Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#611113 Edit mod. Μάλλον δεν θέλεις ή δεν μπορείς να καταλάβεις κάποια απλά πράγματα. Δεν πειράζει. +warn. [Admin]
Άβαταρ μέλους
By g8777
#611116
EDDIE_147 έγραψε:Εικόνα
Εικόνα

Σύμφωνα με καλά ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες η απόλυτη Ελληνίδα star αποκαλεί την Χ2 της 'ΧρουΧρουδίτσα'.
ΧΧ --> Χ2


Εικόνα

Νιάου. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#611117 ^Η πίσω κίνηση κάνει τη διαφορά

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#611119 Ζει ακόμα η Βίσση?

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#611338

Προφανώς και το βίντεο ποσταρίστηκε για τον γιουτούμπερ και λιγότερο για το αμάξι.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#611340 Εμφανισιακά συνεχίζω να υποστηρίζω ότι το καινούριο ζετέσσερο γαμεί αβέρτα. :lipsealed:

Επίσης, χρωματάρα. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#611341 Όπως και στις λοιπές περιπτώσεις BMW μόλις το συνηθίσουμε στο μάτι θα τρέχει σαλάκι πιο εύκολα (για μένα κυρίως για το πίσω μέρος που 8αρίζει με την καλή έννοια).

Το κακό βέβαια είναι ότι δεν θα κυκλοφορήσει εν Ελλάδι.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#611450
EDDIE_147 έγραψε:Το κακό βέβαια είναι ότι δεν θα κυκλοφορήσει εν Ελλάδι.


Γιατί;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#611533 Διόρθωση: δεν θα κυκλοφορήσει αρκετά ώστε να τη δούμε.

Ούτως ή άλλως έχει καταρρεύσει η κατηγορία σε σχέση με προ-κρίσης δεδομένα σε παγκόσμια κλίμακα.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#611601
EDDIE_147 έγραψε:Όπως και στις λοιπές περιπτώσεις BMW μόλις το συνηθίσουμε στο μάτι θα τρέχει σαλάκι πιο εύκολα (για μένα κυρίως για το πίσω μέρος που 8αρίζει με την καλή έννοια).

Το κακό βέβαια είναι ότι δεν θα κυκλοφορήσει εν Ελλάδι.
+1

Με σωστό spec είναι όμορφο αυτοκίνητο. Σε ματ γκρι και μαύρο που την έχω δει, χάνει πολύ.

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#611686 Δεν θα πρωτοτυπήσω, εγω έμπαινα σε αυτό το συνδυασμό. :help:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#611710 Μορφέα θα είχε ενδιαφέρον αν οδηγουσες τη νέα γενιά να έκανες σύγκριση από e85 μέχρι και τη σημερινή.

Eddieτ:
https://www.instagram.com/p/B4J_O5BgVQb ... 5esrnr886f

Μορφέα μπες και καντα ΓΥΑΛΑ
:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#611764 Τίποτα, έχω αρχίσει τον τελευταίο καιρό τα αμμόλουτρα για να συμβιβαστώ με την ιδέα...
Άλλωστε είναι αναπόφευκτο... Βολεύει και το ότι μεγαλώνουμε οπότε μπορεί στα 50 μου να μην με χαλάει τόσο... :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#611813 Όταν θα είσαι 50 οι πιουριστες θα λησμονούν τα διπλοσυμπλεκτα και θα βλασφημανε τα πνεύματα/νεράιδες που θα έχουν βάλει οι εταιρείες να αλλάζουν ταχύτητες.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#611814 Ένα καλό ημιαυτόματο είναι πολύ πιο ωραίο στην γρήγορη οδήγηση σε σχέση με ένα χειροκίνητο, ειδικά χειροκίνητο της BMW που είναι μέτρια γενικά...