Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mirage
#406271 Κικιζα δεν την παλευεις. Ουτε κι ο Busso αλλα κλαασικα χτυπας πιο δυνατα στο υπερατουμετρο. Ζεστη

< >
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#406291
drdino έγραψε:Μιλάς για τα επανακυκλοφορουντα της e39 M5 vs την κρεμαγιερα των μικρότερων εκδόσεων;


Μιλαω για τον κανονα και οχι για την εξαιρεση...Μιλαω για τα επανακυκλοφορουντα σφαιριδια στις περισσοτερες Merc μεχρι πριν 10-15 χρονια vs την κρεμαγιερα στην πλειοψηφια των μοντελων της Bmw.

Aκομα και στην εξαιρεση που αναφερεις, (μονο οι V8 E39 με RB, οι υπολοιπες με R&P) η Bmw χρησιμοποιουσε κοντυτερο βημα, που σε συνδυασμο με το servotronic και τις δυο εναλλακτικες επιλογες αισθησης βαρους μεσω κουμπιου, παρειχε καλυτερη αισθηση και πληροφορηση συνολικα απο τα τιμονια με RB των Merc...

@mirage
Νομιζεις... :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#406297
mirage έγραψε:Κικιζα δεν την παλευεις. Ουτε κι ο Busso αλλα κλαασικα χτυπας πιο δυνατα στο υπερατουμετρο. Ζεστη

< >


Εγώ πάντως παραδέχομαι ότι δεν την παλεύω, ότι γράφω χαζομάρες και ότι δεν έχω ιδέα.
Αφήνω άλλους να μοιράσουν γνώση.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#406300 Βασικα τα ποστ σας εχουν εσανς απο screwdrivers. Κομπλιμαν αυτο.
Κικιζα δε νομιζω τπτ. Μοιραζω γνωση.

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#406317 ...άσχετο.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#406318 ΓΚ εχεις προβληματα έτσι; Που κολλαει αγορι μου τι αγορασα εγω με τα κατεβατα που γραφετε. Ειπα εγω ποτε πως δεν θα αγοραζα Γερμανικο, Σουηδικό, BMW, Subaru ή κατι αλλο.... Δεν εχω θεματα, αγοραζω τα παντα.
Αυτο γουσταρα, αυτο τικαρε τα περισσότερα κουτακια με τα θελω μου και τα λεφτα που διεθετα, αυτο αγορασα. Ασε που κατα τον Busso Ευαγγελιο δεν ειναι αρκετα BMW.
Οτι θυμασαι χαιρεσαι γενικα... Αλλα αυτο το ηξερα....

< >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#406325 Mirage ποιο μοντέλο έχεις?
Άβαταρ μέλους
By mirage
#406329 E90 325i xdrive

< >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#406337 Ωραίος! και 4χ4 σούπερ
Άβαταρ μέλους
By KWSN-Men
#406391 Να αναφέρω εδώ ότι και η Ε83 Χ3 είναι αρκούντως rear biased. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#406538
mirage έγραψε:ΓΚ εχεις προβληματα έτσι; Που κολλαει αγορι μου τι αγορασα εγω με τα κατεβατα που γραφετε. Ειπα εγω ποτε πως δεν θα αγοραζα Γερμανικο, Σουηδικό, BMW, Subaru ή κατι αλλο.... Δεν εχω θεματα, αγοραζω τα παντα.
Αυτο γουσταρα, αυτο τικαρε τα περισσότερα κουτακια με τα θελω μου και τα λεφτα που διεθετα, αυτο αγορασα. Ασε που κατα τον Busso Ευαγγελιο δεν ειναι αρκετα BMW.
Οτι θυμασαι χαιρεσαι γενικα... Αλλα αυτο το ηξερα....

< >


Kανενα προβλημα...Πρωτιστως βεβαια, δεν ειμαι το αγορι σου...
Δευτερευοντως , απαντω στο ιδιο και ασχετο υφος οπως εσυ πριν, περι των επιχειρηματων...

Απο ολα οσα ειπα, κρατησες τα 65 χρονια οδηγησης και την πρωτια της Audi.

Xαιρομαι τελικα που δεν συνενοουμαστε...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#406555 Αμα γραφεις τις κλασσικες Κικιζιες τι να συνεννοηθούμε.

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#406587 2 γυναίκες και μια μπεμπεκα. Αστα βραστα

< >