Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#555660 Πολύ ξεκούραστο ταμπλώ τη νύχτα (ΝΟΤ)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#555664
g8777 έγραψε:Εικόνα


Από το toolkit της τελευταίας παρουσίασης του M Division



#dimis
#racing_pedigree
#motorsport_legacy
Άβαταρ μέλους
By markvag
#555700 Έχετε χάρη που δεν μπαίνει ο ντιμβης σε τέτοια τόπικα, μην τυχόν και μαγαριστεί! Μέχρι μεθαύριο θα γελάει! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#555708
dimik έγραψε:Tι να μας πει τώρα...έχει σηματάκια BMW παντού, ένα σκασμό ΛΕΦΤΑ και υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές....πχ το ΚΟΝΑ

Μα το ένα είναι premium, το άλλο......................................................................................... δε βλέπεται :lipsealed:
Εντάξει, η Χ2 είναι γεμάτη σήματα, το Κona είναι γεμάτο φανάρια :dizzy: εμπρός και πίσω . Οσο, το βλέπω τόσο ξενερώνω από μια εταιρία που έχει δώσει πολύ καλά δείγματα τελευταία (i30, Tuscon, i20,i40)
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#555726 Τι ρεμιξαρα είναι αυτή Eddie!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#555759
nomarxis έγραψε:
dimik έγραψε:Tι να μας πει τώρα...έχει σηματάκια BMW παντού, ένα σκασμό ΛΕΦΤΑ και υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές....πχ το ΚΟΝΑ

Μα το ένα είναι premium, το άλλο......................................................................................... δε βλέπεται :lipsealed:
Εντάξει, η Χ2 είναι γεμάτη σήματα, το Κona είναι γεμάτο φανάρια :dizzy: εμπρός και πίσω . Οσο, το βλέπω τόσο ξενερώνω από μια εταιρία που έχει δώσει πολύ καλά δείγματα τελευταία (i30, Tuscon, i20,i40)

Inside joke ήταν φαντάζομαι η κάτι τέτοιο.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#556751 X3 M 4.0 110 000 χωρις δερματινα … ακριβο….πιο καλο το Porsche Macan...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#556760 Ζ4 M40 --> 96k

#pare_kosme
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#556777
224v έγραψε:X3 M 4.0 110 000 χωρις δερματινα … ακριβο….πιο καλο το Porsche Macan...


το είδα χθες στην αντιπροσωπία κ τιμή Γερμανίας είχε 85.000€

Πάντως κ εμένα μου φάνηκε τρελή η τιμή κ μετά μου έβγαλε ένα Μ Pack X3 2.0 6-d temp με 190 άλογα και τα πάντα μέσα όλα σε εξοπλισμό στα 65.000€ εδώ Γερμανία.

110.000€ μου ακούγονται πάρα πολλά για Ελλάδα.
Αλλά είναι πολύ αυτοκινητάρα πρέπει να πω. Πιο πολύ απο XC 60 μου άρεσε... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#556793 Αχ ρε Πέτρο, σε λάθος χώρα ζεις :lol:
Το καινούργιο αμάξι της κουμπαράς στο Ωστιν

Χ3 Μ40
Εικόνα

1 χρονου και κατι μηνες με 20k μίλια, ο,τι μπορείς να σκεφτείς από εξοπλισμό, 5 χρόνια εγγύηση και δωρεαν σερβις 40k $ κι ενα CRV 5ετιας. :lipsealed:

Μην το μάθει η δικιά σου, γκασταρμπαιντερ θα σε στειλει :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#556796 Οι Αμερικάνοι είναι γνωστό τοις πάσι ότι αποτελούν τον πιο κωλόφαρδο αυτοκινητιστικά λαό του πλανήτη! Θες θηρία (7λιτρα και 8λιτρα), θες έλλειψη φόρων (αγοράζουν αν θυμάμαι καλά πιο φτηνά τα Γερμανικά αμάξια από τους ίδιους τους Γερμανούς), θες τιμή βενζίνης; Τι θες;
Ένας από τους λόγους που σκεφτόμουν κάποτε τη μετανάστευση στον "καινούργιο κόσμο".
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#556803
PeterPan έγραψε:
224v έγραψε:X3 M 4.0 110 000 χωρις δερματινα … ακριβο….πιο καλο το Porsche Macan...


το είδα χθες στην αντιπροσωπία κ τιμή Γερμανίας είχε 85.000€

Πάντως κ εμένα μου φάνηκε τρελή η τιμή κ μετά μου έβγαλε ένα Μ Pack X3 2.0 6-d temp με 190 άλογα και τα πάντα μέσα όλα σε εξοπλισμό στα 65.000€ εδώ Γερμανία.

110.000€ μου ακούγονται πάρα πολλά για Ελλάδα.
Αλλά είναι πολύ αυτοκινητάρα πρέπει να πω. Πιο πολύ απο XC 60 μου άρεσε... :inlove:


Αυτο ειναι το ξενερωμα. Οι μισθοι στην Ελλαδα ειναι χαμηλοτεροι απο ολες τις χωρες και τα αυτοκινητα κοστιζουν πολυ περισσοτερο. Μιλαμε για τρελο συνδυασμο :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By GTS
#556836
George_Prix έγραψε:
PeterPan έγραψε:
224v έγραψε:X3 M 4.0 110 000 χωρις δερματινα … ακριβο….πιο καλο το Porsche Macan...


το είδα χθες στην αντιπροσωπία κ τιμή Γερμανίας είχε 85.000€

Πάντως κ εμένα μου φάνηκε τρελή η τιμή κ μετά μου έβγαλε ένα Μ Pack X3 2.0 6-d temp με 190 άλογα και τα πάντα μέσα όλα σε εξοπλισμό στα 65.000€ εδώ Γερμανία.

110.000€ μου ακούγονται πάρα πολλά για Ελλάδα.
Αλλά είναι πολύ αυτοκινητάρα πρέπει να πω. Πιο πολύ απο XC 60 μου άρεσε... :inlove:


Αυτο ειναι το ξενερωμα. Οι μισθοι στην Ελλαδα ειναι χαμηλοτεροι απο ολες τις χωρες και τα αυτοκινητα κοστιζουν πολυ περισσοτερο. Μιλαμε για τρελο συνδυασμο :s_crazy


μηπως φταιει γιατι η Ελλαδα δεν εχει ουτε ενα εργοστασιο αυτοκινητων?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#556838 Προφανώς η Ελλάδα δεν παράγει ούτε ένα αυτοκίνητο, αλλά και στην Τσεχία που παράγει, φαντάζομαι δεν είναι όλα τα αυτοκίνητα Skoda...
:lol:
Εύλογο είναι πάντως ένα φτωχό κράτος να μην πριμοδοτεί τα πανάκριβα αυτοκίνητα, μόνον ζημία είναι μακροοικονομικά, αυξάνοντας το έλλειμα τρεχουσών συναλλαγών. Όσο και αν όλοι μας θα θέλαμε να οδηγούμε καλύτερα και ακριβότερα αυτοκίνητα, επί της ουσίας στην χώρα δεν προσφέρει τίποτε.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#556842 Πάντως τα αυτοκίνητα με ΛΤΠΦ μέχρι 17.000 είναι από τα φτηνότερα της Ευρώπης (έχουν πολύ χαμηλό ΤΤ)