειρότεροι από τους κάφρους κατόχους αρ :x
Άβαταρ μέλους
By dimik
#529185
red_monster έγραψε:Το πρόβλημα δεν είναι η αξιοπιστία των bmw αλλά το προφίλ των ιδιοκτητών τους. Λίγο χειρότεροι από τους κάφρους κατόχους αρ :x
Ποιών bmw, άλλο η πλεμπα της 316 και της 320 και άλλο τα 5ρια, 6ρια, 7ρια και τα 330-335+

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#529192 Ορεξατος βλεπω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#529201
g8777 έγραψε:Ορεξατος βλεπω. :shifty:
Θες να κάνουμε χουλιαμα?

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#529239 Είδα Χ2 από κοντά σε μαύρο.
#denkaki
Άβαταρ μέλους
By deep purple
#529265 Έκατσα διάβασα το άρθρο..... Αν με βοηθούν τα αγγλικά μου, οι Βαυαροί πρέπει να κάνανε κάτι πάλι με τα ντίζελ, ενώ μου κάνει εντύπωση ότι μιλάνε για ανάκληση και 520. Τι στο διάολο, υποτίθεται ότι αυτά τα πρόσεχαν παραπάνω.....
Άβαταρ μέλους
By 224v
#529333
red_monster έγραψε:Το πρόβλημα δεν είναι η αξιοπιστία των bmw αλλά το προφίλ των ιδιοκτητών τους. Λίγο χειρότεροι από τους κάφρους κατόχους αρ :x
Δεν είχα ποτέ ΑΡ, στη ζωή μου όμως πιο πολλούς Αργούς, φοβισμενους, με μπεμπες σε στενούς δρόμους επαρχίας έχω συναντήσει παρα αλφαρομεακιδες. Φέτος έχω κανει 800 χλμ στο νησί πανω κάτω σε διαδρομή 30 χλμ στροφυλικι στενό που φοβούνται να διασταυρωθούν μήπως και ακουμπήσουν τον άλλο. Εχει γέλιο γιατί τους βλέπεις πανικόβλητους να τραβιουνταιΙ στην άκρη οριακά στην οριογραμμή. ΑΣΕ που πάνε με 30+, και πάνε καροτσάκι 5 -6 μαζί πίσω απο την Μπέμπα.. Ξέροντας τη διαδρομή σε ποια σημεία χωραω, τους περναω μονοκοπανια γιατί είναι επικίνδυνο να είσαι πίσω τους. Τα ΑΡ είναι πιο ζωηροι- σωστοί οι οδηγοί τους... Ενα μήνα κάνω αυτό το πανω κάτω...και τώρα γεμισαμε λόγω 15αυγουστου.

.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#529335 Τα περι τσουβαλιασματος τ αφηνω στην ακρη. Για ποιον λογο ομως ειναι επικινδυνο να πηγαινεις σιγα σιγα πισω απο καποιον που πηγαινει ησυχα

< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#529336 Γιατί σου σπάει τα νεύρα ο άσχετος.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#529346 Αν και το τσουβάλιασμα είναι κάκιστο. Πιο κάφροι από τους Alfa romeoακίδες με την διαρκή πεποίθηση ότι οδηγάνε κάτι το ξεχωριστό που μόνο αυτοί μπορούν να κατανοήσουν δεν υπάρχουν :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#529358
EDDIE_147 έγραψε:Είδα Χ2 από κοντά σε μαύρο.
#denkaki
Όντως, ωραία. Αν και οι πίσω λογικά δε θα είναι ενθουσιασμένοι από τα μικρά παράθυρα (υπάρχουν βέβαια και χειρότερα αυτοκίνητα σ' αυτόν τον τομέα). Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#529369 Μα δεν υπαρχουν αρ στο δρομο. Ελαχιστα βλεπεις.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#529454
xenos έγραψε:Μα δεν υπαρχουν αρ στο δρομο. Ελαχιστα βλεπεις.


:) αμα τα προλαβαίνεις τα βλέπεις!!! :iconcool:

bibendum έγραψε:Τα περι τσουβαλιασματος τ αφηνω στην ακρη. Για ποιον λογο ομως ειναι επικινδυνο να πηγαινεις σιγα σιγα πισω απο καποιον που πηγαινει ησυχα

< >



Ησυχα?? καντο λιανα εάν θελεις, να κατσω πισω από καποιον που παει σαν κοτα σε στενο στροφηλικι και που φοβαται πριν καν πλησιασει τη επερχομενη στροφη και ακουμπάει φρενο…. και να είναι ένα σειραδι από τετοια 4-5 μπροστα σου ??? Όχι φιλτατε,θα τον περασω και ας συνεχισει ησυχα την βολτα του...ετσι κανω χρονια τωρα και δεν εχω ακουμπησει ανθρωπο…


Να δεις ποσα βλεπω γδαρμένα πολύ η λιγο επειδή δεν μπορεσαν να υποογησουν το φαρδος που ειχαν στη διαθεση τους....ο πισω ποτε δεν θα σε ακουμπησει….
Άβαταρ μέλους
By xenos
#529464
224v έγραψε:
xenos έγραψε:Μα δεν υπαρχουν αρ στο δρομο. Ελαχιστα βλεπεις.


:) αμα τα προλαβαίνεις τα βλέπεις!!! :iconcool:
.


Κοιτα, μπορω να σου δωσω την αντιστοιχη απαντηση αν θελεις:

«Προλαβαινεις χαλαρα, μιας και τα περισσοτερα ειναι σταματημενα στα συνεργεια!»

Αλλα φοβαμαι μην σκισουμε κανενα καλσον.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#529487 Έχουνε μαζευτεί όλοι οι γλήγοροι.
Φαντασου τωρα λεει να εχεις 3 ατομα στο BMWν και να τα πειράζει και το στροφιλικι και να πρεπει να πηγαινεις ως αλλος Μάρκου Άλεν γιατι εχεις τον τοπικο Γιούχα Κανκουνεν που την εχει δει Ιππότης της Ασφάλτου και πρέπει να αποδείξει πως ειναι πιο γρηγορος απο εσένα.
Εύχομαι παντα αγρατζουνιστος και παρομοιως και οι απέναντι.
Αυτά.